Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Ezr Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:21306:341nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná Eva
Jebavá Lucie
 
 
Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
664  3010
2.Pokorná EvaChocová Alena-6497 3120
3.Jebavá LucieSvobodová Helena-8-6-8  0321
4.Bendová AmálieDvořáková Anna-9-8-4  0322
5.Jebavá LucieChocová Alena-878-4123232
6.Pokorná EvaDvořáková Anna-53610 3142
7.Bendová AmálieSvobodová Helena-6-6-3  0343
8.Jebavá LucieDvořáková Anna-865-963253
9.Bendová AmálieChocová Alena-4-1-8  0354
10.Pokorná EvaSvobodová Helena-5-611-2 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Eva21Chocová Alena12
Jebavá Lucie21Svobodová Helena30
Bendová Amálie03Dvořáková Anna12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Semrád Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14369:340TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
Mrázková Lia
Bartoňová Jitka
 
 
976  3010
2.Franeková VěraSchoberová Martina-4-97793220
3.Strnadová KarolínaHlaváčková Lenka-63-2-4 1321
4.Maršíková MartinaBartoňová Jitka8109  3031
5.Strnadová KarolínaSchoberová Martina696  3041
6.Franeková VěraBartoňová Jitka-6-61753251
7.Maršíková MartinaHlaváčková Lenka-88-48-112352
8.Strnadová KarolínaBartoňová Jitka69-56 3162
9.Maršíková MartinaSchoberová Martina1277  3072
10.Rosová KateřinaMrázková Lia-11-109-4 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Franeková Věra20Schoberová Martina03
Strnadová Karolína21Hlaváčková Lenka20
Maršíková Martina21Bartoňová Jitka03
Rosová Kateřina01Mrázková Lia10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Kopřiva Jiří
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Vaculík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8365:299TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Pisárová Kateřina
 
 
Horká Radka
Smejkalová Blanka
 
 
8-854 3110
2.Sobková MartinaSmejkalová Blanka59-89 3120
3.Hošková DenisaHorká Radka588  3030
4.Pisárová KateřinaBlažková Anežka9-1288 3140
5.Hošková DenisaSmejkalová Blanka-8-10-2  0341
6.Sobková MartinaBlažková Anežka768  3051
7.Pisárová KateřinaHorká Radka88-8-983261
8.Hošková DenisaBlažková Anežka10116  3071
9.Pisárová KateřinaSmejkalová Blanka796  3081
10.Sobková MartinaHorká Radka999  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sobková Martina30Smejkalová Blanka12
Hošková Denisa21Horká Radka03
Pisárová Kateřina30Blažková Anežka03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:Chmelenský Václav
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Valdhans Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7381:221TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Mašková Nicole
Poláková Pavlína
 
 
1412  3010
2.Skopová ŠárkaMašková Nicole-86-98-82311
3.Polcarová AnežkaBartošková Marta-9632 3121
4.Matoušová AnetaPoláková Pavlína1210  3031
5.Polcarová AnežkaMašková Nicole666  3041
6.Skopová ŠárkaPoláková Pavlína9-985 3151
7.Matoušová AnetaBartošková Marta-98-6983261
8.Polcarová AnežkaPoláková PavlínaWO    3071
9.Matoušová AnetaMašková Nicole888  3081
10.Skopová ŠárkaBartošková MartaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka11Mašková Nicole12
Polcarová Anežka20Bartošková Marta02
Matoušová Aneta30Poláková Pavlína02
WO20WO02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:10270:223Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Lenka
Meškánová Andrea
 
 
Vyletová Helena
Hromiaková Andrea
 
 
379  3010
2.Čížková AlenaHromiaková Andrea8-84-8-92311
3.Meškánová AndreaVyletová Helena2510  3021
4.Černá LenkaWOWOWO  3031
5.Meškánová AndreaHromiaková Andrea499  3041
6.Čížková AlenaWOWOWO  3051
7.Černá LenkaVyletová Helena12-739 3161
8.Meškánová AndreaWOWOWO  3071
9.Černá LenkaHromiaková Andrea-45-7-8 1372
10.Čížková AlenaVyletová Helena-856-8-122373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena02Hromiaková Andrea21
Meškánová Andrea20Vyletová Helena12
Černá Lenka11   
WO30WO03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS