Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ksd JezerniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36618:640TJ Sokol Buk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Pavel
Venclů Lukáš
 
 
Koutný Pavel
Hrubý Martin
 
 
10128  3010
2.Šuba Vojtěch ml.
Raška Jiří
 
 
Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
7-8-7-9 1311
3.Gorecki PavelKoutný Pavel-48-6-5 1312
4.Raška JiříBluma Jindřich-5-8-9  0313
5.Šuba Vojtěch ml.Hrubý Martin-1087-8-102314
6.Venclů LukášDivina Jiří11-86-7-72315
7.Raška JiříKoutný Pavel7-8-9-10 1316
8.Šuba Vojtěch ml.Bluma Jindřich765  3026
9.Venclů LukášHrubý Martin776  3036
10.Gorecki PavelDivina Jiří210-7-983246
11.Šuba Vojtěch ml.Koutný Pavel8-7-87-122347
12.Venclů LukášBluma Jindřich8-13-89143257
13.Gorecki PavelHrubý Martin-5-8-10  0358
14.Raška JiříDivina Jiří4-9-8573268
15.Venclů LukášKoutný Pavel777  3078
16.Gorecki PavelBluma JindřichWO    0379
17.Raška JiříHrubý Martin-77-6-10 13710
18.Šuba Vojtěch ml.Divina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Pavel12Koutný Pavel31
Raška Jiří13Bluma Jindřich12
Šuba Vojtěch ml.12Hrubý Martin31
Venclů Lukáš31Divina Jiří12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34641:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Saksa Ivan
Dohnálek Ondřej
 
 
Valašík Lukáš
Netesal Jiří
 
 
-7-9-8  0301
2.Pospíšil Jaroslav
Dubský Pavel
 
 
Šoc Milan
Hrabica Marián
 
 
-7910-12-92302
3.Dubský PavelHrabica Marián-9-8-7  0303
4.Pospíšil JaroslavValašík Lukáš-510616 3113
5.Saksa IvanŠoc Milan-26-9-6 1314
6.Dohnálek OndřejNetesal Jiří9-645 3124
7.Pospíšil JaroslavHrabica Marián1085  3034
8.Saksa IvanValašík Lukáš9106  3044
9.Dohnálek OndřejŠoc Milan-7-108-6 1345
10.Dubský PavelNetesal Jiří5-1077 3155
11.Saksa IvanHrabica Marián987  3065
12.Dohnálek OndřejValašík Lukáš-8-8-10  0366
13.Dubský PavelŠoc Milan-6-6-5  0367
14.Pospíšil JaroslavNetesal Jiří-69-7663277
15.Dohnálek OndřejHrabica Marián-9-166-6 1378
16.Dubský PavelValašík Lukáš-4-10-22  0379
17.Pospíšil JaroslavŠoc Milan6-986 3189
18.Saksa IvanNetesal Jiří-9949 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dubský Pavel13Hrabica Marián22
Pospíšil Jaroslav40Valašík Lukáš22
Saksa Ivan31Šoc Milan31
Dohnálek Ondřej13Netesal Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:42597:714KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmola Pavel
Stužka Oldřich ml.
 
 
Veigl Lukáš
Dvořák Vítek
 
 
7910  3010
2.Novák Dominik
Šťastný Petr
 
 
Janoštík Petr
Vinkler Vladimír
 
 
-38-7-9 1311
3.Vejmola PavelJanoštík Petr10-8-79-122312
4.Novák DominikVinkler Vladimír-7-6-7  0313
5.Šťastný PetrSchopf Karel-3-4-2  0314
6.Stužka Oldřich ml.Dvořák Vítek78-9-1063224
7.Novák DominikJanoštík Petr-7-9-5  0325
8.Šťastný PetrVinkler Vladimír-4-6-3  0326
9.Stužka Oldřich ml.Schopf Karel-3-7109113236
10.Vejmola PavelDvořák Vítek997  3046
11.Šťastný PetrJanoštík Petr-5-3-2  0347
12.Stužka Oldřich ml.Vinkler Vladimír98-7-983257
13.Vejmola PavelSchopf Karel-78-8993267
14.Novák DominikDvořák Vítek-85-9973277
15.Stužka Oldřich ml.Janoštík Petr-78-9-8 1378
16.Vejmola PavelVinkler Vladimír10-119-983288
17.Novák DominikSchopf Karel-710-6-5 1389
18.Šťastný PetrDvořák Vítek-7-2-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejmola Pavel31Janoštík Petr40
Novák Dominik13Vinkler Vladimír22
Šťastný Petr04Schopf Karel22
Stužka Oldřich ml.31Dvořák Vítek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34545:583TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
Wiesner Petr
Maixner Vladimír
 
 
14-9-10593210
2.Řehulka Michal
Janík Michal st.
 
 
Žvátora Miroslav
Janků Karel
 
 
7-8-5-8 1311
3.Řehulka MichalŽvátora Miroslav-7-6-8  0312
4.Janík Michal st.Wiesner Petr-8-9-14  0313
5.Zich Petr ml.Janků Karel-7-9710-82314
6.Beneš Jan ml.Maixner Vladimír710-118 3124
7.Janík Michal st.Žvátora Miroslav-7811-2-82325
8.Zich Petr ml.Wiesner Petr-8-9-6  0326
9.Beneš Jan ml.Janků Karel8-779 3136
10.Řehulka MichalMaixner Vladimír898  3046
11.Zich Petr ml.Žvátora Miroslav-119-11-13 1347
12.Beneš Jan ml.Wiesner Petr-9-8-7  0348
13.Řehulka MichalJanků Karel8-9-118-92349
14.Janík Michal st.Maixner Vladimír710-9-11-1123410
15.Beneš Jan ml.Žvátora Miroslav         
16.Řehulka MichalWiesner Petr         
17.Janík Michal st.Janků Karel         
18.Zich Petr ml.Maixner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehulka Michal12Žvátora Miroslav30
Janík Michal st.03Wiesner Petr30
Zich Petr ml.03Janků Karel21
Beneš Jan ml.21Maixner Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město AlbrechticeRozhodčí:Huf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stol. tenisu na základní škole Masarykova 4, MohelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15497:246TTC Mohelnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchaň Stanislav
Jarmar Petr
 
 
Žatecký Vladimír
Štěpanek Martin
 
 
6-7-8-7 1301
2.Hojgr Jan
Ellner Martin
 
 
Palivec David
Adamec Štěpán
 
 
-88-6-4 1302
3.Ellner MartinŽatecký Vladimír3-10-2673212
4.Hojgr JanŠtěpanek Martin-8698 3122
5.Jarmar PetrPalivec David-49-9-10 1323
6.Duchaň StanislavAdamec ŠtěpánWO    3033
7.Hojgr JanŽatecký VladimírWO    3043
8.Jarmar PetrŠtěpanek MartinWO    3053
9.Duchaň StanislavPalivec DavidWO    3063
10.Ellner MartinAdamec Štěpán-766-8-142364
11.Jarmar PetrŽatecký VladimírWO    3074
12.Duchaň StanislavŠtěpanek MartinWO    3084
13.Ellner MartinPalivec DavidWO    3094
14.Hojgr JanAdamec ŠtěpánWO    30104
15.Duchaň StanislavŽatecký Vladimír         
16.Ellner MartinŠtěpanek Martin         
17.Hojgr JanPalivec David         
18.Jarmar PetrAdamec Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ellner Martin11Žatecký Vladimír01
Hojgr Jan10Štěpanek Martin01
Jarmar Petr01Palivec David10
   Adamec Štěpán10
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36547:592T.J. Sokol Šternberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
Coufal Igor
Pischel Jiří
 
 
-9-96763210
2.Jelínek Jakub
Jílek Tomáš
 
 
Coufal Ondřej
Vyhnálek Tomáš
 
 
5-9-8-10 1311
3.Srb PavelPischel Jiří12-8-7-7 1312
4.Jílek TomášCoufal Ondřej-89-74-82313
5.Brokeš JosefVyhnálek Tomáš-7-8-3  0314
6.Jelínek JakubCoufal Igor-812-8-7 1315
7.Jílek TomášPischel Jiří12-412-10-62316
8.Brokeš JosefCoufal Ondřej-7478 3126
9.Jelínek JakubVyhnálek Tomáš-10985 3136
10.Srb PavelCoufal Igor-6-8-10  0337
11.Brokeš JosefPischel Jiří-8-1082113247
12.Jelínek JakubCoufal Ondřej-899-11-72348
13.Srb PavelVyhnálek TomášWO    0349
14.Jílek TomášCoufal IgorWO    3059
15.Jelínek JakubPischel Jiří897  3069
16.Srb PavelCoufal OndřejWO    03610
17.Jílek TomášVyhnálek Tomáš         
18.Brokeš JosefCoufal Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srb Pavel02Pischel Jiří22
Jílek Tomáš02Coufal Ondřej21
Brokeš Josef21Vyhnálek Tomáš11
Jelínek Jakub22Coufal Igor20
WO12WO21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy