Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31313:437TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Štěpán
Frühauf Filip
 
 
Kortus Filip
Krahulec Jiří ml.
 
 
-7-710-10 1301
2.Šlehofer Stanislav ml.
Pechman Petr
 
 
Dunovský Libor
Krahulec Petr
 
 
11-8119 3111
3.Franc ŠtěpánKrahulec Petr-7-8-7  0312
4.Šlehofer Stanislav ml.Krahulec Jiří ml.-2-5-5  0313
5.Pechman PetrKortus Filip-127-6-4 1314
6.Frühauf FilipDunovský Libor-8-5-3  0315
7.Šlehofer Stanislav ml.Krahulec Petr-5-4-5  0316
8.Pechman PetrKrahulec Jiří ml.-6-4-8  0317
9.Frühauf FilipKortus Filip-98-54-132318
10.Končal AdamDunovský Libor-69-16-6 1319
11.Pechman PetrKrahulec Petr-3-311-10 13110
12.Frühauf FilipKrahulec Jiří ml.         
13.Končal AdamKortus Filip         
14.Šlehofer Stanislav ml.Dunovský Libor         
15.Frühauf FilipKrahulec Petr         
16.Končal AdamKrahulec Jiří ml.         
17.Šlehofer Stanislav ml.Kortus Filip         
18.Pechman PetrDunovský Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán01Krahulec Petr30
Šlehofer Stanislav ml.02Krahulec Jiří ml.20
Pechman Petr03Kortus Filip20
Frühauf Filip02Dunovský Libor20
Končal Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Krivda František
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20519:427TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Miroslav
Chvátal Martin
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
64-108 3110
2.Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
28-98 3120
3.Pour Pavel ml.Borovka Tomáš-848-9123230
4.Chvátal MartinDavid Jakub-5-82-8 1331
5.Noha MiroslavHach Martin-712-6353241
6.Copák FrantišekHubáček Filip561  3051
7.Chvátal MartinBorovka Tomáš689  3061
8.Noha MiroslavDavid Jakub-8-9-9  0362
9.Copák FrantišekHach Martin6312  3072
10.Pour Pavel ml.Hubáček Filip5-12-88103282
11.Noha MiroslavBorovka Tomáš-13-8-8  0383
12.Copák FrantišekDavid Jakub-85-5693293
13.Pour Pavel ml.Hach Martin-10962 31103
14.Chvátal MartinHubáček Filip         
15.Copák FrantišekBorovka Tomáš         
16.Pour Pavel ml.David Jakub         
17.Chvátal MartinHach Martin         
18.Noha MiroslavHubáček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Pavel ml.30Borovka Tomáš12
Chvátal Martin11David Jakub21
Noha Miroslav12Hach Martin03
Copák František30Hubáček Filip02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19537:471AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocáb Jan
Cholínský Jan
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-558-1053210
2.Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
1013-78 3120
3.Cholínský JanPejša Karel ml.-7-95-10 1321
4.Bartošek VítFaktor Radovan997  3031
5.Kocáb JanKocura Jiří-119-4-6 1332
6.Kuchař JanDrechsler Dušan-7-811-10 1333
7.Bartošek VítPejša Karel ml.8-4-6-4 1334
8.Kocáb JanFaktor Radovan-71127 3144
9.Kuchař JanKocura Jiří-58-8-11 1345
10.Cholínský JanDrechsler Dušan374  3055
11.Kocáb JanPejša Karel ml.699  3065
12.Kuchař JanFaktor Radovan671  3075
13.Cholínský JanKocura Jiří5410  3085
14.Bartošek VítDrechsler Dušan10811  3095
15.Kuchař JanPejša Karel ml.587  30105
16.Cholínský JanFaktor Radovan-9    01  
17.Bartošek VítKocura Jiří         
18.Kocáb JanDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cholínský Jan21Pejša Karel ml.22
Bartošek Vít21Faktor Radovan03
Kocáb Jan21Kocura Jiří21
Kuchař Jan22Drechsler Dušan12
žlutá karta Kuchař Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Kaucká Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:30681:603SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půlpán David
Šálený David
 
 
Černý Vít
Růžička Josef
 
 
52-95 3110
2.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
7-799 3120
3.Krejcar VilémČerný Vít-79-6983230
4.Ezr VáclavZítek Patrik9-58-8-62331
5.Půlpán DavidŠmejkal Radek8-105-923241
6.Šálený DavidRůžička Josef2-7811 3151
7.Ezr VáclavČerný Vít-97-6-9 1352
8.Půlpán DavidZítek Patrik-1144-663262
9.Šálený DavidŠmejkal Radek-51164 3172
10.Krejcar VilémRůžička Josef7-8-45-92373
11.Půlpán DavidČerný Vít-10114-9-102374
12.Šálený DavidZítek Patrik9510  3084
13.Krejcar VilémŠmejkal Radek96-7-4-82385
14.Ezr VáclavRůžička Josef-7-128-9 1386
15.Šálený DavidČerný Vít72-104 3196
16.Krejcar VilémZítek Patrik10-645 31106
17.Ezr VáclavŠmejkal Radek9109  30  
18.Půlpán DavidRůžička Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejcar Vilém22Černý Vít22
Ezr Václav03Zítek Patrik13
Půlpán David21Šmejkal Radek12
Šálený David40Růžička Josef21
ŽK Ezr- hozerní pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Kulich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Haralík
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30613:602TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Šimeček Jan
 
 
Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
8-9-8-11 1301
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Smola Igor
Jareš Oldřich
 
 
-117-88103211
3.Vorlíček LubošKorbel Filip ml.-9-147973221
4.Benák LiborSmola Igor-96-8-13 1322
5.Bucifal AlešJareš Oldřich7116  3032
6.Šimeček JanKorbel Alen8-97-383242
7.Benák LiborKorbel Filip ml.-11-6-6  0343
8.Bucifal AlešSmola Igor8-944 3153
9.Šimeček JanJareš Oldřich873  3063
10.Vorlíček LubošKorbel Alen1276  3073
11.Bucifal AlešKorbel Filip ml.-3-8-12  0374
12.Šimeček JanSmola Igor11-6-5-8 1375
13.Vorlíček LubošJareš Oldřich399  3085
14.Benák LiborKorbel Alen-9-1WO  0386
15.Šimeček JanKorbel Filip ml.6-3-9-6 1387
16.Vorlíček LubošSmola Igor-57-10833297
17.Benák LiborJareš Oldřich10910  30107
18.Bucifal AlešKorbel Alen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorlíček Luboš40Korbel Filip ml.31
Benák Libor13Smola Igor22
Bucifal Aleš21Jareš Oldřich04
Šimeček Jan22Korbel Alen12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Rotari Vjačeslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36609:627SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Mráz Jiří
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-7-9  0301
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Uher Petr
Loudín Petr
 
 
5-14-8-6 1302
3.Pospíšil MilanHerout František-6-6-6  0303
4.Kuba JosefŠkopek Pavel-10-84593213
5.Mráz JiříLoudín Petr-410-78-72314
6.Kolář VlastimilUher Petr76-45 3124
7.Kuba JosefHerout František-9-109-5 1325
8.Mráz JiříŠkopek Pavel6-97-5-102326
9.Kolář VlastimilLoudín Petr766  3036
10.Pospíšil MilanUher Petr8-10-7-4 1337
11.Mráz JiříHerout František-11-7-4  0338
12.Kolář VlastimilŠkopek Pavel554  3048
13.Pospíšil MilanLoudín Petr166-10-9123258
14.Kuba JosefUher Petr-5-98-8 1359
15.Kolář VlastimilHerout František579  3069
16.Pospíšil MilanŠkopek Pavel-810511 3179
17.Kuba JosefLoudín Petr-17-8-4  03710
18.Mráz JiříUher Petr-10    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Milan22Herout František31
Kuba Josef13Škopek Pavel13
Mráz Jiří03Loudín Petr22
Kolář Vlastimil40Uher Petr21
žádné

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy