Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:22296:331TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Franeková Věra
 
 
Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
-310-104-62301
2.Franeková VěraChocová Alena8106  3011
3.Strnadová KarolínaSvobodová Helena-48-3-3 1312
4.Maršíková MartinaDvořáková Anna-8-9-3  0313
5.Strnadová KarolínaChocová Alena8-11-84-62314
6.Franeková VěraDvořáková Anna4-554 3124
7.Rosová KateřinaSvobodová Helena-0-1-3  0325
8.Strnadová KarolínaDvořáková Anna-11-12-10  0326
9.Rosová KateřinaChocová Alena-4-59-4 1327
10.Franeková VěraSvobodová HelenaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra20Chocová Alena21
Strnadová Karolína03Svobodová Helena20
Maršíková Martina01Dvořáková Anna21
Rosová Kateřina02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:17374:351SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachá Liliana
Pokorná Eva
 
 
Schoberová Martina
Bartoňová Jitka
 
 
835  3010
2.Pokorná EvaSchoberová Martina-11-9-9  0311
3.Plachá LilianaHlaváčková Lenka787  3021
4.Jebavá LucieBartoňová Jitka11-5-5893231
5.Plachá LilianaSchoberová Martina107-79 3141
6.Pokorná EvaBartoňová Jitka-11675 3151
7.Jebavá LucieHlaváčková Lenka-10-8-7  0352
8.Plachá LilianaBartoňová Jitka11-5-10883262
9.Jebavá LucieSchoberová Martina-5-610-6 1363
10.Pokorná EvaMrázková Lia43-7-543273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Eva21Schoberová Martina21
Plachá Liliana30Hlaváčková Lenka11
Jebavá Lucie12Bartoňová Jitka03
   Mrázková Lia01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pinta Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Pintová Radka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7285:232Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Lenka
Meškánová Andrea
 
 
Poláková Pavlína
Mašková Nicole
 
 
9-758 3110
2.Černá LenkaMašková Nicole-5866 3120
3.Čížková AlenaWOWOWO  3030
4.Meškánová AndreaPoláková Pavlína-96-7883240
5.Čížková AlenaMašková Nicole479  3050
6.Černá LenkaPoláková Pavlína77-69 3160
7.Meškánová AndreaWOWOWO  3070
8.Čížková AlenaPoláková Pavlína87-99 3180
9.Meškánová AndreaMašková Nicole5-9811 3190
10.Černá LenkaWOWOWO  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černá Lenka20Mašková Nicole03
Čížková Alena20Poláková Pavlína03
Meškánová Andrea20   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:Chmelenský Václav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Valdhans Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2345:175TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Hromiaková Andrea
Kárová Klára
 
 
464  3010
2.Skopová ŠárkaKárová Klára644  3020
3.Polcarová AnežkaVyletová Helena366  3030
4.Matoušová AnetaHromiaková Andrea352  3040
5.Polcarová AnežkaKárová Klára637  3050
6.Skopová ŠárkaHromiaková Andrea11-398 3160
7.Matoušová AnetaVyletová Helena514  3070
8.Polcarová AnežkaHromiaková Andrea473  3080
9.Matoušová AnetaKárová Klára476  3090
10.Skopová ŠárkaVyletová Helena65-103 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka30Kárová Klára03
Polcarová Anežka30Vyletová Helena03
Matoušová Aneta30Hromiaková Andrea03
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS