Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37555:593TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Milek Petr
Pour Tomáš
 
 
-8-9-6  0301
2.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-7116-1063211
3.Gruber JosefPour Tomáš-107-79-82312
4.Mazánek JiříRulec Jakub-569-9-82313
5.Kubera FrantišekMilek Petr711-108 3123
6.Řepík JaroslavProvazník Petr-9-768-52324
7.Mazánek JiříPour Tomáš-6-7-7  0325
8.Kubera FrantišekRulec Jakub-6-7-10  0326
9.Řepík JaroslavMilek Petr-9487 3136
10.Gruber JosefProvazník Petr-77-109-82337
11.Kubera FrantišekPour Tomáš-7-2-2  0338
12.Řepík JaroslavRulec Jakub7-5-6763248
13.Gruber JosefMilek Petr-77-9-8 1349
14.Mazánek JiříProvazník Petr9-851 3159
15.Řepík JaroslavPour Tomáš-9-810-9 13510
16.Gruber JosefRulec Jakub         
17.Mazánek JiříMilek Petr         
18.Kubera FrantišekProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Josef03Pour Tomáš40
Mazánek Jiří12Rulec Jakub21
Kubera František12Milek Petr12
Řepík Jaroslav22Provazník Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Kutil Jan
Černý Martin
 
 
5-78-8-122301
2.Horák Dominik
Jelínek Tomáš
 
 
Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
-8-5-5  0302
3.Remunda ŠtěpánSochor Adam-95-8-8 1303
4.Horák DominikČerný Martin7810  3013
5.Jelínek TomášForgáč Andrej-7-106-13 1314
6.Vokurka MiloslavKutil Jan68-87 3124
7.Horák DominikSochor Adam-710-14-5 1325
8.Jelínek TomášČerný Martin10-4-6-5 1326
9.Vokurka MiloslavForgáč Andrej-9-77653236
10.Remunda ŠtěpánKutil Jan5-88-8-122337
11.Jelínek TomášSochor Adam-94-5-8 1338
12.Vokurka MiloslavČerný Martin-5887 3148
13.Remunda ŠtěpánForgáč Andrej     3258
14.Horák DominikKutil Jan8-8-107-62359
15.Vokurka MiloslavSochor Adam-99-11-7 13510
16.Remunda ŠtěpánČerný Martin         
17.Horák DominikForgáč Andrej         
18.Jelínek TomášKutil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Štěpán12Sochor Adam40
Horák Dominik12Černý Martin12
Jelínek Tomáš03Forgáč Andrej12
Vokurka Miloslav31Kutil Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:Hondlík Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:32 AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Pastír Jiří
 
 
Kohlmannová Aneta
Skopec Daniel
 
 
     3110
2.Müller Radek
Kočvara Tomáš
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
     1311
3.Kočvara TomášKohlmannová Aneta     0312
4.Pastír JiříMartiška Jan     0313
5.Veselý LubošSkopec Daniel     3023
6.Müller RadekGaydoš Vít     1324
7.Pastír JiříKohlmannová Aneta     1325
8.Veselý LubošMartiška Jan     0326
9.Müller RadekSkopec Daniel     0327
10.Kočvara TomášGaydoš Vít     0328
11.Veselý LubošKohlmannová Aneta     3138
12.Müller RadekMartiška Jan     3048
13.Kočvara TomášSkopec Daniel     0349
14.Pastír JiříGaydoš Vít     03410
15.Müller RadekKohlmannová Aneta         
16.Kočvara TomášMartiška Jan         
17.Pastír JiříSkopec Daniel         
18.Veselý LubošGaydoš Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Tomáš03Kohlmannová Aneta21
Pastír Jiří03Martiška Jan21
Veselý Luboš21Skopec Daniel21
Müller Radek12Gaydoš Vít30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30618:487nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Srnka Jan
 
 
Pospíšil David
Kaba Radka
 
 
-7-8-8  0301
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Kocábek PavelPospíšil David-46-77-22312
4.Přáda JaroslavKaba Radka-3-6-8  0313
5.Hrabě VáclavBohumský Petr678  3023
6.Srnka JanWO    3033
7.Přáda JaroslavPospíšil David4-8-9-4 1334
8.Hrabě VáclavKaba Radka89-157 3144
9.Srnka JanBohumský Petr-10-79-6 1345
10.Kocábek PavelWO    3055
11.Hrabě VáclavPospíšil David7-9-9-5 1356
12.Srnka JanKaba Radka4-16-8663266
13.Kocábek PavelBohumský Petr-96-9-9 1367
14.Přáda JaroslavWO    3077
15.Srnka JanPospíšil David987  3087
16.Kocábek PavelKaba Radka10-8-89-92388
17.Přáda JaroslavBohumský Petr-7-9-5  0389
18.Hrabě VáclavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kocábek Pavel03Pospíšil David31
Přáda Jaroslav03Kaba Radka22
Hrabě Václav21Bohumský Petr31
Srnka Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40592:678TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Mirovský Ondřej
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
-9-8-7  0301
2.Bláha Milan
Rychlý Tomáš
 
 
Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
7-88-693211
3.Mirovský OndřejČernoch Jan9-2-9973221
4.Bláha MilanZámyslický Jaroslav-97-7-7 1322
5.Rychlý TomášAmbrož Jiří-46-13-7 1323
6.Kuba MiloslavVeselý Vojtěch599  3033
7.Bláha MilanČernoch Jan-7-5-4  0334
8.Rychlý TomášZámyslický Jaroslav108-104 3144
9.Kuba MiloslavAmbrož Jiří-6538 3154
10.Mirovský OndřejVeselý Vojtěch-9-7-11  0355
11.Rychlý TomášČernoch Jan-68-6-8 1356
12.Kuba MiloslavZámyslický Jaroslav9-9-9-9 1357
13.Mirovský OndřejAmbrož Jiří-8-986103267
14.Bláha MilanVeselý VojtěchWO    0368
15.Kuba MiloslavČernoch Jan8410  3078
16.Mirovský OndřejZámyslický Jaroslav9-89-993288
17.Bláha MilanAmbrož JiříWO    0389
18.Rychlý TomášVeselý Vojtěch10-68-7-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mirovský Ondřej31Černoch Jan22
Bláha Milan02Zámyslický Jaroslav22
Rychlý Tomáš13Ambrož Jiří12
Kuba Miloslav31Veselý Vojtěch21
WO02WO20

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy