Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33675:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Antoš Petr
Dusil Petr
 
 
786  3010
2.Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
Trávníček Luboš
Beniš Ondřej
 
 
859  3020
3.Matějka MartinAntoš Petr8-6-1210-72321
4.Pekárek František st.Trávníček Luboš-625-393231
5.Paroulek MilanBeniš Ondřej-65410 3141
6.Kaipr PetrDusil Petr678  3051
7.Pekárek František st.Antoš Petr-9-11-9  0352
8.Paroulek MilanTrávníček Luboš-8-85-9 1353
9.Kaipr PetrBeniš Ondřej-135-78-92354
10.Matějka MartinDusil Petr8-911-543264
11.Paroulek MilanAntoš Petr-7-4-5  0365
12.Kaipr PetrTrávníček Luboš690  3075
13.Matějka MartinBeniš Ondřej-8-9-7  0376
14.Pekárek František st.Dusil Petr49-98 3186
15.Kaipr PetrAntoš Petr9-9-99-92387
16.Matějka MartinTrávníček Luboš867  3097
17.Pekárek František st.Beniš Ondřej4-86-10-72398
18.Paroulek MilanDusil Petr2-9-9-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin22Antoš Petr40
Pekárek František st.22Trávníček Luboš13
Paroulek Milan13Beniš Ondřej31
Kaipr Petr22Dusil Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké Popovice, Sokolská ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10405:273TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Jančiga Roman
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Doležal Martin
 
 
1166  3010
2.Lambert Zbyněk
Strnadová Karolína
 
 

 
 
WO    3020
3.Jančiga RomanDoležal Martin-11710-683230
4.Randák AdamMazurkiewicz Ivo684  3040
5.Strnadová KarolínaHolman Martin678  3050
6.Lambert ZbyněkWO    3060
7.Randák AdamDoležal Martin-7-5-7  0361
8.Strnadová KarolínaMazurkiewicz Ivo-7-366103271
9.Lambert ZbyněkHolman Martin597  3081
10.Jančiga RomanWO    3091
11.Strnadová KarolínaDoležal Martin-54-4-4 1392
12.Lambert ZbyněkMazurkiewicz Ivo8910  30102
13.Jančiga RomanHolman Martin         
14.Randák Adam         
15.Lambert ZbyněkDoležal Martin         
16.Jančiga RomanMazurkiewicz Ivo         
17.Randák AdamHolman Martin         
18.Strnadová Karolína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jančiga Roman10Doležal Martin21
Randák Adam11Mazurkiewicz Ivo03
Strnadová Karolína21Holman Martin02
Lambert Zbyněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33596:595TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Jícha David
 
 
Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
-8-710-8 1301
2.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Bříška Jan
Veselý Martin
 
 
772  3011
3.Pokorný RomanVeselý Pavel-4-5-4  0312
4.Plíhal MartinČech Jiří-79-4-12 1313
5.Bříza Josef ml.Bříška Jan58-88 3123
6.Jícha DavidVeselý Martin48-95 3133
7.Plíhal MartinVeselý Pavel-12-55-6 1334
8.Bříza Josef ml.Čech Jiří6-9-8-5 1335
9.Jícha DavidBříška Jan9-89-6-152336
10.Pokorný RomanVeselý Martin573  3046
11.Bříza Josef ml.Veselý Pavel8-7-88-82347
12.Jícha DavidČech Jiří-6-5-5  0348
13.Pokorný RomanBříška Jan845  3058
14.Plíhal MartinVeselý Martin876  3068
15.Jícha DavidVeselý Pavel7-10610 3178
16.Pokorný RomanČech Jiří-8-78-6 1379
17.Plíhal MartinBříška Jan107-7-8-623710
18.Bříza Josef ml.Veselý Martin774  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Roman22Veselý Pavel31
Plíhal Martin13Čech Jiří40
Bříza Josef ml.12Bříška Jan22
Jícha David22Veselý Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29602:576TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martin Petr
Kurel David
 
 
Paclt Milan
Boháč Milan
 
 
-91166 3110
2.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
1255  3020
3.Wagner Jaroslav st.Kučera Pavel9-9-66-142321
4.Suchomel TomášBittner Miloslav98-89 3131
5.Kurel DavidBoháč Milan-51077 3141
6.Martin PetrPaclt Milan684  3051
7.Suchomel TomášKučera Pavel7-6-2-6 1352
8.Kurel DavidBittner Miloslav-11-876-102353
9.Martin PetrBoháč Milan-9-7-8  0354
10.Wagner Jaroslav st.Paclt Milan576  3064
11.Kurel DavidKučera Pavel998  3074
12.Martin PetrBittner Miloslav-4-10-7  0375
13.Wagner Jaroslav st.Boháč Milan-7-6-5  0376
14.Suchomel TomášPaclt Milan74-63 3186
15.Martin PetrKučera Pavel-9-4-5  0387
16.Wagner Jaroslav st.Bittner Miloslav9-757 3197
17.Suchomel TomášBoháč Milan-8-8-7  0398
18.Kurel DavidPaclt Milan777  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.22Kučera Pavel31
Suchomel Tomáš22Bittner Miloslav22
Kurel David31Boháč Milan31
Martin Petr13Paclt Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:30453:425TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Malý Petr
 
 
Zatřepálek Petr
Mühlfeit Luboš
 
 
5-4-92-152301
2.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Malý PetrZatřepálek Pavel9-8-35-42312
4.Balcar MiroslavMühlfeit Luboš5-4-5-5 1313
5.Postelt VladimírZatřepálek Petr-97-4-7 1314
6.Kapras KarelWO    3024
7.Balcar MiroslavZatřepálek Pavel-7-7-9  0325
8.Postelt VladimírMühlfeit Luboš-6610-7-82326
9.Kapras KarelZatřepálek Petr-107-99-72327
10.Malý PetrWO    3037
11.Postelt VladimírZatřepálek Pavel-4-10-13  0338
12.Kapras KarelMühlfeit Luboš-10-7-6  0339
13.Malý PetrZatřepálek Petr-79-88-923310
14.Balcar Miroslav         
15.Kapras KarelZatřepálek Pavel         
16.Malý PetrMühlfeit Luboš         
17.Balcar MiroslavZatřepálek Petr         
18.Postelt Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malý Petr02Zatřepálek Pavel30
Balcar Miroslav02Mühlfeit Luboš30
Postelt Vladimír03Zatřepálek Petr30
Kapras Karel02   
WO30WO03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33417:491SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Kamarýt Jiří
Polívková Barbora
 
 
8-8-8-8 1301
2.Dvořák Zdeněk
Šlechta Jaroslav
 
 
Hameta Oldřich
Němec Marek
 
 
112-88 3111
3.Dvořák Jan ml.Kamarýt Jiří7-6-6-9 1312
4.Michal JiříPolívková Barbora-7-6-6  0313
5.Šlechta JaroslavHameta Oldřich117-8-8-62314
6.Dvořák ZdeněkNěmec Marek5103  3024
7.Michal JiříKamarýt Jiří5-55-9-72325
8.Šlechta JaroslavPolívková Barbora-5-11-5  0326
9.Dvořák ZdeněkHameta Oldřich7-8-62-42327
10.Dvořák Jan ml.Němec Marek-5-7-9  0328
11.Šlechta JaroslavKamarýt Jiří-10-68-6 1329
12.Dvořák ZdeněkPolívková Barbora8-88-7103239
13.Dvořák Jan ml.Hameta OldřichWO    03310
14.Michal JiříNěmec Marek         
15.Dvořák ZdeněkKamarýt Jiří         
16.Dvořák Jan ml.Polívková Barbora         
17.Michal JiříHameta Oldřich         
18.Šlechta JaroslavNěmec Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan ml.02Kamarýt Jiří30
Michal Jiří02Polívková Barbora21
Šlechta Jaroslav03Hameta Oldřich20
Dvořák Zdeněk21Němec Marek11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS