Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31350:440SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřička Miroslav
Vanka Petr
 
 
Pastorek Lukáš
Gajda Jonáš
 
 
-11-7-10  0301
2.Bednář Petr
Marek Jaroslav
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
-2-7-6  0302
3.Vanka PetrGajda Jonáš-4-3-3  0303
4.Jiřička MiroslavPastorek Lukáš-9-12914-62304
5.Marek JaroslavKořének František-8-2-8  0305
6.Bednář PetrFilípek Martin-7-638-92306
7.Jiřička MiroslavGajda Jonáš-6-8-5  0307
8.Marek JaroslavPastorek Lukáš86-67 3117
9.Bednář PetrKořének František10-8-97-82318
10.Vanka PetrFilípek Martin-7-10-1  0319
11.Marek JaroslavGajda Jonáš587  3029
12.Bednář PetrPastorek Lukáš-8-9-7  03210
13.Vanka PetrKořének František         
14.Jiřička MiroslavFilípek Martin         
15.Bednář PetrGajda Jonáš         
16.Vanka PetrPastorek Lukáš         
17.Jiřička MiroslavKořének František         
18.Marek JaroslavFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vanka Petr02Gajda Jonáš21
Jiřička Miroslav02Pastorek Lukáš21
Marek Jaroslav21Kořének František20
Bednář Petr03Filípek Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23566:500TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Lodek Jan
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
8-867 3110
2.Manko Viktor
Michálek Vojtěch
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
445  3020
3.Manko ViktorDalešický Josef11-87-8-92321
4.Michálek VojtěchBaxa Karel866  3031
5.Kuttler KarelDalešický Tomáš-811-11-7 1332
6.Lodek JanŤuík Jan545  3042
7.Michálek VojtěchDalešický Josef-7-2-11  0343
8.Kuttler KarelBaxa Karel59-7-6123253
9.Lodek JanDalešický Tomáš7-869 3163
10.Manko ViktorŤuík Jan994  3073
11.Kuttler KarelDalešický Josef-9-10-4  0374
12.Lodek JanBaxa Karel855  3084
13.Manko ViktorDalešický Tomáš-611410 3194
14.Michálek VojtěchŤuík Jan-8-9-7  0395
15.Lodek JanDalešický Josef-910-9-9 1396
16.Manko ViktorBaxa Karel7510  30106
17.Michálek VojtěchDalešický Tomáš         
18.Kuttler KarelŤuík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Manko Viktor31Dalešický Josef40
Michálek Vojtěch12Baxa Karel04
Kuttler Karel12Dalešický Tomáš12
Lodek Jan31Ťuík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34542:500TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojovec Ondřej
Racek Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
9-5-9-8 1311
3.Studničný JaromírHanke Tomáš-74-7-4 1312
4.Hojovec OndřejKlouček Martin-106-10-10 1313
5.Oppitz KarelKučera Dušan-1276-783223
6.Klatovský KarelWO    3033
7.Hojovec OndřejHanke Tomáš-6-4-8  0334
8.Oppitz KarelKlouček Martin1077  3044
9.Klatovský KarelKučera Dušan-3-4-8  0345
10.Studničný JaromírWO    3055
11.Oppitz KarelHanke Tomáš-6-7-8  0356
12.Klatovský KarelKlouček Martin-11-7-3  0357
13.Studničný JaromírKučera Dušan-510-9893267
14.Hojovec OndřejWO    3077
15.Klatovský KarelHanke Tomáš-8-6-4  0378
16.Studničný JaromírKlouček Martin9-7-7-9 1379
17.Hojovec OndřejKučera Dušan8-98-11-423710
18.Oppitz Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Studničný Jaromír12Hanke Tomáš40
Hojovec Ondřej03Klouček Martin31
Oppitz Karel21Kučera Dušan22
Klatovský Karel03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23569:525TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Motlíková Ilona
 
 
Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
1275  3010
2.Wavrečka Ronald
Drahota Jiří
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
946  3020
3.Drahota JiříFaistaver Patrik7-97-963230
4.Boloňský AndrejGerdžikov Svetoslav-7-8-9  0331
5.Motlík PavelHolštein Jaroslav76-99 3141
6.Wavrečka RonaldŽďárský Zdeněk876  3051
7.Boloňský AndrejFaistaver Patrik-5-2-7  0352
8.Motlík PavelGerdžikov Svetoslav610-68 3162
9.Wavrečka RonaldHolštein Jaroslav-12-10-8  0363
10.Drahota JiříŽďárský Zdeněk-9-799-102364
11.Motlík PavelFaistaver Patrik12-8-115-62365
12.Wavrečka RonaldKrieger Karel678  3075
13.Drahota JiříHolštein Jaroslav107-108 3185
14.Boloňský AndrejŽďárský Zdeněk9-998 3195
15.Wavrečka RonaldFaistaver Patrik-1164-9732105
16.Drahota JiříKrieger Karel4    10  
17.Boloňský AndrejHolštein Jaroslav         
18.Motlík PavelŽďárský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahota Jiří21Faistaver Patrik22
Boloňský Andrej12Gerdžikov Svetoslav11
Motlík Pavel21Holštein Jaroslav12
Wavrečka Ronald31Žďárský Zdeněk12
   Krieger Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:24519:474TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
5-688 3110
2.Erben Michal
Černý Ondřej
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
9810  3020
3.Erben MichalTáborský Michal-9-6-6  0321
4.Černý OndřejSkála Patrik-8646 3131
5.Jonák PřemyslZáhorský Vladislav6-697 3141
6.Kňažík OndřejKolařík Ivan33-87 3151
7.Černý OndřejTáborský Michal-98-9-6 1352
8.Jonák PřemyslSkála Patrik8-8-71093262
9.Kňažík OndřejZáhorský Vladislav11-767 3172
10.Erben MichalKolařík Ivan-8-4-9  0373
11.Jonák PřemyslTáborský Michal-4-7-11  0374
12.Kňažík OndřejSkála Patrik85-98 3184
13.Erben MichalZáhorský Vladislav-7-10-8  0385
14.Černý OndřejKolařík Ivan774  3095
15.Kňažík OndřejTáborský Michal-2361 31105
16.Erben MichalSkála Patrik55   20  
17.Černý OndřejZáhorský Vladislav         
18.Jonák PřemyslKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Erben Michal03Táborský Michal31
Černý Ondřej21Skála Patrik03
Jonák Přemysl21Záhorský Vladislav12
Kňažík Ondřej40Kolařík Ivan12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy