Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Novák Josef
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Šaur David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32401:480TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Vítek Pavel
 
 
Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
-775-3-82301
2.Závada Adam
Doležel Tomáš
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
-10-4-4  0302
3.Polák PetrBugaj Pavel-810-8-5 1303
4.Závada AdamMikeska Jakub559  3013
5.Doležel TomášVelebil Lukáš-7567 3123
6.Vítek PavelSolanský Pavel-5-5-7  0324
7.Závada AdamBugaj Pavel11-1167 3134
8.Doležel TomášMikeska Jakub77-9-4-122335
9.Vítek PavelVelebil Lukáš-6-8-7  0336
10.Polák PetrSolanský Pavel-125-3-8 1337
11.Doležel TomášBugaj Pavel-5-3-3  0338
12.Vítek PavelMikeska Jakub-6-3-9  0339
13.Polák PetrCabiš Michal98-7-5-923310
14.Závada AdamSolanský Pavel11-10-5  12  
15.Vítek PavelBugaj Pavel         
16.Polák PetrMikeska Jakub         
17.Závada AdamCabiš Michal         
18.Doležel TomášSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polák Petr03Bugaj Pavel21
Závada Adam20Mikeska Jakub21
Doležel Tomáš12Velebil Lukáš11
Vítek Pavel03Solanský Pavel20
   Cabiš Michal10
Počet diváků: 10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32306:417TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Jahůdka Petr
 
 
Beránek Pavel
Szwarc Matěj
 
 
-8-64-7 1301
2.Plhák Jan ml.
Solař Martin
 
 
Krupník Jan
Merta Marek
 
 
6-8-4-7 1302
3.Jahůdka PetrSzwarc Matěj12-46-933212
4.Solař MartinKrupník Jan-3-9-5  0313
5.Plhák Jan ml.Beránek Pavel-9-111010-42314
6.Křen LuborMerta Marek11-4-8-8 1315
7.Solař MartinSzwarc Matěj-8-6-7  0316
8.Plhák Jan ml.Krupník Jan-9-9-8  0317
9.Křen LuborBeránek Pavel-6-9-8  0318
10.Jahůdka PetrMerta MarekWO    0319
11.Plhák Jan ml.Szwarc Matěj-9-10-8  03110
12.Křen LuborKrupník Jan         
13.Jahůdka PetrBeránek Pavel         
14.Solař MartinMerta Marek         
15.Křen LuborSzwarc Matěj         
16.Jahůdka PetrKrupník Jan         
17.Solař MartinBeránek Pavel         
18.Plhák Jan ml.Merta Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jahůdka Petr10Szwarc Matěj21
Solař Martin02Krupník Jan20
Plhák Jan ml.03Beránek Pavel20
Křen Lubor02Merta Marek10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35533:578TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Válek Filip
 
 
Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
10810  3010
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Maršálek Vladimír
Maršálek Patrik
 
 
-6-7-6  0311
3.Válek FilipMaršálek Vladimír-5-7-5  0312
4.Skalický JiříKaloč Svatopluk97-410 3122
5.Štůsek DavidTobola Petr947  3032
6.Vrtal OldřichMaršálek Patrik-847-633242
7.Skalický JiříMaršálek Vladimír-6-8-8  0343
8.Štůsek DavidKaloč Svatopluk-8-9-5  0344
9.Vrtal OldřichTobola Petr8-5-107-92345
10.Válek FilipMaršálek Patrik-10-995-82346
11.Štůsek DavidMaršálek Vladimír-9-9-4  0347
12.Vrtal OldřichKaloč Svatopluk777  3057
13.Válek FilipTobola Petr-78-6-5 1358
14.Skalický JiříMaršálek Patrik72-5-773268
15.Vrtal OldřichMaršálek Vladimír-108-9-3 1369
16.Válek FilipKaloč Svatopluk-2137-8-723610
17.Skalický JiříTobola Petr9-2-3  12  
18.Štůsek DavidMaršálek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Filip04Maršálek Vladimír40
Skalický Jiří21Kaloč Svatopluk22
Štůsek David12Tobola Petr21
Vrtal Oldřich22Maršálek Patrik12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Wollný Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36581:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-78-7593210
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Bártek Dušan
Cvečko Daniel
 
 
9-745 3120
3.Wollný MichalSagáčik Štefan-11-6-5  0321
4.Siebert KarelCvečko Daniel-8-6-8  0322
5.Harazim ZdeněkSlováček Libor6-6-710-52323
6.Burdík VítězslavBártek Dušan5-47-793233
7.Siebert KarelSagáčik Štefan-2-610-11 1334
8.Harazim ZdeněkCvečko Daniel10-3-4-9 1335
9.Burdík VítězslavSlováček Libor-7-3-5  0336
10.Wollný MichalBártek Dušan549  3046
11.Harazim ZdeněkSagáčik Štefan-87129 3156
12.Burdík VítězslavCvečko Daniel586  3066
13.Wollný MichalSlováček Libor-78-7783276
14.Siebert KarelBártek Dušan947  3086
15.Burdík VítězslavSagáčik Štefan-5-5-9  0387
16.Wollný MichalCvečko Daniel-5-6-8  0388
17.Siebert KarelSlováček Libor-3-5-7  0389
18.Harazim ZdeněkBártek Dušan915-98 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wollný Michal22Sagáčik Štefan31
Siebert Karel13Cvečko Daniel31
Harazim Zdeněk22Slováček Libor31
Burdík Vítězslav22Bártek Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Chalupa Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19527:438SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Skalský Ondřej
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
1098  3010
2.Vlach Martin
Olejník Jakub
 
 
Dočkal Tomáš
Pospíšil Jaroslav
 
 
-119-71173220
3.Valašík LukášValošek Jan-97810 3130
4.Vlach MartinPospíšil Jaroslav7-628 3140
5.Olejník JakubKovačik Jakub-121577 3150
6.Skalský OndřejDočkal Tomáš722  3060
7.Vlach MartinValošek Jan738  3070
8.Olejník JakubPospíšil Jaroslav-8-9-3  0371
9.Skalský OndřejKovačik Jakub-7-1078-122372
10.Valašík LukášDočkal Tomáš495  3082
11.Olejník JakubValošek Jan-489-853292
12.Skalský OndřejPospíšil Jaroslav-55-8-6 1393
13.Valašík LukášKovačik Jakub-46-7-7 1394
14.Vlach MartinDočkal TomášWO    30104
15.Skalský OndřejValošek Jan         
16.Valašík LukášPospíšil Jaroslav         
17.Vlach MartinKovačik Jakub         
18.Olejník JakubDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valašík Lukáš21Valošek Jan03
Vlach Martin20Pospíšil Jaroslav21
Olejník Jakub21Kovačik Jakub21
Skalský Ondřej12Dočkal Tomáš02
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32212:409TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda Tomáš
Maděrka Svatopluk
 
 
Plšek Josef
Mergenthal Otmar
 
 
-79-8-9 1301
2.
 
 
Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
WO    0302
3.Galanda TomášKrál Filip-10-8-8  0303
4.Plšek JosefWO    0304
5.Jarolím TomášKonečný Lukáš-3-7-5  0305
6.Maděrka SvatoplukMergenthal Otmar-1111-1111143215
7.Král FilipWO    0316
8.Jarolím TomášPlšek Josef-5-10-3  0317
9.Maděrka SvatoplukKonečný Lukáš-6-3-4  0318
10.Galanda TomášMergenthal Otmar-26-8-8 1319
11.Jarolím TomášKrál Filip-5-3-4  03110
12.Maděrka SvatoplukPlšek Josef         
13.Galanda TomášKonečný Lukáš         
14.Mergenthal Otmar         
15.Maděrka SvatoplukKrál Filip         
16.Galanda TomášPlšek Josef         
17.Konečný Lukáš         
18.Jarolím TomášMergenthal Otmar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Galanda Tomáš02Král Filip20
Jarolím Tomáš03Plšek Josef10
Maděrka Svatopluk11Konečný Lukáš20
   Mergenthal Otmar11
WO03WO30
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy