Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30328:424TTC Poruba A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrka Svatopluk
Mergenthal Otmar
 
 
Bugaj Pavel
Solanský Pavel
 
 
-62-6-12 1301
2.Divina Jiří
Hrabica Marián
 
 
Jurdzin Tomáš
Mikeska Jakub
 
 
-9-512-6 1302
3.Hrabica MariánJurdzin Tomáš-1076-8-92303
4.Maděrka SvatoplukSolanský Pavel-46-69-132304
5.Mergenthal OtmarMikeska Jakub10-11-4-12 1305
6.Divina JiříBugaj Pavel-1-7-4  0306
7.Maděrka SvatoplukJurdzin Tomáš-109-6-6 1307
8.Mergenthal OtmarSolanský Pavel-89-8-1 1308
9.Divina JiříMikeska Jakub-8-6-1  0309
10.Hrabica MariánBugaj Pavel-12-87-7 13010
11.Mergenthal OtmarJurdzin Tomáš7    10  
12.Divina JiříSolanský Pavel         
13.Hrabica MariánMikeska Jakub         
14.Maděrka SvatoplukBugaj Pavel         
15.Divina JiříJurdzin Tomáš         
16.Hrabica MariánSolanský Pavel         
17.Maděrka SvatoplukMikeska Jakub         
18.Mergenthal OtmarBugaj Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabica Marián02Jurdzin Tomáš20
Maděrka Svatopluk02Solanský Pavel20
Mergenthal Otmar02Mikeska Jakub20
Divina Jiří02Bugaj Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Robot Mokré Lazce BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27610:448Sokol Neředín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Pospíšil Jaroslav
 
 
Kudela Petr
Schwan Jaroslav
 
 
-51055 3110
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Dočkal TomášKudela Petr-6-10-4  0321
4.Pospíšil JaroslavBlatný Jaroslav937  3031
5.Kovačik JakubSchwan Jaroslav-6-6-9  0332
6.Chalupa JakubWO    3042
7.Pospíšil JaroslavKudela Petr-6-83-10 1343
8.Kovačik JakubBlatný Jaroslav765  3053
9.Chalupa JakubSchwan Jaroslav-97-8463263
10.Dočkal TomášWO    3073
11.Kovačik JakubKudela Petr-7-9-7  0374
12.Chalupa JakubBlatný Jaroslav-6-3129-82375
13.Dočkal TomášSchwan Jaroslav8106  3085
14.Pospíšil JaroslavWO    3095
15.Chalupa JakubKudela Petr5-7-9-9 1396
16.Dočkal TomášBlatný Jaroslav-5510-9-92397
17.Pospíšil JaroslavSchwan Jaroslav7-9-7-6 1398
18.Kovačik JakubWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočkal Tomáš12Kudela Petr40
Pospíšil Jaroslav12Blatný Jaroslav22
Kovačik Jakub12Schwan Jaroslav22
Chalupa Jakub12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XV/1070, ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35617:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smoček Libor
Prokeš Michal
 
 
Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
-18-8-8 1301
2.Březík Jan
Koldas Tomáš
 
 
Rozínek Vojtěch
Mikolašík Michal
 
 
108-105 3111
3.Prokeš MichalRozínek Vojtěch679  3021
4.Koldas TomášKratochvíl Michal-7-4-8  0322
5.Březík JanKowal René-7-7-7  0323
6.Smoček LiborMikolašík Michal-76-1012-92324
7.Koldas TomášRozínek Vojtěch-6-8-4  0325
8.Březík JanKratochvíl Michal-6-8-2  0326
9.Smoček LiborKowal René7-9-11-6 1327
10.Prokeš MichalMikolašík Michal759  3037
11.Březík JanRozínek Vojtěch-7768 3147
12.Smoček LiborKratochvíl Michal-92-813103257
13.Prokeš MichalKowal René-11-63-4 1358
14.Koldas TomášMikolašík Michal8-89-543268
15.Smoček LiborRozínek Vojtěch7611  3078
16.Prokeš MichalKratochvíl Michal-8536 3188
17.Koldas TomášKowal René8-7-4-6 1389
18.Březík JanMikolašík Michal-7900 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokeš Michal31Rozínek Vojtěch13
Koldas Tomáš13Kratochvíl Michal22
Březík Jan22Kowal René40
Smoček Libor22Mikolašík Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Valašské Meziříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Středisko \\\"Domeček\\\", Zd.Fibicha 287, Val.MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35452:508Sokol Brušperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Bazalka Michal
 
 
Neuwirth Jaroslav
Velebil Lukáš
 
 
26-4-8-42301
2.Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
Lapisz Břetislav
Maršálek Petr
 
 
77-12-743211
3.Kulhánek JaroslavMaršálek Petr-9-9-1  0312
4.Bazalka MichalVelebil Lukáš-8-6-6  0313
5.Orság DavidLapisz Břetislav-8-4-6  0314
6.Hladil DavidNeuwirth Jaroslav-10-105513224
7.Bazalka MichalMaršálek Petr-710-9-8 1325
8.Orság DavidVelebil Lukáš9-4-610-102326
9.Hladil DavidLapisz Břetislav89-57 3136
10.Kulhánek JaroslavNeuwirth Jaroslav-6-8-8  0337
11.Orság DavidMaršálek Petr6-68-7-62338
12.Hladil DavidVelebil Lukáš-116-8-8 1339
13.Kulhánek JaroslavLapisz Břetislav-6-95-8 13310
14.Bazalka MichalNeuwirth Jaroslav         
15.Hladil DavidMaršálek Petr         
16.Kulhánek JaroslavVelebil Lukáš         
17.Bazalka MichalLapisz Břetislav         
18.Orság DavidNeuwirth Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhánek Jaroslav03Maršálek Petr30
Bazalka Michal02Velebil Lukáš30
Orság David03Lapisz Břetislav21
Hladil David21Neuwirth Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská ostravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5367:255TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Martinko Jiří
 
 
Kouřil Přemysl
Vašíček Pavel
 
 
-879-733210
2.Pavlovský Lukáš
Tomica Daniel
 
 
Nikl Pavel
Trcala Miroslav
 
 
976  3020
3.Klos PatrikTrcala Miroslav-9756 3130
4.Tomica DanielVašíček Pavel486  3040
5.Valošek JanKouřil Přemysl79-69 3150
6.Martinko JiříNikl Pavel635  3060
7.Tomica DanielTrcala Miroslav599  3070
8.Valošek JanVašíček Pavel586  3080
9.Martinko JiříKouřil Přemysl112-55 3190
10.Klos PatrikNikl Pavel789  30100
11.Valošek JanTrcala Miroslav         
12.Martinko JiříVašíček Pavel         
13.Klos PatrikKouřil Přemysl         
14.Tomica DanielNikl Pavel         
15.Martinko JiříTrcala Miroslav         
16.Klos PatrikVašíček Pavel         
17.Tomica DanielKouřil Přemysl         
18.Valošek JanNikl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klos Patrik20Trcala Miroslav02
Tomica Daniel20Vašíček Pavel02
Valošek Jan20Kouřil Přemysl02
Martinko Jiří20Nikl Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959, Orlová LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13484:305Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Mesaroš Jakub
 
 
Orlovský Karel
Jančář Luděk
 
 
744  3010
2.Gembala Jan
Sikora Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Mesaroš JakubMikulec Ivo-74-12-8 1321
4.Novotný JiříOrlovský Karel-827-4-102322
5.Gembala JanJančář Luděk789  3032
6.Sikora FilipWO    3042
7.Novotný JiříMikulec Ivo1077  3052
8.Gembala JanOrlovský Karel11-947 3162
9.Sikora FilipJančář Luděk-5-94453272
10.Mesaroš JakubWO    3082
11.Gembala JanMikulec Ivo6-9-10-11 1383
12.Sikora FilipOrlovský Karel-46109 3193
13.Mesaroš JakubJančář Luděk652  30103
14.Novotný Jiří         
15.Sikora FilipMikulec Ivo         
16.Mesaroš JakubOrlovský Karel         
17.Novotný JiříJančář Luděk         
18.Gembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mesaroš Jakub11Mikulec Ivo21
Novotný Jiří11Orlovský Karel12
Gembala Jan21Jančář Luděk03
Sikora Filip20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS