Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20531:446TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-1053-6-82301
2.Kuba Josef
Provazník Petr
 
 
Mráz Jiří
Krameš Jan st.
 
 
-77-8-9 1302
3.Kočvara MartinMráz Jiří567  3012
4.Provazník PetrKnobloch Miroslav-8-9-9  0313
5.Kuba JosefKrameš Jan st.3106  3023
6.De Filippo MartinVeselý Filip1057  3033
7.Provazník PetrMráz Jiří-3-8-9  0334
8.Kuba JosefKnobloch Miroslav7-6-9363244
9.De Filippo MartinKrameš Jan st.-68810 3154
10.Kočvara MartinVeselý Filip6-835 3164
11.Kuba JosefMráz Jiří-8-105-4 1365
12.De Filippo MartinKnobloch Miroslav6146  3075
13.Kočvara MartinKrameš Jan st.457  3085
14.Provazník PetrVeselý Filip1087  3095
15.De Filippo MartinMráz Jiří5-389 31105
16.Kočvara MartinKnobloch Miroslav-9    01  
17.Provazník PetrKrameš Jan st.         
18.Kuba JosefVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Martin30Mráz Jiří22
Provazník Petr12Knobloch Miroslav12
Kuba Josef21Krameš Jan st.03
De Filippo Martin40Veselý Filip03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Šálený David
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:30477:537SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
WO    0301
2.Pluhař Jan
Beran Tomáš
 
 
Vilga Filip
Podrazil Václav
 
 
7-88-763211
3.Pluhař JanHüttl Michal79-7-11-52312
4.Plachý LadislavPodrazil Václav106-88 3122
5.Beran TomášLánský Jakub48-1210 3132
6.Vilga FilipWO    0333
7.Plachý LadislavHüttl Michal8-58-793243
8.Beran TomášPodrazil Václav5-10910 3153
9.Lánský JakubWO    0354
10.Pluhař JanVilga Filip-7-94743264
11.Beran TomášHüttl Michal482  3074
12.Podrazil VáclavWO    0375
13.Pluhař JanLánský Jakub-71037 3185
14.Plachý LadislavVilga FilipWO    3095
15.Kaucký JakubHüttl MichalWO    0396
16.Pluhař JanPodrazil Václav-9-993832106
17.Plachý LadislavLánský Jakub1195  30  
18.Beran TomášVilga Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pluhař Jan31Hüttl Michal12
Plachý Ladislav20Podrazil Václav03
Beran Tomáš30Lánský Jakub02
   Vilga Filip01
WO15WO51
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Kůs Michal
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Smutná Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4384:252TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Soldát Tomáš
Kovářík Tomáš
 
 
976  3010
2.Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
9612  3020
3.Důra MatoušKupilík Ondřej63-87 3130
4.Franc ŠtěpánKovářík Tomáš425  3040
5.Hoch JiříSoldát Tomáš694  3050
6.Jakubec VladimírAlexa Jiří5-16128 3160
7.Franc ŠtěpánKupilík Ondřej11-975 3170
8.Hoch JiříKovářík Tomáš623  3080
9.Jakubec VladimírSoldát Tomáš4511  3090
10.Důra MatoušAlexa Jiří8-9811 31100
11.Hoch JiříKupilík Ondřej5-94-8 22  
12.Jakubec VladimírKovářík Tomáš         
13.Důra MatoušSoldát Tomáš         
14.Franc ŠtěpánAlexa Jiří         
15.Jakubec VladimírKupilík Ondřej         
16.Důra MatoušKovářík Tomáš         
17.Franc ŠtěpánSoldát Tomáš         
18.Hoch JiříAlexa Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš20Kupilík Ondřej02
Franc Štěpán20Kovářík Tomáš02
Hoch Jiří20Soldát Tomáš02
Jakubec Vladimír20Alexa Jiří02
Počet diváků: 4
Hostům nefunguje heslo pro uložení a dokončení zápisu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:Cír Radek
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Čech Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11432:354KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
4-47-793210
2.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
4148  3020
3.Hýža DanielBorovka Tomáš998  3030
4.Kettner MartinHubáček Filip69-5-1-72331
5.Vorlíček LubošDavid Jakub-13898 3141
6.Pisár JanHach Martin917  3051
7.Kettner MartinBorovka Tomáš-7-59753261
8.Vorlíček LubošHubáček Filip964  3071
9.Pisár JanDavid Jakub-9-75973281
10.Hýža DanielHach Martin811-86 3191
11.Vorlíček LubošBorovka Tomáš455  30101
12.Pisár JanHubáček Filip         
13.Hýža DanielDavid Jakub         
14.Kettner MartinHach Martin         
15.Pisár JanBorovka Tomáš         
16.Hýža DanielHubáček Filip         
17.Kettner MartinDavid Jakub         
18.Vorlíček LubošHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel20Borovka Tomáš03
Kettner Martin11Hubáček Filip11
Vorlíček Luboš30David Jakub02
Pisár Jan20Hach Martin02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36671:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
Novotný Petr
Zeman Lukáš
 
 
-6-23-10 1301
2.Hnilica Vladimír
Závora Adam
 
 
Krejčí Ondřej
Šťastný Michael st.
 
 
-9-89-7 1302
3.Vaněček PetrNovotný Petr-9-414-10 1303
4.Pachner JanZeman Lukáš4-10-5-6 1304
5.Závora AdamKrejčí Ondřej-6-9-4  0305
6.Legát PetrŠťastný Michael st.1243  3015
7.Pachner JanNovotný Petr959  3025
8.Závora AdamZeman Lukáš10-6-711-52326
9.Legát PetrKrejčí Ondřej9-9712 3136
10.Vaněček PetrŠťastný Michael st.958  3046
11.Závora AdamNovotný Petr-8-9-3  0347
12.Legát PetrZeman Lukáš-9-858123257
13.Vaněček PetrKrejčí Ondřej710-10-873267
14.Pachner JanŠťastný Michael st.38-9-773277
15.Legát PetrNovotný Petr-599-6-52378
16.Vaněček PetrZeman Lukáš-118-10773288
17.Pachner JanKrejčí Ondřej-8-9-9  0389
18.Závora AdamŠťastný Michael st.10710  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněček Petr31Novotný Petr31
Pachner Jan22Zeman Lukáš22
Závora Adam13Krejčí Ondřej22
Legát Petr31Šťastný Michael st.04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Hána Jiří
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6377:239SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
Sivera Radek
Šimek Marek
 
 
7114  3010
2.Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
Krotký Marek
Sivera Adam
 
 
9-954 3120
3.Chodounský MartinSivera Radek474  3030
4.Šlehofer Stanislav ml.Sivera Adam639  3040
5.Kubát JanŠimek Marek-6-4-8  0341
6.Obertík MilanKrotký Marek455  3051
7.Šlehofer Stanislav ml.Sivera Radek876  3061
8.Kubát JanSivera Adam3-8-46133271
9.Obertík MilanŠimek MarekWO    3081
10.Chodounský MartinKrotký Marek558  3091
11.Kubát JanSivera Radek5911  30101
12.Obertík MilanSivera Adam3-510  21  
13.Chodounský MartinŠimek Marek         
14.Šlehofer Stanislav ml.Krotký Marek         
15.Obertík MilanSivera Radek         
16.Chodounský MartinSivera Adam         
17.Šlehofer Stanislav ml.Šimek Marek         
18.Kubát JanKrotký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chodounský Martin20Sivera Radek03
Šlehofer Stanislav ml.20Sivera Adam02
Kubát Jan21Šimek Marek10
Obertík Milan10Krotký Marek02
WO10WO01
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS