Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8398:302SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
678  3010
2.Kaucký Jakub
Beran Matěj
 
 
Mráz Jiří
Krameš Jan st.
 
 
97-7-593220
3.Beran TomášMráz Jiří-6764 3130
4.Plachý LadislavKnobloch Miroslav-61249 3140
5.Beran MatějKrameš Jan st.1275  3050
6.Kaucký JakubVeselý Filip788  3060
7.Plachý LadislavMráz Jiří7-1394 3170
8.Beran MatějKnobloch Miroslav-999-863280
9.Kaucký JakubKrameš Jan st.56-82 3190
10.Beran TomášVeselý Filip576  30100
11.Beran MatějMráz Jiří         
12.Kaucký JakubKnobloch Miroslav         
13.Beran TomášKrameš Jan st.         
14.Plachý LadislavVeselý Filip         
15.Kaucký JakubMráz Jiří         
16.Beran TomášKnobloch Miroslav         
17.Plachý LadislavKrameš Jan st.         
18.Beran MatějVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Tomáš20Mráz Jiří02
Plachý Ladislav20Knobloch Miroslav02
Beran Matěj20Krameš Jan st.02
Kaucký Jakub20Veselý Filip02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Doležal Karel
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Kočvara Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18567:407TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Podrazil Václav
Lánský Jakub
 
 
-9-79383210
2.Kuba Josef
Provazník Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Kočvara MartinPodrazil Václav298  3030
4.Provazník PetrStano Peter12-11-713-82331
5.Kuba JosefLánský Jakub-8-68-10 1332
6.De Filippo MartinWO    3042
7.Provazník PetrPodrazil Václav12-8-614123252
8.Kuba JosefStano Peter-65-1314-82353
9.De Filippo MartinLánský Jakub7-34-1023263
10.Kočvara MartinWO    3073
11.Kuba JosefPodrazil Václav10710  3083
12.De Filippo MartinStano Peter4710  3093
13.Kočvara MartinLánský Jakub-8-69-11 1394
14.Provazník PetrWO    30104
15.De Filippo MartinPodrazil Václav         
16.Kočvara MartinStano Peter         
17.Provazník PetrLánský Jakub         
18.Kuba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kočvara Martin11Podrazil Václav03
Provazník Petr11Stano Peter21
Kuba Josef12Lánský Jakub21
De Filippo Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2347:172KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Soldát Tomáš
Kovářík Tomáš
 
 
326  3010
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Kupilík Ondřej
Špeta Michal
 
 
78-94 3120
3.Vorlíček LubošKovářík Tomáš160  3030
4.Kettner MartinŠpeta Michal1079  3040
5.Hýža DanielSoldát Tomáš369  3050
6.Pisár JanKupilík Ondřej1021  3060
7.Kettner MartinKovářík Tomáš136  3070
8.Hýža DanielŠpeta Michal529  3080
9.Pisár JanSoldát Tomáš6-674 3190
10.Vorlíček LubošKupilík Ondřej256  30100
11.Hýža DanielKovářík Tomáš33   20  
12.Pisár JanŠpeta Michal         
13.Vorlíček LubošSoldát Tomáš         
14.Kettner MartinKupilík Ondřej         
15.Pisár JanKovářík Tomáš         
16.Vorlíček LubošŠpeta Michal         
17.Kettner MartinSoldát Tomáš         
18.Hýža DanielKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Luboš20Kovářík Tomáš02
Kettner Martin20Špeta Michal02
Hýža Daniel20Soldát Tomáš02
Pisár Jan20Kupilík Ondřej02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Kůs Michal
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Smutná Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19535:469TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
9-9-610-82301
2.Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
39-8-663211
3.Důra MatoušBorovka Tomáš12107  3021
4.Franc ŠtěpánHubáček Filip-88-7873231
5.Hoch JiříDavid Jakub65-7-763241
6.Jakubec VladimírHach Martin2-746 3151
7.Franc ŠtěpánBorovka Tomáš76-5-483261
8.Hoch JiříHubáček Filip-15-228-82362
9.Jakubec VladimírDavid Jakub676  3072
10.Důra MatoušHach Martin-4499 3182
11.Hoch JiříBorovka Tomáš8-7-11-11 1383
12.Jakubec VladimírHubáček Filip1298  3093
13.Důra MatoušDavid Jakub3119  30103
14.Franc ŠtěpánHach Martin7-158  21  
15.Jakubec VladimírBorovka Tomáš         
16.Důra MatoušHubáček Filip         
17.Franc ŠtěpánDavid Jakub         
18.Hoch JiříHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Důra Matouš30Borovka Tomáš12
Franc Štěpán20Hubáček Filip12
Hoch Jiří12David Jakub03
Jakubec Vladimír30Hach Martin02
Počet diváků: 3
Systém nenalezl jméno vedoucího hostů ani heslo



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Horek Martin
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Hána Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26568:546SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Kubát Jan
 
 
Novotný Petr
Zeman Lukáš
 
 
6-69-8103210
2.Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
Krejčí Ondřej
Šťastný Michael st.
 
 
1098  3020
3.Chodounský MartinNovotný Petr-8-9-4  0321
4.Šlehofer Stanislav ml.Krejčí Ondřej8-8-1110123231
5.Kubát JanZeman Lukáš-476-733241
6.Obertík MilanŠťastný Michael st.5813  3051
7.Šlehofer Stanislav ml.Novotný Petr-1-9-3  0352
8.Kubát JanKrejčí Ondřej6-6-4-8 1353
9.Obertík MilanZeman Lukáš689  3063
10.Chodounský MartinŠťastný Michael st.-5-104-9 1364
11.Kubát JanNovotný Petr-66-7-7 1365
12.Obertík MilanKrejčí Ondřej6-74-8113275
13.Chodounský MartinZeman Lukáš1089  3085
14.Šlehofer Stanislav ml.Šťastný Michael st.556  3095
15.Obertík MilanNovotný Petr-68-7-13 1396
16.Chodounský MartinKrejčí Ondřej594  30106
17.Šlehofer Stanislav ml.Zeman Lukáš         
18.Kubát JanŠťastný Michael st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chodounský Martin22Novotný Petr40
Šlehofer Stanislav ml.21Krejčí Ondřej13
Kubát Jan12Zeman Lukáš03
Obertík Milan31Šťastný Michael st.12
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5277:211Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Závora Adam
 
 
Bauer Jan st.
Sivera Adam
 
 
63-127 3110
2.Pachner Jan
Legát Petr
 
 

 
 
WOWOWO  3020
3.Vaněček PetrWOWOWO  3030
4.Závora AdamBauer Jan st.578  3040
5.Pachner JanSivera Adam-71055 3150
6.Legát PetrHeinzl Lukáš5-699 3160
7.Závora AdamWOWOWO  3070
8.Pachner JanBauer Jan st.1079  3080
9.Legát PetrSivera Adam-89-9933290
10.Vaněček PetrHeinzl Lukáš9711  30100
11.Pachner Jan         
12.Legát PetrBauer Jan st.         
13.Vaněček PetrSivera Adam         
14.Závora AdamHeinzl Lukáš         
15.Legát Petr         
16.Vaněček PetrBauer Jan st.         
17.Závora AdamSivera Adam         
18.Pachner JanHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněček Petr10Bauer Jan st.02
Závora Adam10Sivera Adam02
Pachner Jan20Heinzl Lukáš02
Legát Petr20   
WO30WO03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS