Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12474:373TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Daněk Zdeněk st.
Götz Bořivoj
 
 
882  3010
2.Dočekal Petr
Kopřiva Tomáš
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
-9687 3120
3.Musil OndřejFrimmer Ján739  3030
4.Kopřiva TomášHynšt Martin64-913 3140
5.Dočekal PetrDaněk Zdeněk st.8-7-36-32341
6.Prachař MarekGötz Bořivoj1084  3051
7.Kopřiva TomášFrimmer Ján-98108 3161
8.Dočekal PetrHynšt Martin788  3071
9.Prachař MarekDaněk Zdeněk st.-565-10-102372
10.Musil OndřejGötz Bořivoj437  3082
11.Dočekal PetrFrimmer Ján9-988 3192
12.Prachař MarekHynšt Martin-11-948932102
13.Musil OndřejDaněk Zdeněk st.8    10  
14.Kopřiva TomášGötz Bořivoj         
15.Prachař MarekFrimmer Ján         
16.Musil OndřejHynšt Martin         
17.Kopřiva TomášDaněk Zdeněk st.         
18.Dočekal PetrGötz Bořivoj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Ondřej20Frimmer Ján03
Kopřiva Tomáš20Hynšt Martin03
Dočekal Petr21Daněk Zdeněk st.20
Prachař Marek21Götz Bořivoj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Sova Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29637:594TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
Střítežský Roman
Schwarz Milan
 
 
-78-9-8 1301
2.Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
Barč Andrej
Herman Jaroslav
 
 
7-89-7-62302
3.Galla MartinStřítežský Roman-10-7-12  0303
4.Sova JanSchwarz Milan-9-6-8  0304
5.Kadlec MilanBarč Andrej-91049 3114
6.Brandštettr TomášHerman Jaroslav668  3024
7.Sova JanStřítežský Roman-8-77983234
8.Kadlec MilanSchwarz Milan-1010-8-6 1335
9.Brandštettr TomášBarč Andrej75-47 3145
10.Galla MartinHerman Jaroslav677  3055
11.Kadlec MilanStřítežský Roman-11-9-9  0356
12.Brandštettr TomášSchwarz Milan8117  3066
13.Galla MartinBarč Andrej565  3076
14.Sova JanHerman Jaroslav119-7-923286
15.Brandštettr TomášStřítežský Roman-9811-1093296
16.Galla MartinSchwarz Milan3-10-8-10 1397
17.Sova JanBarč Andrej11910  30107
18.Kadlec MilanHerman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galla Martin22Střítežský Roman22
Sova Jan31Schwarz Milan31
Kadlec Milan12Barč Andrej04
Brandštettr Tomáš40Herman Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23607:530SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvrkal Rudolf
Jízdný Martin
 
 
Kazdera Pavel
Kovář Josef st.
 
 
8-956 3110
2.Štourač Milan
Štěpánek Luděk
 
 
Tuhý Roman
Zimek Jaroslav
 
 
-59410 3120
3.Cvrkal RudolfKovář Josef st.4119  3030
4.Štěpánek LuděkZimek Jaroslav8-379 3140
5.Štourač MilanKazdera Pavel-8-897-112341
6.Jízdný MartinTuhý Roman-129-101193251
7.Štěpánek LuděkKovář Josef st.10-10137 3161
8.Štourač MilanZimek Jaroslav-6-10-7  0362
9.Jízdný MartinKazdera Pavel-139-59-112363
10.Cvrkal RudolfTuhý Roman151  3073
11.Štourač MilanKovář Josef st.-8-79-8 1374
12.Jízdný MartinZimek Jaroslav-66-99-92375
13.Cvrkal RudolfKazdera Pavel9-661 3185
14.Štěpánek LuděkTuhý Roman495  3095
15.Jízdný MartinKovář Josef st.-9636 31105
16.Cvrkal RudolfZimek Jaroslav5    10  
17.Štěpánek LuděkKazdera Pavel         
18.Štourač MilanTuhý Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cvrkal Rudolf30Kovář Josef st.13
Štěpánek Luděk30Zimek Jaroslav21
Štourač Milan03Kazdera Pavel21
Jízdný Martin22Tuhý Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29612:566TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
77-5-10-102301
2.Vysloužil Jan
Šturm Jan
 
 
Ondra Milan
Šalamoun Lubomír
 
 
3-57-7-72302
3.Škvařil PetrAdam Petr6-9-10-7 1303
4.Vysloužil JanŠalomoun Ivo6-677 3113
5.Žilka MilanMusil Tomáš878  3023
6.Šturm JanOndra Milan-94-7793233
7.Vysloužil JanAdam Petr-58-2793243
8.Žilka MilanŠalomoun Ivo4-7103 3153
9.Šturm JanMusil Tomáš7-67-9103263
10.Škvařil PetrOndra Milan10-4-1-5 1364
11.Žilka MilanAdam Petr-6-8-11  0365
12.Šturm JanŠalomoun Ivo9108  3075
13.Škvařil PetrŠalamoun Lubomír8910  3085
14.Vysloužil JanOndra Milan2-5-7-8 1386
15.Šturm JanAdam Petr575  3096
16.Škvařil PetrŠalomoun Ivo-7-7-10  0397
17.Vysloužil JanŠalamoun LubomírWO    30107
18.Žilka MilanOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvařil Petr13Adam Petr22
Vysloužil Jan21Šalomoun Ivo13
Žilka Milan21Musil Tomáš02
Šturm Jan40Ondra Milan21
   Šalamoun Lubomír01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29615:607TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
65-8-563210
2.Hanák Petr
Mrkvan Miroslav
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
125-55 3120
3.Pernička PavelDamborský Bohumil-4-7-7  0321
4.Chlíbek DavidHimal Tomáš99-8-8-62322
5.Mrkvan MiroslavZajíc René10-29-673232
6.Hanák PetrKonečný Jaroslav8-510-6-62333
7.Chlíbek DavidDamborský Bohumil-6-4-10  0334
8.Mrkvan MiroslavHimal Tomáš597  3044
9.Hanák PetrZajíc René-711512 3154
10.Pernička PavelKonečný Jaroslav-7-87743264
11.Mrkvan MiroslavDamborský Bohumil-73-2-8 1365
12.Hanák PetrHimal Tomáš-11611-9-102366
13.Pernička PavelZajíc René789  3076
14.Chlíbek DavidKonečný Jaroslav78-8-593286
15.Hanák PetrDamborský Bohumil810-87 3196
16.Pernička PavelHimal Tomáš7115  30106
17.Chlíbek DavidZajíc René-98   11  
18.Mrkvan MiroslavKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel31Damborský Bohumil31
Chlíbek David12Himal Tomáš22
Mrkvan Miroslav21Zajíc René03
Hanák Petr22Konečný Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:35703:670TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
-244-9-52301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
876  3011
3.Levardi RobertKolbert Radek-48-8-6 1312
4.Rotrekl MichalŠkorpík Jan-89-54-102313
5.Hofírek DominikZáděra Kamil7-10711 3123
6.Vojtěch TomášKřupala Vladislav-9-784-82324
7.Rotrekl MichalKolbert Radek-8-109373234
8.Hofírek DominikŠkorpík Jan4-589 3144
9.Vojtěch TomášZáděra Kamil9-288 3154
10.Levardi RobertKřupala Vladislav11-5-9-8 1355
11.Hofírek DominikKolbert Radek-1058-893265
12.Vojtěch Tomᚊkorpík Jan-68-8873275
13.Levardi RobertZáděra Kamil5-8-12953285
14.Rotrekl MichalKřupala Vladislav-85-510-72386
15.Vojtěch TomášKolbert Radek-6-8-4  0387
16.Levardi RobertŠkorpík Jan41-11-1053297
17.Rotrekl MichalZáděra Kamil-81076 31107
18.Hofírek DominikKřupala Vladislav-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert22Kolbert Radek22
Rotrekl Michal22Škorpík Jan13
Hofírek Dominik30Záděra Kamil04
Vojtěch Tomáš22Křupala Vladislav30
Bez připomínek

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS