Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:32664:635TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmatlák Jiří
Šilhánek Luděk
 
 
Kézr Aleš
Kuba Miloslav
 
 
-612911 3110
2.Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
Brož Pavel
Maršík Richard
 
 
3-47-7-102311
3.Šilhánek LuděkKézr Aleš-2949 3121
4.Toman VojtěchBrož Pavel-9-7-5  0322
5.Šmatlák JiříKuba Miloslav9-95-853232
6.Rucký PřemyslMaršík Richard-119-69-72333
7.Toman VojtěchKézr Aleš-5-10-13  0334
8.Šmatlák JiříBrož Pavel9116  3044
9.Rucký PřemyslKuba Miloslav93-9-1183254
10.Šilhánek LuděkMaršík Richard7-5-7553264
11.Šmatlák JiříKézr Aleš7-979 3174
12.Rucký PřemyslBrož Pavel6-6-76-42375
13.Šilhánek LuděkKuba Miloslav113-4-1073285
14.Toman VojtěchMaršík Richard10-584 3195
15.Rucký PřemyslKézr Aleš75-8-8-32396
16.Šilhánek LuděkBrož Pavel29-11-10432106
17.Toman VojtěchKuba Miloslav         
18.Šmatlák JiříMaršík Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhánek Luděk40Kézr Aleš22
Toman Vojtěch12Brož Pavel22
Šmatlák Jiří30Kuba Miloslav03
Rucký Přemysl13Maršík Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18530:461TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jan
Lamr Martin
 
 
Knobloch Miroslav
Kala Petr
 
 
-9-7-9  0301
2.Marat Filip
Dvořák Petr
 
 
Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
8-88-8-92302
3.Marat FilipKnobloch Miroslav5911  3012
4.Dušek JanRybář Martin79-77 3122
5.Lamr MartinKala Petr677  3032
6.Dvořák PetrSladovník Daniel239  3042
7.Dušek JanKnobloch Miroslav8127  3052
8.Lamr MartinRybář Martin77-77 3162
9.Dvořák PetrKala Petr969  3072
10.Marat FilipSladovník Daniel8-8-78-52373
11.Lamr MartinKnobloch Miroslav-9-9-6  0374
12.Dvořák PetrRybář Martin697  3084
13.Marat FilipKala Petr-75-9-6 1385
14.Dušek JanSladovník Daniel9128  3095
15.Dvořák PetrKnobloch Miroslav-7768 31105
16.Marat FilipRybář Martin         
17.Dušek JanKala Petr         
18.Lamr MartinSladovník Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marat Filip12Knobloch Miroslav13
Dušek Jan30Rybář Martin03
Lamr Martin21Kala Petr12
Dvořák Petr40Sladovník Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:41675:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Beran Tomáš
Plachý Jiří
 
 
-9-75853210
2.Dlouhý Jiří
Prokš Vladimír
 
 
Kubát Petr
Přída Kryštof
 
 
-68-10-5 1311
3.Drechsler PetrPřída Kryštof95-12-6-62312
4.Dlouhý JiříBeran Tomáš-7-8-6  0313
5.Prokš VladimírKubát Petr-710-6783223
6.Tenglová VendulaPlachý Jiří7-1168 3133
7.Dlouhý JiříPřída Kryštof-6-49-7 1334
8.Prokš VladimírBeran Tomáš-7-9-7  0335
9.Tenglová VendulaKubát Petr843  3045
10.Drechsler PetrPlachý Jiří6-48-783255
11.Prokš VladimírPřída Kryštof4-4-8-8 1356
12.Tenglová VendulaBeran Tomáš-8-69-5 1357
13.Drechsler PetrKubát Petr9-8-86103267
14.Dlouhý JiříPlachý Jiří108-56 3177
15.Tenglová VendulaPřída Kryštof99-11-873287
16.Drechsler PetrBeran Tomáš3-8-108103297
17.Dlouhý JiříKubát Petr-6-88-9 1398
18.Prokš VladimírPlachý Jiří-5-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Petr31Přída Kryštof31
Dlouhý Jiří13Beran Tomáš31
Prokš Vladimír13Kubát Petr13
Tenglová Vendula31Plachý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34668:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Merhaut Jaroslav
 
 
Novotný Petr
Šimáček Milan
 
 
8-7-8-5 1301
2.Zubčák Patrik
Hák Zdeněk
 
 
Hrdý Martin
Nejedlý Pavel
 
 
9118  3011
3.Hák ZdeněkNovotný Petr-798-8-72312
4.Semrád MartinHrdý Martin5-357 3122
5.Merhaut JaroslavNejedlý Pavel8-3-5-8 1323
6.Zubčák PatrikŠimáček Milan885  3033
7.Semrád MartinNovotný Petr-6-85-9 1334
8.Merhaut JaroslavHrdý Martin-8-7-8  0335
9.Zubčák PatrikNejedlý Pavel-63-8-12 1336
10.Hák ZdeněkŠimáček Milan1068  3046
11.Merhaut JaroslavNovotný Petr8-12-7-9 1347
12.Zubčák PatrikHrdý Martin69-11-10103257
13.Hák ZdeněkNejedlý Pavel87-79 3167
14.Semrád MartinŠimáček Milan-38-38-92368
15.Zubčák PatrikNovotný Petr710-108 3178
16.Hák ZdeněkHrdý Martin-109-8-5 1379
17.Semrád MartinNejedlý Pavel98-912 3189
18.Merhaut JaroslavŠimáček Milan10-668 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hák Zdeněk22Novotný Petr31
Semrád Martin22Hrdý Martin22
Merhaut Jaroslav13Nejedlý Pavel22
Zubčák Patrik31Šimáček Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37659:674AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Lukáš
Kubový Jan
 
 
Kučala Viktor
Kadlec Tomáš
 
 
8-559 3110
2.Kantor Jan
Havazík Ondřej
 
 
Píša Radovan
Juhasz Martin
 
 
16-6-5-5 1311
3.Kantor JanPíša Radovan-4-7-7  0312
4.Kubový JanJuhasz Martin-555-663222
5.Havazík OndřejKadlec Tomáš-876-863232
6.Adam LukášKučala Viktor75-138 3142
7.Kubový JanPíša Radovan-8-6-5  0343
8.Havazík OndřejJuhasz Martin-10-9-7  0344
9.Adam LukášKadlec Tomáš-9-310253254
10.Kantor JanKučala Viktor8-88-1183264
11.Havazík OndřejPíša Radovan-12-7-2  0365
12.Adam LukášJuhasz Martin79-713 3175
13.Kantor JanKadlec Tomáš-4-8-6  0376
14.Kubový JanKučala Viktor-4774 3186
15.Adam LukášPíša Radovan9-5-99-92387
16.Kantor JanJuhasz Martin68-104 3197
17.Kubový JanKadlec Tomáš-8-688-92398
18.Havazík OndřejKučala Viktor5108  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Jan22Píša Radovan40
Kubový Jan22Juhasz Martin13
Havazík Ondřej22Kadlec Tomáš22
Adam Lukáš31Kučala Viktor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23594:534TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
-7-812-3 1301
2.Švec Radek
Tichý Jiří
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
8411  3011
3.Koděra MilošČerný Jiří5-11-37-62312
4.Švec RadekMaňhal Daniel-65-810113222
5.Ambrož AdamVavřinec Matěj12-6-811-92323
6.Tichý JiříZahradníček Jakub864  3033
7.Švec RadekČerný Jiří-67-6-8 1334
8.Ambrož AdamMaňhal Daniel97-610 3144
9.Tichý JiříVavřinec Matěj-12778 3154
10.Koděra MilošZahradníček Jakub5115  3064
11.Ambrož AdamČerný Jiří6711  3074
12.Tichý JiříMaňhal Daniel-125-9473284
13.Koděra MilošVavřinec Matěj7-10-6-3 1385
14.Švec RadekZahradníček Jakub925  3095
15.Tichý JiříČerný Jiří-7-967632105
16.Koděra MilošMaňhal Daniel-810-6-6 13  
17.Švec RadekVavřinec Matěj         
18.Ambrož AdamZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Miloš12Černý Jiří22
Švec Radek21Maňhal Daniel03
Ambrož Adam21Vavřinec Matěj21
Tichý Jiří40Zahradníček Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy