Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu OlomoucVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:21331:296MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková Lenka
Koberová Klára
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
-75-27-82301
2.Glücková LenkaŠafaříková Sandra12-610-9-72302
3.Kadlčáková AlenaTelecká Jana-4-9-8  0303
4.Koberová KláraWO    3013
5.Kadlčáková AlenaŠafaříková Sandra-88-3-7 1314
6.Glücková LenkaWO    3024
7.Koberová KláraTelecká Jana-4-69-6 1325
8.Kadlčáková AlenaWO    3035
9.Koberová KláraŠafaříková Sandra-7-14-10  0336
10.Glücková LenkaTelecká Jana-5-115-10 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glücková Lenka02Šafaříková Sandra30
Kadlčáková Alena02Telecká Jana30
Koberová Klára02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8370:250TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Rusnáková Markéta
Daňová Andrea
 
 
777  3010
2.Babáková KláraDaňová Andrea9-11-38103220
3.Hortová ZuzanaMatějová Hanka462  3030
4.Pikolonová ŠárkaRusnáková Markéta-8846 3140
5.Hortová ZuzanaDaňová Andrea210-106 3150
6.Babáková KláraRusnáková Markéta-810-3-10 1351
7.Pikolonová ŠárkaMatějová Hanka135  3061
8.Hortová ZuzanaRusnáková Markéta-6464 3171
9.Pikolonová ŠárkaDaňová Andrea535  3081
10.Babáková KláraMatějová Hanka835  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Klára21Daňová Andrea03
Hortová Zuzana30Matějová Hanka03
Pikolonová Šárka30Rusnáková Markéta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Vítovcová Daniela
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15372:326SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
-115811 3110
2.Grimmerová DianaŠevčíková Klára-5-8-8  0311
3.Rozínková KateřinaŠíblová Sára99-94 3121
4.Němečková MonikaŠprtová Karolína665  3031
5.Rozínková KateřinaŠevčíková Klára52-7-1193241
6.Grimmerová DianaŠprtová Karolína-6-9-7  0342
7.Němečková MonikaŠíblová Sára1197  3052
8.Rozínková KateřinaŠprtová Karolína355  3062
9.Němečková MonikaŠevčíková Klára6-7-9-8 1363
10.Grimmerová DianaŠíblová Sára1112-7-993273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grimmerová Diana12Ševčíková Klára21
Rozínková Kateřina30Šíblová Sára03
Němečková Monika21Šprtová Karolína12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy