Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Sova Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:25543:525TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
Götz Bořivoj
Daněk Zdeněk st.
 
 
-8-65543210
2.Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
-8798 3120
3.Galla MartinDaněk Zdeněk st.1168  3030
4.Sova JanHynšt Martin12-9-31173240
5.Kadlec MilanFrimmer Ján-5-7-7  0341
6.Brandštettr TomášGötz Bořivoj-9895 3151
7.Sova JanDaněk Zdeněk st.3-8710 3161
8.Kadlec MilanHynšt Martin-5-6-4  0362
9.Brandštettr TomášFrimmer Ján-11-9-6  0363
10.Galla MartinGötz Bořivoj10-11-7593273
11.Kadlec MilanDaněk Zdeněk st.48-8-14-42374
12.Brandštettr TomášHynšt Martin11-487 3184
13.Galla MartinFrimmer Ján5-7-31193294
14.Sova JanGötz Bořivoj-81027 31104
15.Brandštettr TomášDaněk Zdeněk st.11    10  
16.Galla MartinHynšt Martin         
17.Sova JanFrimmer Ján         
18.Kadlec MilanGötz Bořivoj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Galla Martin30Daněk Zdeněk st.12
Sova Jan30Hynšt Martin12
Kadlec Milan03Frimmer Ján21
Brandštettr Tomáš21Götz Bořivoj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30608:585TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Střítežský Roman
Schwarz Milan
 
 
65-93 3110
2.Kopřiva Tomáš
Adámek Aleš
 
 
Tureček Petr
Barč Andrej
 
 
-8855 3120
3.Musil OndřejStřítežský Roman-6712-6113230
4.Adámek AlešSchwarz Milan-956-1013240
5.Kopřiva TomášTureček Petr1054  3050
6.Prachař MarekBarč Andrej-91055 3160
7.Adámek AlešStřítežský Roman-4589 3170
8.Kopřiva TomášSchwarz Milan6-67-383280
9.Dočekal PetrTureček Petr-9-6-8  0381
10.Musil OndřejBarč Andrej51412  3091
11.Kopřiva TomášStřítežský Roman4-3-77-42392
12.Dočekal PetrSchwarz Milan-79-57-72393
13.Musil OndřejTureček Petr-959-11-122394
14.Adámek AlešBarč AndrejWO    0395
15.Dočekal PetrStřítežský Roman-6-9-7  0396
16.Musil OndřejSchwarz Milan10-95-7632106
17.Adámek AlešTureček Petr         
18.Kopřiva TomášBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Ondřej31Střítežský Roman22
Adámek Aleš20Schwarz Milan13
Kopřiva Tomáš21Tureček Petr21
Prachař Marek10Barč Andrej02
Dočekal Petr03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33428:488KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Šelc Martin
 
 
Kazdera Pavel
Kovář Josef st.
 
 
-4-7-8  0301
2.Špondr Martin
Spilka Vilém
 
 
Koc František
Zimek Jaroslav
 
 
-6-610-11 1302
3.Šelc MartinKazdera Pavel6-1034 3112
4.Škvařil PetrKovář Josef st.-97-6-7 1313
5.Spilka VilémKoc František3-410-10-42314
6.Špondr MartinZimek Jaroslav-78-17-72315
7.Škvařil PetrKazdera Pavel9-96-583225
8.Spilka VilémKovář Josef st.-6-77-9 1326
9.Špondr MartinKoc František8-7-11-8 1327
10.Šelc MartinZimek Jaroslav8-98-10-82328
11.Spilka VilémKazdera Pavel-6-10-14  0329
12.Špondr MartinKovář Josef st.-9-7-8  03210
13.Šelc MartinKoc František8    10  
14.Škvařil PetrZimek Jaroslav         
15.Špondr MartinKazdera Pavel         
16.Šelc MartinKovář Josef st.         
17.Škvařil PetrKoc František         
18.Spilka VilémZimek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šelc Martin11Kazdera Pavel12
Škvařil Petr11Kovář Josef st.30
Spilka Vilém03Koc František20
Špondr Martin03Zimek Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24585:523SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Šalomoun Ivo
Goldmann Tomáš
 
 
862  3010
2.Štourač Milan
Štěpánek Luděk
 
 
Adam Petr
Šalamoun Lubomír
 
 
8-61012 3120
3.Cvrkal RudolfAdam Petr13118  3030
4.Štěpánek LuděkŠalomoun Ivo8-2-6-5 1331
5.Štourač MilanGoldmann Tomáš59-93 3141
6.Cvrkal RichardŠalamoun Lubomír-9-8-7  0342
7.Štěpánek LuděkAdam Petr813-169 3152
8.Štourač MilanŠalomoun Ivo-7812-773262
9.Cvrkal RichardGoldmann Tomáš9-795 3172
10.Cvrkal RudolfŠalamoun Lubomír864  3082
11.Štourač MilanAdam Petr5-11-87-72383
12.Cvrkal RichardŠalomoun Ivo-6-84-3 1384
13.Cvrkal RudolfGoldmann TomášWO    3094
14.Štěpánek LuděkŠalamoun Lubomír5-8-6-2 1395
15.Cvrkal RichardAdam Petr-8-98-6 1396
16.Cvrkal RudolfŠalomoun Ivo5510  30106
17.Štěpánek LuděkGoldmann Tomáš         
18.Štourač MilanŠalamoun Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cvrkal Rudolf30Adam Petr22
Štěpánek Luděk12Šalomoun Ivo22
Štourač Milan21Goldmann Tomáš02
Cvrkal Richard13Šalamoun Lubomír21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34400:490TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-7-6-9  0301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-5-6-7  0302
3.Levardi RobertDamborský Bohumil-9-5-8  0303
4.Rotrekl MichalHimal Tomáš-6-10-8  0304
5.Hofírek DominikKonečný Jaroslav-7-741073214
6.Vojtěch TomášZajíc René-7-7-6  0315
7.Rotrekl MichalDamborský Bohumil-3-311-2 1316
8.Hofírek DominikHimal Tomáš5-13-8-9 1317
9.Vojtěch TomášKonečný Jaroslav5-528 3127
10.Levardi RobertZajíc René-4510-7-82328
11.Hofírek DominikDamborský Bohumil-10-8-8  0329
12.Vojtěch TomášHimal Tomáš-312119 3139
13.Levardi RobertKonečný Jaroslav7-7-13-6 13310
14.Rotrekl MichalZajíc René         
15.Vojtěch TomášDamborský Bohumil         
16.Levardi RobertHimal Tomáš         
17.Rotrekl MichalKonečný Jaroslav         
18.Hofírek DominikZajíc René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Levardi Robert03Damborský Bohumil30
Rotrekl Michal02Himal Tomáš21
Hofírek Dominik12Konečný Jaroslav12
Vojtěch Tomáš21Zajíc René20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Pernička Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30323:421Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Pernička Pavel
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-8-7-8  0301
2.Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
Kolbert Radek
Křupala Vladislav
 
 
6-5-75-52302
3.Kucin MichalKolbert Radek-108-3-7 1303
4.Pernička PavelZáděra František-689-10-32304
5.Mrkvan MiroslavZáděra Kamil-9-4-3  0305
6.Hanák PetrKřupala Vladislav683  3015
7.Pernička PavelKolbert Radek8-8-11-8 1316
8.Mrkvan MiroslavZáděra František-10-11-13  0317
9.Hanák PetrZáděra Kamil-2-4-6  0318
10.Kucin MichalKřupala Vladislav-5-2-4  0319
11.Mrkvan MiroslavKolbert Radek-4-7710-1123110
12.Hanák PetrZáděra František-815   11  
13.Kucin MichalZáděra Kamil         
14.Pernička PavelKřupala Vladislav         
15.Hanák PetrKolbert Radek         
16.Kucin MichalZáděra František         
17.Pernička PavelZáděra Kamil         
18.Mrkvan MiroslavKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kucin Michal02Kolbert Radek30
Pernička Pavel02Záděra František20
Mrkvan Miroslav03Záděra Kamil20
Hanák Petr11Křupala Vladislav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS