Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:30 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Bednář Bořivoj
Marada Petr
 
 
     2301
2.Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
Smutný Antonín
Zvědělík Ondřej
 
 
     0302
3.Marek OndřejBednář Bořivoj     1303
4.Odložilík LeošZvědělík Ondřej     0304
5.Halámek ZdeněkMarada Petr     3014
6.Kozina MiroslavSmutný Antonín     3024
7.Odložilík LeošBednář Bořivoj     0325
8.Halámek ZdeněkZvědělík Ondřej     3035
9.Kozina MiroslavMarada Petr     3045
10.Marek OndřejSmutný Antonín     1346
11.Halámek ZdeněkBednář Bořivoj     2347
12.Kozina MiroslavZvědělík Ondřej     2348
13.Hodonský MiroslavMarada Petr     3058
14.Odložilík LeošSmutný Antonín     1359
15.Kozina MiroslavBednář Bořivoj     3069
16.Hodonský MiroslavZvědělík Ondřej     03610
17.Odložilík LeošMarada Petr     30710
18.Halámek ZdeněkSmutný Antonín     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Ondřej02Bednář Bořivoj31
Odložilík Leoš13Zvědělík Ondřej31
Halámek Zdeněk31Marada Petr04
Kozina Miroslav31Smutný Antonín22
Hodonský Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl František
Vašina Antonín
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     1301
2.Stuchlík Jaroslav
Boruta Matěj
 
 
Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
     2302
3.Vašina AntonínKonečný Lubomír     0303
4.Stuchlík JaroslavPavlíček Jiří     3213
5.Nikl FrantišekHlahůlek Emil     1314
6.Boruta MatějTřináctý Jan     3024
7.Stuchlík JaroslavKonečný Lubomír     0325
8.Nikl FrantišekPavlíček Jiří     0326
9.Boruta MatějHlahůlek Emil     3036
10.Vašina AntonínTřináctý Jan     0337
11.Nikl FrantišekKonečný Lubomír     1338
12.Boruta MatějPavlíček Jiří     0339
13.Vašina AntonínHlahůlek Emil     03310
14.Stuchlík JaroslavTřináctý Jan     23311
15.Boruta MatějKonečný Lubomír     30411
16.Vašina AntonínPavlíček Jiří     03412
17.Stuchlík JaroslavHlahůlek Emil     13413
18.Nikl FrantišekTřináctý Jan     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašina Antonín04Konečný Lubomír31
Stuchlík Jaroslav13Pavlíček Jiří31
Nikl František04Hlahůlek Emil31
Boruta Matěj31Třináctý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřivý Radek
Holman Jiří
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Šrédl Pavel
 
 
     0301
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Zemánková Gabriela
Kladňák Jaroslav
 
 
     3011
3.Gablas KamilZemánková Gabriela     3021
4.Látalová LucieKladňák Jaroslav     3231
5.Nevřivý RadekKuchařič Jiří ml.     2332
6.Holman JiříŠrédl Pavel     2333
7.Látalová LucieZemánková Gabriela     3043
8.Nevřivý RadekKladňák Jaroslav     3253
9.Holman JiříKuchařič Jiří ml.     2354
10.Gablas KamilŠrédl Pavel     2355
11.Nevřivý RadekZemánková Gabriela     3065
12.Holman JiříKladňák Jaroslav     0366
13.Gablas KamilKuchařič Jiří ml.     3176
14.Látalová LucieŠrédl Pavel     2377
15.Holman JiříZemánková Gabriela     3087
16.Gablas KamilKladňák Jaroslav     3097
17.Látalová LucieKuchařič Jiří ml.     0398
18.Nevřivý RadekŠrédl Pavel     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gablas Kamil31Zemánková Gabriela04
Látalová Lucie22Kladňák Jaroslav13
Nevřivý Radek22Kuchařič Jiří ml.31
Holman Jiří13Šrédl Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Jindřich
Bureš Martin
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Varmuža Mikuláš
 
 
     3010
2.Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
Malý Miroslav
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
     3020
3.Pukl OndřejVarmuža Mikuláš     3130
4.Morávek JindřichGrabovský Jaroslav nejst.     3140
5.Orel EduardGrabovský Jaroslav ml.     3150
6.Bureš MartinMalý Miroslav     3060
7.Morávek JindřichVarmuža Mikuláš     3070
8.Orel EduardGrabovský Jaroslav nejst.     3080
9.Bureš MartinGrabovský Jaroslav ml.     3290
10.Pukl OndřejMalý Miroslav     30100
11.Orel EduardVarmuža Mikuláš     30110
12.Bureš MartinGrabovský Jaroslav nejst.     30120
13.Pukl OndřejGrabovský Jaroslav ml.     31130
14.Morávek JindřichMalý Miroslav     03131
15.Bureš MartinVarmuža Mikuláš     30141
16.Pukl OndřejGrabovský Jaroslav nejst.     31151
17.Morávek JindřichGrabovský Jaroslav ml.     03152
18.Orel EduardMalý Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pukl Ondřej40Varmuža Mikuláš04
Morávek Jindřich22Grabovský Jaroslav nejst.04
Orel Eduard40Grabovský Jaroslav ml.13
Bureš Martin40Malý Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glos Tomáš
Šebesta Pavel
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     0301
2.Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 
Šeda Roman
Imrich David
 
 
     3011
3.Šebesta PavelZávorka Tomáš     0312
4.Glos TomášKuběna Radek     0313
5.Valuch DavidImrich David     3123
6.Hubáček VojtěchŠeda Roman     3033
7.Glos TomášZávorka Tomáš     0334
8.Valuch DavidKuběna Radek     1335
9.Hubáček VojtěchImrich David     3045
10.Šebesta PavelŠeda Roman     1346
11.Valuch DavidZávorka Tomáš     0347
12.Hubáček VojtěchKuběna Radek     3157
13.Šebesta PavelImrich David     3167
14.Glos Tomᚊeda Roman     1368
15.Hubáček VojtěchZávorka Tomáš     1369
16.Šebesta PavelKuběna Radek     03610
17.Glos TomášImrich Martin     30710
18.Valuch DavidŠeda Roman     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebesta Pavel13Závorka Tomáš40
Glos Tomáš13Kuběna Radek31
Valuch David13Imrich David03
Hubáček Vojtěch31Šeda Roman31
   Imrich Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krist Jan
Podveský Pavel
 
 
Bača Tibor
Jakubíček Matěj
 
 
     3210
2.Synková Dagmar
Firtl Radim
 
 
Šebesta Štefan
Pijáček Lukáš
 
 
     3020
3.Krist JanBača Tibor     0321
4.Synková DagmarŠebesta Štefan     3131
5.Firtl RadimJakubíček Matěj     3141
6.Podveský PavelPijáček Lukáš     2342
7.Synková DagmarBača Tibor     1343
8.Firtl RadimŠebesta Štefan     0344
9.Podveský PavelJakubíček Matěj     1345
10.Krist JanPijáček Lukáš     2346
11.Firtl RadimBača Tibor     3156
12.Podveský PavelŠebesta Štefan     2357
13.Krist JanJakubíček Matěj     3167
14.Synková DagmarPijáček Lukáš     3177
15.Podveský PavelBača Tibor     2378
16.Krist JanŠebesta Štefan     0379
17.Synková DagmarJakubíček Matěj     3089
18.Firtl RadimPijáček Lukáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krist Jan13Bača Tibor31
Synková Dagmar31Šebesta Štefan31
Firtl Radim31Jakubíček Matěj13
Podveský Pavel04Pijáček Lukáš22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS