Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26637:556TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Straka Dominik
 
 
Jelínek Jaromír
Hrnčiar Stanislav
 
 
-82811 3110
2.Průdek Daniel
Průdek Filip
 
 
Kabela Jan
Maňák Ladislav
 
 
7-9-8-8 1311
3.Straka VlastimilGregor Miroslav456  3021
4.Průdek FilipHrnčiar Stanislav109-99 3131
5.Průdek DanielKabela Jan-6-7-9  0332
6.Straka DominikMaňák Ladislav1017  3042
7.Průdek FilipGregor Miroslav10107  3052
8.Průdek DanielHrnčiar Stanislav4612  3062
9.Straka DominikKabela Jan238  3072
10.Straka VlastimilMaňák Ladislav108-9-7-82373
11.Průdek DanielJelínek Jaromír-7665 3183
12.Straka DominikHrnčiar Stanislav8613  3093
13.Straka VlastimilKabela Jan-10-10-8  0394
14.Průdek FilipMaňák Ladislav-9-9-10  0395
15.Straka DominikJelínek Jaromír8-8-65-82396
16.Straka VlastimilHrnčiar Stanislav6-795 31106
17.Průdek FilipKabela Jan-41056 31116
18.Cibulka TomášMaňák Ladislav-5-7-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil22Gregor Miroslav02
Průdek Filip31Hrnčiar Stanislav04
Průdek Daniel21Kabela Jan22
Straka Dominik31Maňák Ladislav31
Cibulka Tomáš01Jelínek Jaromír11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35647:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stibor Tomáš
Tomolová Anna
 
 
Halámek Zdeněk
Šťastný Pavel
 
 
9310  3010
2.Čepera Roman
Dobiáš Rudolf
 
 
Geier Ivo
Geier Jiří
 
 
6-8-6-7 1311
3.Tomola JaroslavHalámek Zdeněk-9-7-9  0312
4.Dobiáš RudolfGeier Ivo-13-5-7  0313
5.Čepera RomanGeier Jiří392  3023
6.Stibor Tomᚊťastný Pavel99-67 3133
7.Dobiáš RudolfHalámek Zdeněk4-11-6643243
8.Čepera RomanGeier Ivo5-7-7-5 1344
9.Stibor TomášGeier Jiří361  3054
10.Tomola JaroslavŠťastný Pavel-9-6-11  0355
11.Čepera RomanHalámek Zdeněk694  3065
12.Stibor TomášGeier Ivo-5-98-6 1366
13.Tomola JaroslavGeier Jiří-5-761073276
14.Dobiáš RudolfŠťastný Pavel-9-714-13 1377
15.Stibor TomášHalámek Zdeněk10-1267 3187
16.Tomola JaroslavGeier Ivo-3-9-8  0388
17.Dobiáš RudolfGeier Jiří-8-941343298
18.Čepera RomanŠťastný Pavel-865-9-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomola Jaroslav13Halámek Zdeněk13
Dobiáš Rudolf22Geier Ivo40
Čepera Roman22Geier Jiří04
Stibor Tomáš31Šťastný Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40591:652Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhejbal Jiří
Létal Dušan
 
 
Halas Pavel st.
Vodáková Aneta
 
 
9-410-393210
2.Šlancar Zbyněk
Hasilík Milan
 
 
Bedřich Josef
Vokál Radek
 
 
476  3020
3.Zhejbal JiříHalas Pavel st.-9-10-10  0321
4.Hasilík MilanVodáková Aneta-11-87-9 1322
5.Šlancar ZbyněkVokál Radek589  3032
6.Létal DušanBedřich Josef-96-8-10 1333
7.Hasilík MilanHalas Pavel st.-7-7-8  0334
8.Šlancar ZbyněkVodáková Aneta-14-5-9  0335
9.Létal DušanVokál Radek-10-6-6  0336
10.Zhejbal JiříBedřich Josef8-9-6-9 1337
11.Šlancar ZbyněkHalas Pavel st.-6-6-9  0338
12.Létal DušanVodáková Aneta-9-89-9 1339
13.Zhejbal JiříVokál Radek71213  3049
14.Hasilík MilanBedřich Josef12-5-6-9 13410
15.Létal DušanHalas Pavel st.-12-4-6  03411
16.Zhejbal JiříVodáková Aneta-89-8-12 13412
17.Hasilík MilanVokál Radek910-66 31512
18.Šlancar ZbyněkBedřich Josef-5398 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zhejbal Jiří13Halas Pavel st.40
Hasilík Milan13Vodáková Aneta40
Šlancar Zbyněk22Vokál Radek13
Létal Dušan04Bedřich Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41589:688Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvingráf Adam
Mach Ludvík
 
 
Mrhal Zdeněk
Hrnčíř Dominik
 
 
8910  3010
2.Sobota Luděk
Minařík David
 
 
Hrnčíř Leoš
Tesař Petr
 
 
-5-4-4  0311
3.Cvingráf AdamHrnčíř Leoš8-8-9-4 1312
4.Sobota LuděkTesař Petr-568-7-62313
5.Mach LudvíkMrhal Zdeněk58-59 3123
6.Minařík DavidHrnčíř Dominik-1-5-3  0324
7.Sobota LuděkHrnčíř Leoš-6-98-9 1325
8.Mach LudvíkTesař Petr8-7-9-10 1326
9.Minařík DavidMrhal Zdeněk-4-3-2  0327
10.Cvingráf AdamHrnčíř Dominik67-99 3137
11.Mach LudvíkHrnčíř Leoš-10-1010-9 1338
12.Minařík DavidTesař Petr-3-510-4 1339
13.Cvingráf AdamMrhal Zdeněk89-6-793249
14.Sobota LuděkHrnčíř Dominik-6845 3159
15.Minařík DavidHrnčíř Leoš-5-6-8  03510
16.Cvingráf AdamTesař Petr-5-899-623511
17.Sobota LuděkMrhal Zdeněk84-99 31611
18.Mach LudvíkHrnčíř Dominik8-8-79632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvingráf Adam22Hrnčíř Leoš40
Sobota Luděk22Tesař Petr40
Mach Ludvík22Mrhal Zdeněk13
Minařík David04Hrnčíř Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:174:53220:621TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Petr
Matějovič David
 
 
Kvěch Jan
Horák Radek
 
 
-7-7-7  0301
2.Studýnka Antonín
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
WO    0302
3.Matějovič DavidKvěch Jan-5-5-4  0303
4.Studýnka AntonínHorák Radek-6-7-1  0304
5.Mrázek PetrMatula Arnošt-5-5-3  0305
6.Smejkal OldřichWO    0306
7.Studýnka AntonínKvěch Jan-2-8-8  0307
8.Mrázek PetrHorák Radek-1-7-7  0308
9.Matula ArnoštWO    0309
10.Matějovič DavidSmejkal Oldřich8-10-7-6 13010
11.Mrázek PetrKvěch Jan-4-3-5  03011
12.Horák RadekWO    03012
13.Matějovič DavidMatula Arnošt-3-7-1  03013
14.Studýnka AntonínSmejkal OldřichWO    03014
15.Kvěch JanWO    03015
16.Matějovič DavidHorák Radek-4-5-7  03016
17.Studýnka AntonínMatula ArnoštWO    03017
18.Mrázek PetrSmejkal Oldřich-89-9101032117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matějovič David04Kvěch Jan30
Studýnka Antonín02Horák Radek30
Mrázek Petr13Matula Arnošt20
   Smejkal Oldřich11
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15620:390TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Adam
Stávek Pavel
 
 
Goliáš Petr
Ponížil David
 
 
7-7-4-9 1301
2.Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
Veselá Pavlína
Furch Jan
 
 
451  3011
3.Stávek JosefPonížil David7-3-27-52312
4.Stávek PavelGoliáš Petr6-84-683222
5.Blaško KvětoslavVeselá Pavlína786  3032
6.Sláma AdamFurch Jan656  3042
7.Stávek PavelPonížil David-6-7-5  0343
8.Blaško KvětoslavGoliáš Petr-49-81143253
9.Sláma AdamVeselá Pavlína664  3063
10.Stávek JosefFurch Jan715  3073
11.Blaško KvětoslavPonížil DavidWO    3083
12.Sláma AdamGoliáš Petr8-786 3193
13.Stávek JosefVeselá Pavlína687  30103
14.Stávek PavelFurch Jan236  30113
15.Sláma AdamPonížil DavidWO    30123
16.Stávek JosefGoliáš PetrWO    30133
17.Stávek PavelVeselá Pavlína65-98 31143
18.Blaško KvětoslavFurch Jan354  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stávek Josef21Ponížil David20
Stávek Pavel31Goliáš Petr03
Blaško Květoslav30Veselá Pavlína04
Sláma Adam30Furch Jan04
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS