Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Maxa Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32644:639Sokol Libochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
Pavlata Jan
Pavlata Roman
 
 
-987-9-72301
2.Maxa Zdeněk
Kalivoda Petr
 
 
Turek Jaroslav
Šulc Milan
 
 
-8-6-8  0302
3.Koutský JaroslavPavlata Jan-898-12-92303
4.Maxa ZdeněkPavlata Roman868  3013
5.Kalivoda PetrŠulc Milan-15-869-92314
6.Maxa LukášTurek Jaroslav13-869 3124
7.Maxa ZdeněkPavlata Jan8-49-8-62325
8.Kalivoda PetrPavlata Roman-4-6-9  0326
9.Maxa Lukᚊulc Milan48-65 3136
10.Koutský JaroslavTurek Jaroslav789  3046
11.Kalivoda PetrPavlata Jan857  3056
12.Maxa LukášPavlata Roman1387  3066
13.Koutský JaroslavŠulc Milan-108-6-9 1367
14.Maxa ZdeněkTurek Jaroslav-8-9-5  0368
15.Maxa LukášPavlata Jan-77-4-13 1369
16.Koutský JaroslavPavlata Roman878  3079
17.Maxa ZdeněkŠulc Milan7710  3089
18.Kalivoda PetrTurek Jaroslav-7-78-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koutský Jaroslav22Pavlata Jan31
Maxa Zdeněk22Pavlata Roman13
Kalivoda Petr13Šulc Milan22
Maxa Lukáš31Turek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 TJ Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pidrman Petr
Jech Petr
 
 
Dohnal Jiří
Mach Dalibor
 
 
     2301
2.Zapletal Bohumil
Petrlík Josef
 
 
Švarc Vojtěch
Posel Michal
 
 
     3011
3.Pidrman PetrDohnal Jiří     3221
4.Petrlík JosefMach Dalibor     3131
5.Zapletal BohumilŠvarc Vojtěch     3141
6.Jech PetrPosel Michal     0342
7.Petrlík JosefDohnal Jiří     3252
8.Zapletal BohumilMach Dalibor     3262
9.Jech PetrŠvarc Vojtěch     0363
10.Pidrman PetrPosel Michal     3073
11.Zapletal BohumilDohnal Jiří     3183
12.Jech PetrMach Dalibor     0384
13.Pidrman PetrŠvarc Vojtěch     3094
14.Petrlík JosefPosel Michal     30104
15.Jech PetrDohnal Jiří     03105
16.Pidrman PetrMach Dalibor     31115
17.Petrlík JosefŠvarc Vojtěch     30125
18.Zapletal BohumilPosel Michal     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pidrman Petr40Dohnal Jiří13
Petrlík Josef40Mach Dalibor13
Zapletal Bohumil40Švarc Vojtěch13
Jech Petr04Posel Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24 SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
Kysilka Miroslav
Zimák Michal
 
 
     3110
2.Kmoníček Martin st.
Nováková Martina
 
 
Kotrba Petr
Horejsek Jakub
 
 
     3120
3.Nováková MartinaKysilka Miroslav     3230
4.Pavlík PetrKotrba Petr     3140
5.Kmoníček Martin st.Horejsek Jakub     3050
6.Starý Jiří ml.Zimák Michal     3160
7.Pavlík PetrKysilka Miroslav     1361
8.Kmoníček Martin st.Kotrba Petr     2362
9.Starý Jiří ml.Horejsek Jakub     3072
10.Nováková MartinaZimák Michal     3082
11.Kmoníček Martin st.Kysilka Miroslav     1383
12.Starý Jiří ml.Kotrba Petr     3193
13.Nováková MartinaHorejsek Jakub     30103
14.Pavlík PetrZimák Michal     30113
15.Starý Jiří ml.Kysilka Miroslav     23114
16.Nováková MartinaKotrba Petr     31124
17.Běhounek MarcelHorejsek Jakub     13125
18.Kmoníček Martin st.Zimák Michal     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováková Martina40Kysilka Miroslav31
Pavlík Petr21Kotrba Petr13
Kmoníček Martin st.22Horejsek Jakub13
Starý Jiří ml.31Zimák Michal04
Běhounek Marcel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23677:525SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Sander Miroslav
 
 
Obr Jaroslav
Uldrich Milan
 
 
8110  3010
2.Čáp Stanislav
Mládek Petr
 
 
Cibulka Vladimír
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
-1097-743220
3.Mládek PetrVlček Jakub-87712 3130
4.Čáp StanislavZlatohlávek Jaroslav-6-7-7  0331
5.Sander MiroslavCibulka Vladimír-123-1110-72332
6.Hrivňák PetrObr Jaroslav33-106 3142
7.Čáp StanislavVlček Jakub685  3052
8.Sander MiroslavZlatohlávek Jaroslav7-6-8-9 1353
9.Hrivňák PetrCibulka Vladimír396  3063
10.Mládek PetrObr Jaroslav-76-78-62364
11.Sander MiroslavUldrich Milan124  3074
12.Hrivňák PetrZlatohlávek Jaroslav389  3084
13.Mládek PetrCibulka Vladimír6-75-783294
14.Čáp StanislavObr Jaroslav-79-69632104
15.Hrivňák PetrUldrich Milan123  30114
16.Mládek PetrZlatohlávek Jaroslav8-5-9-8 13115
17.Čáp StanislavCibulka Vladimír517  30125
18.Sander MiroslavObr Jaroslav848  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mládek Petr22Vlček Jakub02
Čáp Stanislav31Zlatohlávek Jaroslav31
Sander Miroslav22Cibulka Vladimír13
Hrivňák Petr40Obr Jaroslav13
   Uldrich Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Hojda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Skrbek Zdenek
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:50534:708TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Zdvořák Jaroslav
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
-7-6-7  0301
2.Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
Hanousek Josef
Kövér Lubomír
 
 
-4-81311-62302
3.Futera VratislavVích Luděk-78-7-7 1303
4.Hájková JanaKövér Lubomír-89-3-7 1304
5.Zdvořák JaroslavVích Josef-4-8-7  0305
6.Skrbek ZdeněkHanousek Josef-9-910983215
7.Hájková JanaVích Luděk-4-6-8  0316
8.Zdvořák JaroslavKövér Lubomír-7-9-6  0317
9.Skrbek ZdeněkVích Josef-6-75-9 1318
10.Futera VratislavHanousek Josef-28-8993228
11.Zdvořák JaroslavVích Luděk-6-4-7  0329
12.Skrbek ZdeněkKövér Lubomír7-10-10-4 13210
13.Futera VratislavVích Josef12-3-710-823211
14.Hájková JanaHanousek Josef-6-106-3 13212
15.Skrbek ZdeněkVích Luděk-4-5-6  03213
16.Futera VratislavKövér Lubomír-6-8-9  03214
17.Hájková JanaVích Josef5-888 31314
18.Zdvořák JaroslavHanousek Josef-7-5-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Futera Vratislav13Vích Luděk40
Hájková Jana13Kövér Lubomír40
Zdvořák Jaroslav04Vích Josef31
Skrbek Zdeněk13Hanousek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29591:540TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Lubomír
Krejčí Petr
 
 
Seibert Karel
Vršovský Tadeáš
 
 
7-8-7-9 1301
2.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Budinský Petr
Nechyba Radim
 
 
10138  3011
3.Krejčí PetrSeibert Karel-4-4-5  0312
4.Kročák MilanBudinský Petr-9-96693222
5.Barták LubošNechyba Radim655  3032
6.Kadlček LubomírVršovský Tadeáš355  3042
7.Kročák MilanSeibert Karel-9-61-17 1343
8.Barták LubošBudinský Petr-7-99-7 1344
9.Kadlček LubomírNechyba Radim245  3054
10.Krejčí PetrVršovský Tadeáš-7487 3164
11.Barták LubošSeibert Karel-9-4-7  0365
12.Kadlček LubomírBudinský Petr9-7-6-7 1366
13.Krejčí PetrNechyba Radim-69212 3176
14.Kročák MilanVršovský Tadeáš437  3086
15.Kadlček LubomírSeibert Karel-6-5-6  0387
16.Krejčí PetrBudinský Petr-3-10-8  0388
17.Kročák MilanNechyba Radim359  3098
18.Barták LubošVršovský Tadeáš-8588 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Petr22Seibert Karel40
Kročák Milan31Budinský Petr31
Barták Luboš22Nechyba Radim04
Kadlček Lubomír22Vršovský Tadeáš04
žádné

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS