Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
Částka David
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FRozhodčí:Dufek Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Fišerová Michaela
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Bohdanecký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28555:540Sokol Stěžery B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částka David
Šanc Přemysl
 
 
Lebeda Matyáš
Šorm Luboš ml.
 
 
87-9-10-82301
2.Dufek Lukáš
Krása Jakub
 
 
Truněček Martin
Bláha Petr
 
 
-9-4-7  0302
3.Šanc PřemyslLebeda Matyáš9-9-81063212
4.Částka DavidTruněček Martin-8-2101053222
5.Krása JakubŠorm Luboš ml.-3-3-5  0323
6.Dufek LukášBláha Petr455  3033
7.Částka DavidLebeda Matyáš9-9-8-7 1334
8.Krása JakubTruněček Martin-7-3-8  0335
9.Dufek Lukᚊorm Luboš ml.899  3045
10.Šanc PřemyslBláha Petr7-65-953255
11.Krása JakubLebeda Matyáš-1-5-3  0356
12.Dufek LukášTruněček Martin545  3066
13.Šanc PřemyslŠorm Luboš ml.885  3076
14.Částka DavidBláha Petr-44-8-7 1377
15.Dufek LukášLebeda Matyáš558  3087
16.Šanc PřemyslTruněček Martin753  3097
17.Částka DavidŠorm Luboš ml.-610810 31107
18.Krása JakubBláha Petr-0-2-3  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šanc Přemysl40Lebeda Matyáš22
Částka David22Truněček Martin13
Krása Jakub03Šorm Luboš ml.13
Dufek Lukáš40Bláha Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamndrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1343:191TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Tomáš
Hampl Michal
 
 
Režný Pavel
Obrdlíková Lucie
 
 
947  3010
2.Kollár Štěpán
Švorc Jan
 
 
Kalenský Štěpán
Světlík Matěj
 
 
723  3020
3.Malý TomášObrdlíková Lucie886  3030
4.Hampl MichalRežný Pavel83-212 3140
5.Švorc JanKalenský Štěpán559  3050
6.Kollár ŠtěpánSvětlík Matěj245  3060
7.Hampl MichalObrdlíková Lucie154  3070
8.Švorc JanRežný Pavel6217  3080
9.Kollár ŠtěpánKalenský Štěpán999  3090
10.Malý TomášSvětlík Matěj227  30100
11.Švorc JanObrdlíková Lucie         
12.Kollár ŠtěpánRežný Pavel         
13.Malý TomášKalenský Štěpán         
14.Hampl MichalSvětlík Matěj         
15.Kollár ŠtěpánObrdlíková Lucie         
16.Malý TomášRežný Pavel         
17.Hampl MichalKalenský Štěpán         
18.Švorc JanSvětlík Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Tomáš20Obrdlíková Lucie02
Hampl Michal20Režný Pavel02
Švorc Jan20Kalenský Štěpán02
Kollár Štěpán20Světlík Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Ludvík Ivan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Malšovice, Úprkova 31,Hradec Králové, konečná trolejbusu č.7,vedle restaurace \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čechů\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17485:405KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludvík Ivan
Příborský David
 
 
Kycelt Martin
Skřivan Jaroslav
 
 
3-9108 3110
2.Cibor Pavel
Pospíšil Pavel
 
 
Kycelt Petr
Kycelt Pavel
 
 
-6-48-4 1311
3.Ludvík IvanKycelt Martin-128-9-8 1312
4.Pospíšil PavelSkřivan Jaroslav967  3022
5.Příborský DavidKycelt Petr98-32 3132
6.Cibor PavelKycelt Pavel6-1346 3142
7.Pospíšil PavelKycelt Martin-8-8-6  0343
8.Příborský DavidSkřivan Jaroslav774  3053
9.Cibor PavelKycelt Petr777  3063
10.Ludvík IvanKycelt Pavel-6-75883273
11.Příborský DavidKycelt Martin326  3083
12.Cibor PavelSkřivan Jaroslav-9597 3193
13.Ludvík IvanKycelt Petr-1067-81132103
14.Pospíšil PavelKycelt Pavel         
15.Cibor PavelKycelt Martin         
16.Ludvík IvanSkřivan Jaroslav         
17.Pospíšil PavelKycelt Petr         
18.Příborský DavidKycelt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ludvík Ivan21Kycelt Martin21
Pospíšil Pavel11Skřivan Jaroslav03
Příborský David30Kycelt Petr03
Cibor Pavel30Kycelt Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30334:416Jiskra Nový Bydžov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vykysalý Miroslav
Michálek Roman
 
 
Šmíd Ondřej
Jurička Stanislav st.
 
 
-74-6-4 1301
2.Drašnar Jan
Hrbek Martin
 
 
Vlášek Vladimír
Kraus Adam
 
 
7-8-9-14 1302
3.Vykysalý MiroslavVlášek Vladimír-6-2-1  0303
4.Michálek RomanŠmíd Ondřej-9-3-8  0304
5.Kašpar DavidKraus Adam-14-6-9  0305
6.Drašnar JanJurička Stanislav st.-99-75-62306
7.Michálek RomanVlášek Vladimír-6-1275-52307
8.Kašpar DavidŠmíd Ondřej-5-7-6  0308
9.Drašnar JanKraus Adam2810  3018
10.Vykysalý MiroslavJurička Stanislav st.-14-811-8 1319
11.Kašpar DavidVlášek Vladimír-7-8-7  03110
12.Drašnar JanŠmíd Ondřej         
13.Vykysalý MiroslavKraus Adam         
14.Michálek RomanJurička Stanislav st.         
15.Drašnar JanVlášek Vladimír         
16.Vykysalý MiroslavŠmíd Ondřej         
17.Michálek RomanKraus Adam         
18.Kašpar DavidJurička Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vykysalý Miroslav02Vlášek Vladimír30
Michálek Roman02Šmíd Ondřej20
Kašpar David03Kraus Adam11
Drašnar Jan11Jurička Stanislav st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23613:545Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Daniel
Pilař Jan
 
 
Stránský Michal
Nosek Milan
 
 
657  3010
2.Klimenta Matěj
Hauschwitz Matěj
 
 
Trč Roman st.
Kašík Martin
 
 
-810-5-8 1311
3.Sixta DanielStránský Michal669  3021
4.Pilař JanNosek Milan12-659 3131
5.Klimenta MatějTrč Roman st.8-9-96-82332
6.Hauschwitz MatějKašík Martin7-8-9-11 1333
7.Pilař JanStránský Michal958  3043
8.Klimenta MatějNosek Milan-6910-8-72344
9.Hauschwitz MatějTrč Roman st.-6-81011-82345
10.Sixta DanielKašík Martin4-857 3155
11.Klimenta MatějStránský Michal68-59 3165
12.Hauschwitz MatějNosek Milan-89-5-9 1366
13.Sixta DanielTrč Roman st.654  3076
14.Pilař JanKašík Martin98-79 3186
15.Hauschwitz MatějStránský Michal99-108 3196
16.Sixta DanielNosek Milan547  30106
17.Pilař JanTrč Roman st.         
18.Klimenta MatějKašík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Daniel40Stránský Michal04
Pilař Jan30Nosek Milan22
Klimenta Matěj12Trč Roman st.21
Hauschwitz Matěj13Kašík Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36683:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oravec Jakub
Stuchlik Jiří
 
 
Fejtek Petr st.
Augustin Ondřej
 
 
-6-8-7  0301
2.Grof Lukáš
Sochor Martin
 
 
Harcuba Pavel
Kříž Milan st.
 
 
5-773 3111
3.Oravec JakubHarcuba Pavel-8-612-9 1312
4.Stuchlik JiříFejtek Petr st.-45-128-62313
5.Grof LukášKříž Milan st.-8776 3123
6.Sochor MartinAugustin Ondřej67-128 3133
7.Stuchlik JiříHarcuba Pavel-5-8-7  0334
8.Grof LukášFejtek Petr st.-93-810-82335
9.Sochor MartinKříž Milan st.596  3045
10.Oravec JakubAugustin Ondřej12-6-7-12 1346
11.Grof LukášHarcuba Pavel-6-512-9 1347
12.Sochor MartinFejtek Petr st.57-138 3157
13.Oravec JakubKříž Milan st.-7-361283267
14.Stuchlik JiříAugustin Ondřej-58-4-9 1368
15.Sochor MartinHarcuba Pavel8-2910 3178
16.Oravec JakubFejtek Petr st.-896-6-82379
17.Stuchlik JiříKříž Milan st.5-8129 3189
18.Grof LukášAugustin Ondřej8-376 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oravec Jakub13Harcuba Pavel31
Stuchlik Jiří13Fejtek Petr st.31
Grof Lukáš22Kříž Milan st.04
Sochor Martin40Augustin Ondřej22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS