Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31640:608TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomola Jan
Lipták Milan
 
 
Kočvara Vlastimil
Doležal Karel
 
 
-3-99-4 1301
2.Král Lukáš
Lebl Ondřej
 
 
Stehlík Martin
Krásl Libor
 
 
8137  3011
3.Gomola JanKrásl Libor6-65-8-112312
4.Král LukášStehlík Martin983  3022
5.Lipták MilanKočvara Vlastimil83-98 3132
6.Lebl OndřejDoležal Karel867  3042
7.Král LukášKrásl Libor-95-6-3 1343
8.Lipták MilanStehlík Martin-11-9-7  0344
9.Lebl OndřejKočvara Vlastimil-74710 3154
10.Gomola JanDoležal Karel988  3064
11.Lipták MilanKrásl Libor-8-76-9 1365
12.Lebl OndřejStehlík Martin109-78 3175
13.Gomola JanKočvara Vlastimil-5-6-9  0376
14.Král LukášDoležal Karel-8388 3186
15.Lebl OndřejKrásl Libor-96811 3196
16.Gomola JanStehlík Martin-13-8-9  0397
17.Král LukášKočvara Vlastimil-7-73-8 1398
18.Lipták MilanDoležal Karel7-85-6832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gomola Jan13Krásl Libor31
Král Lukáš22Stehlík Martin22
Lipták Milan22Kočvara Vlastimil22
Lebl Ondřej40Doležal Karel04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:35447:536SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej st.
Jež Dominik
 
 
Beran Tomáš
Navrátil Jiří
 
 
-66-6793210
2.Vyskočil Michal
Toula Vladimír
 
 
Plachý Jiří
Suvorov Maxim
 
 
-6-585-62311
3.Jež DominikSuvorov Maxim9-3-7-9 1312
4.Charamza Ondřej st.Beran Tomáš-9-9119-132313
5.Toula VladimírPlachý Jiří-8-87-8 1314
6.Vyskočil MichalNavrátil Jiří84-3-12123224
7.Charamza Ondřej st.Suvorov MaximWO    0325
8.Toula VladimírBeran Tomáš76-77 3135
9.Vyskočil MichalPlachý Jiří-7-7-7  0336
10.Jež DominikNavrátil Jiří-7-76-3 1337
11.Toula VladimírSuvorov Maxim3-8-66-122338
12.Vyskočil MichalBeran Tomáš-3-88-6 1339
13.Jež DominikPlachý Jiří-7-8-12  03310
14.Charamza Ondřej st.Navrátil JiříWO    03  
15.Vyskočil MichalSuvorov Maxim         
16.Jež DominikBeran Tomáš         
17.Charamza Ondřej st.Plachý Jiří         
18.Toula VladimírNavrátil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik03Suvorov Maxim20
Charamza Ondřej st.01Beran Tomáš21
Toula Vladimír12Plachý Jiří30
Vyskočil Michal12Navrátil Jiří11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23555:521TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
Hák Zdeněk
Vidlák Miloš
 
 
-1110-86-92301
2.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Herrmann Vít
Jírovec Martin
 
 
8-5-6-8 1302
3.Votípka EmanuelJírovec Martin-2-3-4  0303
4.Pištora JosefHák Zdeněk44-98 3113
5.Haralík StanislavHerrmann Vít48-5-7163223
6.Hubinger LukášVidlák Miloš3-665 3133
7.Pištora JosefJírovec Martin910-45 3143
8.Haralík StanislavHák Zdeněk910-96 3153
9.Hubinger LukášHerrmann Vít11-9814 3163
10.Votípka EmanuelVidlák Miloš-9-77-9 1364
11.Haralík StanislavJírovec Martin6-10-2983274
12.Hubinger LukášHák Zdeněk-96511 3184
13.Votípka EmanuelHerrmann Vít959  3094
14.Pištora JosefVidlák Miloš-11789 31104
15.Hubinger LukášJírovec Martin686  30  
16.Votípka EmanuelHák Zdeněk         
17.Pištora JosefHerrmann Vít         
18.Haralík StanislavVidlák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votípka Emanuel12Jírovec Martin12
Pištora Josef30Hák Zdeněk03
Haralík Stanislav30Herrmann Vít03
Hubinger Lukáš30Vidlák Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28639:503TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
9-9118 3110
2.Tichý Dominik
Prokš Vladimír
 
 

 
 
WO    3020
3.Prokš VladimírHudek Tomáš-106-77-42321
4.Tichý DominikFexa Martin5-69-753231
5.Kára PetrKárník Tomáš-5-36-6 1332
6.Tichý KvětoslavWO    3042
7.Tichý DominikHudek Tomáš-7-66-9 1343
8.Kára PetrFexa Martin-12-9-10  0344
9.Tichý KvětoslavKárník Tomáš8-7511 3154
10.Prokš VladimírWO    3064
11.Kára PetrHudek Tomáš-5610-7-52365
12.Tichý KvětoslavFexa Martin5-6107 3175
13.Prokš VladimírKárník Tomáš-786-8-82376
14.Tichý DominikWO    3086
15.Tichý KvětoslavHudek Tomáš-87-6-10 1387
16.Prokš VladimírFexa Martin842  3097
17.Tichý DominikKárník Tomáš-9-7551032107
18.Kára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prokš Vladimír12Hudek Tomáš40
Tichý Dominik21Fexa Martin13
Kára Petr03Kárník Tomáš22
Tichý Květoslav21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30608:482nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Žydel Jan
Taraňko Mikhail
 
 
6-6-9883210
2.Šimeček Jan
Kučala Viktor
 
 

 
 
WO    3020
3.Šimeček JanVojáček Miloš-5-13-4  0321
4.Benák VítTaraňko Mikhail4113  3031
5.Benák JanŽydel Jan-69-910-92332
6.Kučala ViktorWO    3042
7.Benák VítVojáček Miloš-7-6-5  0343
8.Benák JanTaraňko Mikhail-84-8-9 1344
9.Kučala ViktorŽydel Jan-78-8-8 1345
10.Šimeček JanWO    3055
11.Benák JanVojáček Miloš-5-8-3  0356
12.Kučala ViktorTaraňko Mikhail78-99 3166
13.Rochowanski Lukᚎydel Jan887  3076
14.Benák VítWO    3086
15.Kučala ViktorVojáček Miloš-12-9-4  0387
16.Rochowanski LukášTaraňko Mikhail58-9-7-92388
17.Benák VítŽydel Jan-117-4-14 1389
18.Benák JanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimeček Jan01Vojáček Miloš40
Benák Vít12Taraňko Mikhail22
Benák Jan03Žydel Jan31
Kučala Viktor12   
Rochowanski Lukáš11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9409:266TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Knobloch Miroslav
Krameš Jan
 
 
Červenka Jan
Podrazil Václav
 
 
9-688 3120
3.Krameš JanČervenka Jan-89108 3130
4.Knobloch MiroslavPodrazil Václav-85-101033240
5.Zunt ZdeněkSchmidtmayer František5116  3050
6.Pospíšil MilanWO    3060
7.Knobloch MiroslavČervenka Jan8-69-9133270
8.Zunt ZdeněkPodrazil Václav1268  3080
9.Pospíšil MilanSchmidtmayer František-7-7-7  0381
10.Krameš JanWO    3091
11.Zunt ZdeněkČervenka Jan891  30101
12.Pospíšil MilanPodrazil Václav         
13.Krameš JanSchmidtmayer František         
14.Knobloch Miroslav         
15.Pospíšil MilanČervenka Jan         
16.Krameš JanPodrazil Václav         
17.Knobloch MiroslavSchmidtmayer František         
18.Zunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krameš Jan10Červenka Jan03
Knobloch Miroslav20Podrazil Václav02
Zunt Zdeněk30Schmidtmayer František11
Pospíšil Milan01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy