Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15483:398SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Vaněk Petr
Kulveit Jonáš
 
 
-3878 3110
2.Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
Pašek Dominik
Šebl Jáchym
 
 
-89107 3120
3.Herout FrantišekPašek Dominik-97410 3130
4.Loudín PetrŠebl Jáchym1-9117 3140
5.Škopek PavelKulveit Jonáš87-78 3150
6.Slavík RadekVaněk Petr-9574 3160
7.Loudín PetrPašek Dominik-859-8-42361
8.Škopek PavelŠebl Jáchym943  3071
9.Slavík RadekKulveit Jonáš6-8-4-9 1372
10.Herout FrantišekVaněk Petr8118  3082
11.Škopek PavelPašek Dominik-67-4-6 1383
12.Slavík RadekŠebl Jáchym3610  3093
13.Herout FrantišekKulveit Jonáš448  30103
14.Loudín PetrVaněk Petr-8    01  
15.Slavík RadekPašek Dominik         
16.Herout FrantišekŠebl Jáchym         
17.Loudín PetrKulveit Jonáš         
18.Škopek PavelVaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František30Pašek Dominik21
Loudín Petr11Šebl Jáchym03
Škopek Pavel21Kulveit Jonáš12
Slavík Radek21Vaněk Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34678:646SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Kubát Petr
Důra Matouš
 
 
66-8-10-102301
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Půlpán David
Plachý Jiří
 
 
9105  3011
3.Doležal OndřejPůlpán David-6-88-10 1312
4.Šindelář RadimDůra Matouš-28-10-9 1313
5.Ondráček JanKubát Petr8-3-7-8 1314
6.Korbel Filip ml.Plachý Jiří739  3024
7.Šindelář RadimPůlpán David-8-8-10  0325
8.Ondráček JanDůra Matouš-5128-883235
9.Korbel Filip ml.Kubát Petr6114  3045
10.Doležal OndřejPlachý Jiří5-77-893255
11.Ondráček JanPůlpán David69-7-10-92356
12.Korbel Filip ml.Důra Matouš834  3066
13.Doležal OndřejKubát Petr938  3076
14.Šindelář RadimPlachý Jiří-1-8105-52377
15.Korbel Filip ml.Půlpán David647  3087
16.Doležal OndřejDůra Matouš-9-1175-82388
17.Šindelář RadimKubát Petr8-9-109-92389
18.Ondráček JanPlachý Jiří-6-12-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Ondřej22Půlpán David31
Šindelář Radim04Důra Matouš22
Ondráček Jan13Kubát Petr22
Korbel Filip ml.40Plachý Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33465:518ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Novotný Petr
Končal Adam
 
 
7-9-6-8 1301
2.Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
-5-8-7  0302
3.Cafourek TomášNovotný Petr10-5-6-6 1303
4.Koděra FilipKončal Adam-9-72-5 1304
5.Hejda VáclavKrejčí Ondřej945  3014
6.Volák MartinZeman Lukáš-9-5-8  0315
7.Koděra FilipNovotný Petr-888-6-42316
8.Hejda VáclavKončal Adam-99-86-82317
9.Volák MartinKrejčí Ondřej-4-12-9  0318
10.Cafourek TomášZeman Lukáš99-87 3128
11.Hejda VáclavNovotný Petr7107  3038
12.Volák MartinKončal Adam-4-6-5  0339
13.Cafourek TomášKrejčí Ondřej109-7-1023249
14.Koděra FilipZeman Lukáš-68-65-823410
15.Volák MartinNovotný Petr         
16.Cafourek TomášKončal Adam         
17.Koděra FilipKrejčí Ondřej         
18.Hejda VáclavZeman Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cafourek Tomáš21Novotný Petr21
Koděra Filip03Končal Adam30
Hejda Václav21Krejčí Ondřej12
Volák Martin03Zeman Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37611:635TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
-87-12873210
2.Pisár Jan
Brabec Stanislav
 
 
Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
-11-59-3 1311
3.Pisár JanBorovka Tomáš-71112-1263221
4.Brabec StanislavDavid Jakub64-7-9143231
5.Vorlíček LubošHubáček Filip-82-7-10 1332
6.Pisár PetrHach Martin5-7-4-5 1333
7.Brabec StanislavBorovka Tomáš-4-9-4  0334
8.Vorlíček LubošDavid Jakub645  3044
9.Pisár PetrHubáček Filip-781010 3154
10.Pisár JanHach Martin77-12-6-72355
11.Vorlíček LubošBorovka Tomáš-9-768-52356
12.Pisár PetrDavid Jakub368  3066
13.Pisár JanHubáček Filip108-8-9-62367
14.Brabec StanislavHach Martin-58-7-8 1368
15.Pisár PetrBorovka Tomáš-7-9-7  0369
16.Pisár JanDavid Jakub-11-108-7 13610
17.Brabec StanislavHubáček Filip-8    01  
18.Vorlíček LubošHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan13Borovka Tomáš31
Brabec Stanislav12David Jakub13
Vorlíček Luboš12Hubáček Filip21
Pisár Petr22Hach Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34411:490TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Kaštánek Petr
Heinzl Lukáš
 
 
-59-37-82301
2.Krejčíř Milan
Pangrác Martin
 
 
Bauer Miroslav
Šimek Marek
 
 
-678-6103211
3.Krejčíř MilanBauer Miroslav-9-8-5  0312
4.Baštář OndřejKaštánek Petr-2-5-7  0313
5.Jehlík MiroslavŠimek Marek6-6-5-11 1314
6.Copák FrantišekHeinzl Lukáš364  3024
7.Baštář OndřejBauer Miroslav8-6-8-7 1325
8.Jehlík MiroslavKaštánek Petr-9-3-7  0326
9.Copák FrantišekŠimek Marek-86-2773236
10.Krejčíř MilanHeinzl Lukáš-7-10-3  0337
11.Pangrác MartinBauer Miroslav-88-9-2 1338
12.Copák FrantišekKaštánek Petr352  3048
13.Krejčíř MilanŠimek Marek-57-4-9 1349
14.Baštář OndřejHeinzl Lukáš-9-8-2  03410
15.Copák FrantišekBauer Miroslav         
16.Krejčíř MilanKaštánek Petr         
17.Baštář OndřejŠimek Marek         
18.Pangrác MartinHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan03Bauer Miroslav30
Baštář Ondřej03Kaštánek Petr21
Jehlík Miroslav02Šimek Marek21
Copák František30Heinzl Lukáš21
Pangrác Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:25528:500TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Vaněček Petr
 
 
Klečka Jiří
Doležal Josef
 
 
413-77 3110
2.Korecký Filip
Bistřický Marek
 
 
Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
-7-7-5  0311
3.Vaněček PetrJanda Jan7-327 3121
4.Kirchman OndřejBakalář Daniel892  3031
5.Korecký FilipDoležal Josef599  3041
6.Bistřický MarekKlečka Jiří826  3051
7.Kirchman OndřejJanda Jan-666-5133261
8.Korecký FilipBakalář Daniel-68-9-6 1362
9.Bistřický MarekDoležal Josef5-7-5-7 1363
10.Vaněček PetrKlečka Jiří376  3073
11.Korecký FilipJanda Jan-7-9-7  0374
12.Bistřický MarekBakalář Daniel-8-8-7  0375
13.Vaněček PetrDoležal Josef1057  3085
14.Kirchman OndřejKlečka Jiří61110  3095
15.Bistřický MarekJanda Jan-8-5-7  0396
16.Vaněček PetrBakalář Daniel-8-3-7  0397
17.Kirchman OndřejDoležal Josef699  30107
18.Korecký FilipKlečka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněček Petr31Janda Jan22
Kirchman Ondřej40Bakalář Daniel31
Korecký Filip12Doležal Josef13
Bistřický Marek13Klečka Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy