Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, Praha 4 -Braník, 147 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:731:26534:489TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Jiroušek Karel
 
 
Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
-5-9-9  0301
2.Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
Závodný Dominik
Karpíšek Ondřej
 
 
4-8109 3111
3.Kreis PavelKarpíšek Ondřej-1-7-8  0312
4.Mička ZdeněkHejný Jakub679  3022
5.Čížek VáclavNovák Luboš57-4-683232
6.Jiroušek KarelZávodný Dominik494  3042
7.Mička ZdeněkKarpíšek Ondřej-5-10-7  0343
8.Čížek VáclavHejný Jakub788  3053
9.Jiroušek KarelNovák Luboš295  3063
10.Kreis PavelZávodný Dominik231  3073
11.Čížek VáclavKarpíšek Ondřej-6-8-10  0374
12.Jiroušek KarelHejný Jakub6-16-11-6 1375
13.Kreis PavelNovák Luboš785  3085
14.Mička ZdeněkZávodný Dominik363  3095
15.Jiroušek KarelKarpíšek Ondřej-6-8-4  0396
16.Kreis PavelHejný Jakub-6-5-8  0397
17.Mička ZdeněkNovák Luboš-9147-5632107
18.Čížek VáclavZávodný Dominik451  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kreis Pavel22Karpíšek Ondřej40
Mička Zdeněk31Hejný Jakub22
Čížek Václav21Novák Luboš04
Jiroušek Karel22Závodný Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29595:556TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Sejpka Ladislav
 
 
Kadavý Ondřej
Vaca Ondřej
 
 
-75-8-8 1301
2.Rezek Jan st.
Brůček František
 
 
Pilný Pavel
Pražák Bohumil
 
 
10-3810 3111
3.Procházka Ivan st.Kadavý Ondřej-6-4-4  0312
4.Sejpka LadislavPilný Pavel44-78 3122
5.Rezek Jan st.Pražák Bohumil8-310-1053232
6.Brůček FrantišekVaca Ondřej344  3042
7.Sejpka LadislavKadavý Ondřej-9-98-4 1343
8.Rezek Jan st.Pilný Pavel-9-5-9  0344
9.Brůček FrantišekPražák Bohumil9610  3054
10.Procházka Ivan st.Vaca Ondřej237  3064
11.Rezek Jan st.Kadavý Ondřej-5-4-8  0365
12.Brůček FrantišekPilný Pavel-6610-9-82366
13.Procházka Ivan st.Pražák Bohumil869  3076
14.Sejpka LadislavVaca Ondřej365  3086
15.Brůček FrantišekKadavý Ondřej-88-5-5 1387
16.Procházka Ivan st.Pilný Pavel-89-4-9 1388
17.Sejpka LadislavPražák Bohumil86-102 3198
18.Rezek Jan st.Vaca Ondřej975  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.22Kadavý Ondřej40
Sejpka Ladislav31Pilný Pavel31
Rezek Jan st.22Pražák Bohumil04
Brůček František22Vaca Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28622:577TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Šusta Petr
Šálek Pavel
 
 
-5-12-11  0301
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Melíšek Ondřej
Melíšek Martin
 
 
-548-1143211
3.Pavlíček LadislavŠusta Petr-9-7-7  0312
4.Krieger KarelJedlička Jan1077  3022
5.Holštein JaroslavMelíšek Ondřej9-974 3132
6.Hajný JosefŠálek Pavel-10-76-7 1333
7.Krieger KarelŠusta Petr-4129-7-82334
8.Holštein JaroslavJedlička Jan543  3044
9.Hajný JosefMelíšek Ondřej58-108 3154
10.Mikšátko RomanŠálek Pavel-10789 3164
11.Holštein JaroslavŠusta Petr11-78-1083274
12.Hajný JosefMelíšek Martin-5-6-10  0375
13.Mikšátko RomanMelíšek Ondřej9613  3085
14.Krieger KarelŠálek Pavel969  3095
15.Hajný JosefŠusta Petr6-119-5-112396
16.Mikšátko RomanMelíšek Martin-10-5-8  0397
17.Krieger KarelMelíšek Ondřej653  30107
18.Holštein JaroslavŠálek Pavel-1373-7432  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav01Šusta Petr31
Krieger Karel31Jedlička Jan02
Holštein Jaroslav30Melíšek Ondřej04
Hajný Josef13Šálek Pavel12
Mikšátko Roman21Melíšek Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32625:623TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
Strouhal Vojtěch
Vícha Matěj
 
 
-2-8410123210
2.Brýna Karel
Fuček Miloslav
 
 
Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
-8-2-5  0311
3.Fiala AlešLanžhotský Vojtěch6-4-8-6 1312
4.Bárta VítStrouhal Vojtěch-98-10693222
5.Fuček MiloslavVícha Matěj-6-2-7  0323
6.Brýna KarelŠrytr Petr878  3033
7.Bárta VítLanžhotský Vojtěch-810-99-92334
8.Fuček MiloslavStrouhal Vojtěch3-5-39-52335
9.Brýna KarelVícha Matěj-8-147853245
10.Fiala AlešŠrytr Petr99-9-463255
11.Fuček MiloslavLanžhotský Vojtěch-6-9-4  0356
12.Brýna KarelStrouhal Vojtěch8-81216 3166
13.Fiala AlešVícha Matěj5109  3076
14.Bárta VítŠrytr Petr46-57 3186
15.Brýna KarelLanžhotský Vojtěch-7-76-9 1387
16.Fiala AlešStrouhal Vojtěch43-79 3197
17.Bárta VítVícha Matěj346  30107
18.Fuček MiloslavŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Aleš31Lanžhotský Vojtěch40
Bárta Vít31Strouhal Vojtěch13
Fuček Miloslav03Vícha Matěj13
Brýna Karel31Šrytr Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27656:591TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Pestr Luděk
 
 
Trnka Miloš
Trubl Vladimír
 
 
-8-10-5  0301
2.Mládek Bohuslav
Hanek Stanislav st.
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
-96-510-72302
3.Pestr LuděkHořínek Pavel869  3012
4.Mládek BohuslavTrnka Miloš6-129-7-82313
5.Dušek JiříJeřábek Michal10-8-66-92314
6.Doan Manh HungTrubl Vladimír1-837 3124
7.Mládek BohuslavHořínek Pavel-9-77-7 1325
8.Dušek JiříTrnka Miloš-8-375-102326
9.Doan Manh HungJeřábek Michal8714  3036
10.Pestr LuděkTrubl Vladimír-14199 3146
11.Dušek JiříHořínek Pavel489  3056
12.Doan Manh HungTrnka Miloš107-78 3166
13.Pestr LuděkJeřábek Michal69-9-9103276
14.Mládek BohuslavTrubl Vladimír-8886 3186
15.Doan Manh HungHořínek Pavel-1067-953296
16.Pestr LuděkTrnka Miloš107-57 31106
17.Mládek BohuslavJeřábek Michal9    10  
18.Dušek JiříTrubl Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pestr Luděk40Hořínek Pavel13
Mládek Bohuslav12Trnka Miloš22
Dušek Jiří12Jeřábek Michal12
Doan Manh Hung40Trubl Vladimír03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:3368:217TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Sochor David
 
 
Zvolánek Václav
Zábranský Josef
 
 
436  3010
2.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Margaritov Dimitr
Bilanská Dominika
 
 
845  3020
3.Vokál JanZábranský Josef4109  3030
4.Krieger JanZvolánek Václav486  3040
5.Sochor DavidMargaritov Dimitr276  3050
6.Koutník RomanBilanská Dominika846  3060
7.Krieger JanZábranský Josef6-10-8-8 1361
8.Sochor DavidZvolánek Václav869  3071
9.Koutník RomanMargaritov Dimitr545  3081
10.Vokál JanBilanská Dominika357  3091
11.Sochor DavidZábranský Josef867  30101
12.Koutník RomanZvolánek Václav104-9-5-923  
13.Vokál JanMargaritov Dimitr         
14.Krieger JanBilanská Dominika         
15.Koutník RomanZábranský Josef         
16.Vokál JanZvolánek Václav         
17.Krieger JanMargaritov Dimitr         
18.Sochor DavidBilanská Dominika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokál Jan20Zábranský Josef12
Krieger Jan11Zvolánek Václav02
Sochor David30Margaritov Dimitr02
Koutník Roman20Bilanská Dominika02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy