Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:43 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Smíšková Martina
 
 
Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
     3210
2.Vysoudil Jan
Starý Jiří ml.
 
 
Maxa Zdeněk
Kalivoda Petr
 
 
     3220
3.Vysoudil JanKalivoda Petr     3230
4.Hauznerová MichaelaMaxa Zdeněk     0331
5.Smíšková MartinaKoutský Jaroslav     2332
6.Starý Jiří ml.Maxa Lukáš     1333
7.Hauznerová MichaelaKalivoda Petr     2334
8.Smíšková MartinaMaxa Zdeněk     3144
9.Starý Jiří ml.Koutský Jaroslav     3254
10.Vysoudil JanMaxa Lukáš     0355
11.Smíšková MartinaKalivoda Petr     3265
12.Starý Jiří ml.Maxa Zdeněk     3175
13.Vysoudil JanKoutský Jaroslav     0376
14.Pavlík PetrMaxa Lukáš     0377
15.Starý Jiří ml.Kalivoda Petr     2378
16.Vysoudil JanMaxa Zdeněk     1379
17.Pavlík PetrKoutský Jaroslav     3289
18.Smíšková MartinaMaxa Lukáš     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysoudil Jan13Kalivoda Petr22
Hauznerová Michaela02Maxa Zdeněk22
Smíšková Martina31Koutský Jaroslav22
Starý Jiří ml.22Maxa Lukáš31
Pavlík Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:Cajthaml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\"Pod Milešovkou\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31643:590TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štajger Viliam
Roth Vilém
 
 
Soukup Karel
Mládek Petr
 
 
946  3010
2.Kročák Milan
Kadlček Lubomír
 
 
Štěpánek Jiří
Žejdlík Martin
 
 
6-5-94-82311
3.Roth VilémSoukup Karel6-9-8-7 1312
4.Kročák MilanMládek Petr492  3022
5.Kadlček LubomírŠtěpánek Jiří-12-7-8  0323
6.Štajger ViliamŽejdlík Martin614-6-1273233
7.Kročák MilanSoukup Karel9-8-8-7 1334
8.Kadlček LubomírMládek Petr757  3044
9.Štajger ViliamŠtěpánek Jiří-3-9-8  0345
10.Roth VilémŽejdlík Martin7-844 3155
11.Kadlček LubomírSoukup Karel-10978 3165
12.Štajger ViliamMládek Petr-8-712-8 1366
13.Roth VilémŠtěpánek Jiří-57-4-8 1367
14.Kročák MilanŽejdlík Martin273  3077
15.Štajger ViliamSoukup Karel-7-6-8  0378
16.Roth VilémMládek Petr-45612 3188
17.Kročák MilanŠtěpánek Jiří-114-8993298
18.Kadlček LubomírŽejdlík Martin686  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roth Vilém22Soukup Karel31
Kročák Milan31Mládek Petr13
Kadlček Lubomír31Štěpánek Jiří31
Štajger Viliam13Žejdlík Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44 TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pidrman Petr
Martinovský Vít
 
 
Filín Jan
Ledvina Vilém
 
 
     2301
2.Petrlík Josef
Zapletal Bohumil
 
 
Baláž Josef
Pešula Tomáš
 
 
     0302
3.Zapletal BohumilFilín Jan     0303
4.Martinovský VítLedvina Vilém     3113
5.Petrlík JosefBaláž Josef     1314
6.Pidrman PetrPešula Tomáš     1315
7.Martinovský VítFilín Jan     0316
8.Petrlík JosefLedvina Vilém     1317
9.Pidrman PetrBaláž Josef     3027
10.Zapletal BohumilPešula Tomáš     1328
11.Petrlík JosefFilín Jan     0329
12.Pidrman PetrLedvina Vilém     03210
13.Zapletal BohumilBaláž Josef     23211
14.Martinovský VítPešula Tomáš     31311
15.Pidrman PetrFilín Jan     03312
16.Zapletal BohumilLedvina Vilém     03313
17.Martinovský VítBaláž JosefWO    30413
18.Petrlík JosefPešula Tomáš     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zapletal Bohumil04Filín Jan40
Martinovský Vít21Ledvina Vilém31
Petrlík Josef04Baláž Josef21
Pidrman Petr13Pešula Tomáš31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libochovice AVrchní
rozhodčí:
Bernard Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Trnovany ARozhodčí:Turek Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26 Sokol Libochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlata Jan
Pavlata Roman
 
 
Opolský František
Mašek Petr
 
 
     3210
2.Lahovský Vladimír
Šulc Milan
 
 
Mašek Martin
Vácha Zdeněk
 
 
     3020
3.Pavlata JanMašek Petr     3230
4.Šulc MilanOpolský František     3240
5.Pavlata RomanMašek Martin     3250
6.Lahovský VladimírVácha Zdeněk     0351
7.Šulc MilanMašek Petr     3061
8.Pavlata RomanOpolský František     3071
9.Lahovský VladimírMašek Martin     2372
10.Pavlata JanVácha Zdeněk     3082
11.Pavlata RomanMašek Petr     3192
12.Lahovský VladimírOpolský František     0393
13.Pavlata JanMašek Martin     31103
14.Šulc MilanVácha Zdeněk     13104
15.Lahovský VladimírMašek Petr     03105
16.Pavlata JanOpolský František     30115
17.Šulc MilanMašek Martin     31125
18.Pavlata RomanVácha Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlata Jan40Mašek Petr13
Šulc Milan31Opolský František13
Pavlata Roman40Mašek Martin13
Lahovský Vladimír04Vácha Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Důlce 3092/74,400 01 Ústí nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26 KST Apollo Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Lžičař Martin
 
 
Bernášek Ivan
Krob Jan
 
 
     3010
2.Hanušová Monika
Kmoníčková Petra
 
 
Makarius Jaromír
Knor Martin
 
 
     3220
3.Hanušová MonikaBernášek Ivan     3230
4.Kmoníček Martin st.Krob Jan     2331
5.Kmoníčková PetraMakarius Jaromír     1332
6.Lžičař MartinKnor Martin     3042
7.Kmoníček Martin st.Bernášek Ivan     3252
8.Kmoníčková PetraKrob Jan     3262
9.Lžičař MartinMakarius Jaromír     3072
10.Hanušová MonikaKnor Martin     3182
11.Kmoníčková PetraBernášek Ivan     0383
12.Lžičař MartinKrob Jan     3093
13.Hanušová MonikaMakarius Jaromír     31103
14.Nechyba Zdeněk ml.Knor Martin     30113
15.Lžičař MartinBernášek Ivan     23114
16.Hanušová MonikaKrob Jan     31124
17.Nechyba Zdeněk ml.Makarius Jaromír     30134
18.Kmoníčková PetraKnor Martin     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanušová Monika40Bernášek Ivan22
Kmoníček Martin st.11Krob Jan13
Kmoníčková Petra13Makarius Jaromír13
Lžičař Martin31Knor Martin13
Nechyba Zdeněk ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:Navarová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34666:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Stanislav
Štika Jiří ml.
 
 
Dohnal Jiří
Mach Dalibor
 
 
57-8-973210
2.Freimann Karel
Podlucký Jan
 
 
Demeter Jan
Dražan Zdeněk
 
 
289  3020
3.Čáp StanislavDemeter Jan-89911 3130
4.Podlucký JanDohnal Jiří10-2-9-7 1331
5.Freimann KarelMach Dalibor-759-4-62332
6.Štika Jiří ml.Dražan Zdeněk57-121 3142
7.Podlucký JanDemeter Jan-6-7-7  0343
8.Freimann KarelDohnal Jiří5-7-7-4 1344
9.Štika Jiří ml.Mach Dalibor-11-57-10 1345
10.Čáp StanislavDražan Zdeněk6614  3055
11.Freimann KarelDemeter Jan-10-3-13  0356
12.Štika Jiří ml.Dohnal Jiří3-86-7-112357
13.Čáp StanislavMach Dalibor-119-8593267
14.Podlucký JanDražan Zdeněk7-343 3177
15.Štika Jiří ml.Demeter Jan-658-9-62378
16.Čáp StanislavDohnal Jiří865  3088
17.Podlucký JanMach Dalibor11-3-10-4 1389
18.Freimann KarelDražan Zdeněk3107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čáp Stanislav40Demeter Jan31
Podlucký Jan13Dohnal Jiří31
Freimann Karel13Mach Dalibor31
Štika Jiří ml.13Dražan Zdeněk04
žádné

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS