Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30270:405TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merenda Ladislav
Mezera Matěj
 
 
Bača Jaroslav ml.
Hendrych Daniel
 
 
-86-56-262301
2.Hodaň Jiří
Šmída Radek
 
 
Šustek Pavel
Hendrych Vojtěch
 
 
-6-9511-52302
3.Šmída RadekBača Jaroslav ml.-2-5-8  0303
4.Pařil OndřejŠustek Pavel-10-1-5  0304
5.Hodaň JiříHendrych Daniel-10-95-6 1305
6.Hendrych VojtěchWO    0306
7.Pařil OndřejBača Jaroslav ml.-8-6-5  0307
8.Hodaň JiříŠustek Pavel-6-8-9  0308
9.Hendrych DanielWO    0309
10.Šmída RadekHendrych Vojtěch-35-95-2223010
11.Hodaň JiříBača Jaroslav ml.         
12.Šustek Pavel         
13.Šmída RadekHendrych Daniel         
14.Pařil OndřejHendrych Vojtěch         
15.Bača Jaroslav ml.         
16.Šmída RadekŠustek Pavel         
17.Pařil OndřejHendrych Daniel         
18.Hodaň JiříHendrych Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmída Radek02Bača Jaroslav ml.20
Pařil Ondřej02Šustek Pavel20
Hodaň Jiří02Hendrych Daniel10
   Hendrych Vojtěch10
WO02WO20
Počet diváků: 2
DOVZ: VDD Merenda Ladislav



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:25486:453TJ Sokol Nová Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 

 
 
WO    3010
2.
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
WO    0311
3.Mazůrek MatějOpřálka Roman9-10-78-102312
4.Holaň PetrBabinec Zdeněk5-1157 3122
5.Chaloupka FrantišekZajíc Josef9-989 3132
6.         
7.Holaň PetrOpřálka Roman9-7143 3142
8.Chaloupka FrantišekBabinec Zdeněk-91295 3152
9.Zajíc JosefWO    0353
10.Mazůrek MatějWO    3063
11.Chaloupka FrantišekOpřálka Roman-8-9-8  0364
12.Babinec ZdeněkWO    0365
13.Mazůrek MatějZajíc Josef7811  3075
14.Holaň PetrWO    3085
15.Opřálka RomanWO    0386
16.Mazůrek MatějBabinec Zdeněk9-8-7-10 1387
17.Holaň PetrZajíc Josef989  3097
18.Chaloupka FrantišekWO    30107

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mazůrek Matěj12Opřálka Roman21
Holaň Petr30Babinec Zdeněk12
Chaloupka František21Zajíc Josef03
WO44WO44
Počet diváků: 1
DOVZ:VDD Zdeněk Balušek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34622:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křenek Tomáš
Beránek Pavel
 
 
Hrabec Michal
Vaňous Jiří
 
 
-7-8-8  0301
2.Krupník Jan
Merta Marek
 
 
Maršálek Patrik
Skotnica Martin
 
 
-63-9873211
3.Merta MarekHrabec Michal-510-5-7 1312
4.Beránek PavelSkotnica Martin-7-89-9 1313
5.Křenek TomášMaršálek Patrik1138  3023
6.Krupník JanVaňous Jiří95-108 3133
7.Beránek PavelHrabec Michal-8912-9-82334
8.Křenek TomášSkotnica Martin4811  3044
9.Krupník JanMaršálek Patrik897  3054
10.Merta MarekVaňous Jiří93-78 3164
11.Křenek TomášHrabec Michal-31185 3174
12.Krupník JanSkotnica Martin-9-14-5  0375
13.Merta MarekMaršálek Patrik-12-8-9  0376
14.Beránek PavelVaňous Jiří-7-9-9  0377
15.Krupník JanHrabec Michal8-793 3187
16.Merta MarekSkotnica Martin-79-7-9 1388
17.Beránek PavelMaršálek Patrik-9-8-1  0389
18.Křenek TomášVaňous Jiří5-682 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Marek13Hrabec Michal22
Beránek Pavel04Skotnica Martin31
Křenek Tomáš40Maršálek Patrik22
Krupník Jan31Vaňous Jiří13
DVD - VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Vrtal Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28574:467TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Unzeitig Daniel
Kalina František
 
 
Sikora Ladislav
Bezdíček Milan
 
 
-6866 3110
2.Válek Filip
Uhlář Radim
 
 

 
 
WO    3020
3.Válek FilipBezdíček Milan-10-639-72321
4.Uhlář RadimSkácelík František76-33 3131
5.Kalina FrantišekSikora Ladislav-77-10-5 1332
6.Unzeitig DanielWO    3042
7.Uhlář RadimBezdíček Milan-91-13-8 1343
8.Kalina FrantišekSkácelík František-2-69-12 1344
9.Unzeitig DanielSikora Ladislav-7-3-2  0345
10.Válek FilipWO    3055
11.Kalina FrantišekBezdíček Milan8-7-3-7 1356
12.Unzeitig DanielSkácelík František5-6-8-5 1357
13.Válek FilipSikora Ladislav1089  3067
14.Uhlář RadimWO    3077
15.Unzeitig DanielBezdíček Milan-0WO   0378
16.Válek FilipSkácelík František849  3088
17.Uhlář RadimSikora Ladislav-97-5983298
18.Kalina FrantišekWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Válek Filip21Bezdíček Milan40
Uhlář Radim21Skácelík František22
Kalina František03Sikora Ladislav22
Unzeitig Daniel03   
WO50WO05
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17476:335TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Radek
Koloničný Petr
 
 
Slaný Vojtěch
Marosz Alexandr
 
 
8-8-87-42301
2.Foldyna Lukáš
Kocián Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Koloničný PetrSlaný Vojtěch89-89 3121
4.Kocián PetrMarosz Alexandr79-68 3131
5.Foldyna LukášČíž Rostislav-7-99-6 1332
6.Beneš RadekWO    3042
7.Kocián PetrSlaný Vojtěch-8646 3152
8.Foldyna LukášMarosz Alexandr477  3062
9.Beneš RadekČíž Rostislav-2-5-4  0363
10.Koloničný PetrWO    3073
11.Foldyna LukášSlaný Vojtěch9-8-9793283
12.Beneš RadekMarosz Alexandr1113  3093
13.Koloničný PetrČíž Rostislav-8-6-5  0394
14.Kocián PetrWO    30104
15.Beneš RadekSlaný Vojtěch         
16.Koloničný PetrMarosz Alexandr         
17.Kocián PetrČíž Rostislav         
18.Foldyna Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koloničný Petr11Slaný Vojtěch03
Kocián Petr20Marosz Alexandr03
Foldyna Lukáš21Číž Rostislav30
Beneš Radek11   
WO40WO04
Počet diváků: 3
DOVZ: VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
Vincek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21529:452KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Vincek Martin
 
 
Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
6710  3010
2.Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
-11-85853220
3.Rajnoch TomášMartynek Krzysztof-8-5-5  0321
4.Vincek MartinSzwarc Matěj48-77 3131
5.Kratochvíl TomášPilch Jakub55-77 3141
6.Kowal RenéUrbaniec Radim-7-108523251
7.Vincek MartinMartynek Krzysztof67-5-8-92352
8.Kratochvíl TomášSzwarc Matěj-8-56-6 1353
9.Kowal RenéPilch Jakub92-713 3163
10.Rajnoch TomášUrbaniec Radim-5-881023273
11.Kratochvíl TomášMartynek Krzysztof-10795 3183
12.Kowal RenéSzwarc Matěj754  3093
13.Rajnoch TomášPilch Jakub610-10-10732103
14.Vincek MartinUrbaniec Radim-6-68-10 13  
15.Kowal RenéMartynek Krzysztof         
16.Rajnoch TomášSzwarc Matěj         
17.Vincek MartinPilch Jakub         
18.Kratochvíl TomášUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rajnoch Tomáš21Martynek Krzysztof21
Vincek Martin11Szwarc Matěj12
Kratochvíl Tomáš21Pilch Jakub03
Kowal René30Urbaniec Radim02
Počet diváků: 20
Zápas číslo 14 byl ukončen před zápasem číslo 13.

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy