Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Bláha Radek
Fencl Jakub
 
 
     3110
2.Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
     0311
3.Pavlica JanKadlec Michal     3121
4.Průša VojtěchFencl Jakub     3131
5.Judák JiříBláha Radek     2332
6.Krejčí LadislavBláha Petr     3042
7.Průša VojtěchKadlec Michal     3052
8.Judák JiříFencl Jakub     0353
9.Krejčí LadislavBláha Radek     3263
10.Pavlica JanBláha Petr     2364
11.Veselý PetrČejka Vratislav     3074
12.Krejčí LadislavFencl Jakub     2375
13.Pavlica JanBláha Radek     3285
14.Průša VojtěchBláha Petr     3195
15.Krejčí LadislavČejka Vratislav     0396
16.Pavlica JanFencl Jakub     2397
17.Průša VojtěchBláha Radek     31107
18.Veselý PetrBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlica Jan22Kadlec Michal02
Průša Vojtěch40Fencl Jakub31
Judák Jiří02Bláha Radek13
Krejčí Ladislav22Bláha Petr12
Veselý Petr10Čejka Vratislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13472:317KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
Ajdini Tereza
 
 
WO    3010
2.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
1010-116 3120
3.Hofmann Martin ml.Šnajdr Antonín12-781 3130
4.Městka PetrDemeter Jan-10-8-9  0331
5.Nemazal ZdeněkAjdini Tereza778  3041
6.Vaník Jiří ml.WO    3051
7.Městka PetrŠnajdr Antonín-7-884-82352
8.Nemazal ZdeněkDemeter Jan777  3062
9.Vaník Jiří ml.Ajdini Tereza-647-693272
10.Hofmann Martin ml.WO    3082
11.Nemazal ZdeněkŠnajdr Antonín-5-109-8 1383
12.Vaník Jiří ml.Demeter Jan744  3093
13.Hofmann Martin ml.Ajdini Tereza5109  30103
14.Městka Petr         
15.Vaník Jiří ml.Šnajdr Antonín         
16.Hofmann Martin ml.Demeter Jan         
17.Městka PetrAjdini Tereza         
18.Nemazal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofmann Martin ml.20Šnajdr Antonín21
Městka Petr02Demeter Jan12
Nemazal Zdeněk21Ajdini Tereza03
Vaník Jiří ml.20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35674:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Bencs Ladislav
Srp Pavel
 
 
657  3010
2.Verner David
Baláž Josef
 
 
Hejč Antonín st.
Vondráček Filip
 
 
-6-12-9  0311
3.Fencl PavelHejč Antonín st.-9-56-9 1312
4.Verner DavidBencs Ladislav7-64-573222
5.Baláž JosefVondráček Filip7-9-3-7 1323
6.Reichl Jaroslav ml.Srp Pavel-10753 3133
7.Verner DavidHejč Antonín st.3-7-1-7 1334
8.Baláž JosefBencs Ladislav7109  3044
9.Reichl Jaroslav ml.Vondráček Filip-86-9-7 1345
10.Fencl PavelSrp Pavel8111  3055
11.Baláž JosefHejč Antonín st.-59-6-6 1356
12.Reichl Jaroslav ml.Bencs Ladislav10-898 3166
13.Fencl PavelVondráček Filip3-1196 3176
14.Verner DavidSrp Pavel-5755 3186
15.Reichl Jaroslav ml.Hejč Antonín st.8-73-7-92387
16.Fencl PavelBencs Ladislav58-6-10-92388
17.Verner DavidVondráček Filip-59-94-42389
18.Baláž JosefSrp Pavel9-66-9103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Pavel22Hejč Antonín st.40
Verner David22Bencs Ladislav13
Baláž Josef22Vondráček Filip31
Reichl Jaroslav ml.22Srp Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Žielinský Tomáš
Mandík Ladislav
 
 
     3110
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Čapský Miroslav
Miškolci Milan
 
 
     3020
3.Gono MilanŽielinský Tomáš     3230
4.Görner DarinMandík Ladislav     3040
5.Vukliševič Zdeněk ml.Miškolci Milan     3150
6.Držálek JanČapský Miroslav     3060
7.Görner DarinŽielinský Tomáš     1361
8.Vukliševič Zdeněk ml.Mandík Ladislav     3071
9.Držálek JanMiškolci Milan     3081
10.Gono MilanČapský Miroslav     3091
11.Vukliševič Zdeněk ml.Žielinský Tomáš     1392
12.Držálek JanMandík Ladislav     30102
13.Gono MilanMiškolci Milan         
14.Görner DarinČapský Miroslav         
15.Držálek JanŽielinský Tomáš         
16.Gono MilanMandík Ladislav         
17.Görner DarinMiškolci Milan         
18.Vukliševič Zdeněk ml.Čapský Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gono Milan20Žielinský Tomáš21
Görner Darin11Mandík Ladislav03
Vukliševič Zdeněk ml.21Miškolci Milan02
Držálek Jan30Čapský Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:32411:460TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
Ferraj Miroslav
Stareček Martin
 
 
8910  3010
2.Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Lazar Martin
 
 
-8-213-11 1311
3.Líska Tomáš ml.Bareš Jaroslav ml.-9-9-5  0312
4.Cinibulk MilošFerraj Miroslav-8-4-8  0313
5.Brhovský VáclavLazar Martin-45-5-8 1314
6.Ullman MiloslavStareček Martin272  3024
7.Cinibulk MilošBareš Jaroslav ml.-8-9-7  0325
8.Brhovský VáclavFerraj Miroslav-4-7-6  0326
9.Ullman MiloslavLazar Martin-11-6-10  0327
10.Líska Tomáš ml.Stareček Martin3-101011 3137
11.Brhovský VáclavBareš Jaroslav ml.-8-98-6 1338
12.Ullman MiloslavFerraj Miroslav-71031 3148
13.Líska Tomáš ml.Lazar Martin-8-8-8  0349
14.Cinibulk MilošStareček Martin-8-8-8  03410
15.Ullman MiloslavBareš Jaroslav ml.         
16.Líska Tomáš ml.Ferraj Miroslav         
17.Cinibulk MilošLazar Martin         
18.Brhovský VáclavStareček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Tomáš ml.12Bareš Jaroslav ml.30
Cinibulk Miloš03Ferraj Miroslav21
Brhovský Václav03Lazar Martin30
Ullman Miloslav21Stareček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Mego Emil
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santu Petr
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:29 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Jelínek Šimon
Malý Michal
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Kopecký Filip
 
 
Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
     1311
3.Kopecký FilipMalý Michal     3021
4.Peterka Milan ml.Jelínek Šimon     3031
5.Skopec PavelKotrba Luděk     2332
6.Steif RichardDänner Michal     2333
7.Peterka Milan ml.Malý Michal     3043
8.Skopec PavelJelínek Šimon     1344
9.Steif RichardKotrba Luděk     3154
10.Kopecký FilipDänner Michal     3264
11.Skopec PavelMalý Michal     2365
12.Steif RichardJelínek Šimon     3175
13.Kopecký FilipKotrba Luděk     2376
14.Peterka Milan ml.Dänner Michal     3186
15.Steif RichardMalý Michal     3296
16.Kopecký FilipJelínek Šimon     1397
17.Peterka Milan ml.Kotrba Luděk     31107
18.Skopec PavelDänner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Filip22Malý Michal13
Peterka Milan ml.40Jelínek Šimon22
Skopec Pavel03Kotrba Luděk22
Steif Richard31Dänner Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS