Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barták Karel
Kmoníček Martin st.
 
 
Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
     1301
2.Kmoníček Martin
Běhounek Michal
 
 
Zapletal Bohumil
Dlouhý Václav
 
 
     3011
3.Kmoníček Martin st.Petrlík Josef     0312
4.Barták KarelZapletal Bohumil     1313
5.Kmoníček MartinPechal Roman     0314
6.Běhounek MichalDlouhý Václav     1315
7.Barták KarelPetrlík Josef     3225
8.Kmoníček MartinZapletal Bohumil     0326
9.Běhounek MichalPechal Roman     1327
10.Kmoníček Martin st.Dlouhý Václav     3037
11.Kmoníček MartinPetrlík Josef     1338
12.Běhounek MichalZapletal Bohumil     0339
13.Kmoníček Martin st.Pechal Roman     03310
14.Barták KarelDlouhý Václav     30410
15.Běhounek MichalPetrlík Josef     03411
16.Kmoníček Martin st.Zapletal Bohumil     03412
17.Barták KarelPechal Roman     13413
18.Kmoníček MartinDlouhý Václav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Martin st.13Petrlík Josef31
Barták Karel22Zapletal Bohumil40
Kmoníček Martin04Pechal Roman40
Běhounek Michal04Dlouhý Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19659:452TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horejsek Jakub
Kotrba Petr
 
 
Šmidílek Pavel
Kopřiva Radek
 
 
-9-9-8  0301
2.Bláha Vlastimil
Zimák Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Kotrba PetrKopřiva Radek1010-811 3121
4.Zimák MichalŠmidílek Pavel8-77-993231
5.Horejsek JakubNovotný František876  3041
6.Bláha VlastimilWO    3051
7.Zimák MichalKopřiva Radek-9-78-6 1352
8.Horejsek JakubŠmidílek Pavel8-8-8-7 1353
9.Bláha VlastimilNovotný František754  3063
10.Kotrba PetrWO    3073
11.Horejsek JakubKopřiva Radek7-768 3183
12.Bláha VlastimilŠmidílek Pavel-8999 3193
13.Kotrba PetrNovotný František868  30103
14.Zimák MichalWO    30113
15.Bláha VlastimilKopřiva Radek-71098 31123
16.Kotrba PetrŠmidílek Pavel9-8-77-1023124
17.Zimák MichalNovotný František87-66 31134
18.Horejsek JakubWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotrba Petr21Kopřiva Radek13
Zimák Michal21Šmidílek Pavel22
Horejsek Jakub21Novotný František04
Bláha Vlastimil30   
WO50WO05
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31668:640TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
-97-99-92301
2.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Tichý Jiří
Klíma Karel
 
 
564  3011
3.Pich JanDrahota David-4-7-7  0312
4.Glajc MartinKučera Lubomír-7-678-102313
5.Bláha PetrTichý Jiří4108  3023
6.Fencl JakubKlíma Karel-8873 3133
7.Glajc MartinDrahota David-6-89-8 1334
8.Bláha PetrKučera Lubomír9-9-89-112335
9.Fencl JakubTichý Jiří989  3045
10.Pich JanKlíma Karel99-95 3155
11.Bláha PetrDrahota David6-787 3165
12.Fencl JakubKučera Lubomír9-139-6103275
13.Pich JanTichý Jiří-6-79-9 1376
14.Glajc MartinKlíma Karel68-78 3186
15.Fencl JakubDrahota David-9-8-8  0387
16.Pich JanKučera Lubomír-10-10-8  0388
17.Glajc MartinTichý Jiří1087  3098
18.Bláha PetrKlíma Karel8-469 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pich Jan13Drahota David31
Glajc Martin22Kučera Lubomír31
Bláha Petr31Tichý Jiří13
Fencl Jakub31Klíma Karel04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voda Milan
Roud Václav
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
     1301
2.Houdková Helena
Schmoranz Pavel
 
 
Mikač Jiří
Pech Martin
 
 
     3211
3.Schmoranz PavelHylský Zdeněk     0312
4.Houdková HelenaMikač Jiří     0313
5.Roud VáclavPech Martin     2314
6.Voda MilanPech Martin st.     3024
7.Houdková HelenaHylský Zdeněk     0325
8.Roud VáclavMikač Jiří     1326
9.Voda MilanPech Martin     3036
10.Schmoranz PavelPech Martin st.     3146
11.Roud VáclavHylský Zdeněk     1347
12.Voda MilanMikač Jiří     3057
13.Schmoranz PavelPech Martin     3067
14.Houdková HelenaPech Martin st.     0368
15.Voda MilanHylský Zdeněk     0369
16.Schmoranz PavelMikač Jiří     23610
17.Houdková HelenaPech Martin     23611
18.Roud VáclavPech Martin st.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schmoranz Pavel22Hylský Zdeněk40
Houdková Helena04Mikač Jiří31
Roud Václav04Pech Martin22
Voda Milan31Pech Martin st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Sobek Jiří
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48480:657TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitiska Petr
Pospíšil Ondřej
 
 
Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
-5-126-6 1301
2.Mašek Martin
Podlucký Jan
 
 
Hissen Martin
Kadlček Lubomír
 
 
-7-4-7  0302
3.Pospíšil OndřejKročák Milan-2-7-5  0303
4.Mašek MartinBarták Luboš8-5-8-4 1304
5.Vitiska PetrKadlček Lubomír3810  3014
6.Podlucký JanHissen Martin-6989 3124
7.Mašek MartinKročák Milan-5-2-5  0325
8.Vitiska PetrBarták Luboš-7-9-6  0326
9.Podlucký JanKadlček Lubomír8-8-5-8 1327
10.Pospíšil OndřejHissen Martin-10-98-9 1328
11.Vitiska PetrKročák Milan-4-7-8  0329
12.Podlucký JanBarták Luboš-8-9-9  03210
13.Pospíšil OndřejKadlček Lubomír-3-8-10  03211
14.Mašek MartinHissen Martin-77-781132311
15.Podlucký JanKročák Milan-4-5-1  03312
16.Pospíšil OndřejBarták Luboš9-4-66-423313
17.Mašek MartinKadlček Lubomír-36-4-7 13314
18.Vitiska PetrHissen Martin-5-8-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Ondřej04Kročák Milan40
Mašek Martin13Barták Luboš40
Vitiska Petr13Kadlček Lubomír31
Podlucký Jan13Hissen Martin22
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Brožek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Antonín
Demeter Jan
 
 
Vích Josef
Vích Luděk
 
 
     1301
2.Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
Hanousek Josef
Hrabánek Jiří
 
 
     3011
3.Demeter JanVích Luděk     1312
4.Frič LukášHanousek Josef     3022
5.Šnajdr AntonínHrabánek Jiří     3032
6.Blažek JanVích Josef     3042
7.Frič LukášVích Luděk     3152
8.Šnajdr AntonínHanousek Josef     3162
9.Blažek JanHrabánek Jiří     3072
10.Demeter JanVích Josef     3282
11.Šnajdr AntonínVích Luděk     1383
12.Blažek JanHanousek Josef     3093
13.Demeter JanHrabánek Jiří     31103
14.Frič LukášVích Josef     31113
15.Blažek JanVích Luděk     31123
16.Demeter JanHanousek Josef     03124
17.Frič LukášHrabánek Jiří     30134
18.Šnajdr AntonínVích Josef     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Demeter Jan22Vích Luděk22
Frič Lukáš40Hanousek Josef13
Šnajdr Antonín31Hrabánek Jiří04
Blažek Jan40Vích Josef04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy