Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:31392:493TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Bojko Karel
 
 
Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
996  3010
2.Henzl Libor
Chytil Jan
 
 
Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
-4-3-9  0311
3.Henzl LiborVelebil Lukáš-69-4-8 1312
4.Chytil JanSolanský Pavel-5-5-8  0313
5.Bojko KarelMikeska Jakub758  3023
6.Křen LuborBugaj Pavel-119-7-6 1324
7.Chytil JanVelebil Lukáš-5-7-12  0325
8.Bojko KarelCabiš Michal-9696 3135
9.Křen LuborMikeska Jakub-7-6-8  0336
10.Henzl LiborBugaj Pavel-3-6-2  0337
11.Bojko KarelVelebil Lukáš869  3047
12.Křen LuborCabiš Michal774  3057
13.Henzl LiborMikeska Jakub-3-5-2  0358
14.Chytil JanBugaj Pavel-4-2-6  0359
15.Křen LuborVelebil Lukáš977  3069
16.Henzl LiborCabiš Michal-5-3-1  03610
17.Chytil JanMikeska Jakub         
18.Bojko KarelBugaj Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henzl Libor04Velebil Lukáš22
Chytil Jan03Solanský Pavel10
Bojko Karel30Mikeska Jakub21
Křen Lubor22Bugaj Pavel30
   Cabiš Michal12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Vítek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Krejčiřík David
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Šaur David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30324:431TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Vybíral Filip
Kadlec Vít
 
 
78-6-5-92301
2.Novák Josef
Orság Erik
 
 
Krupník Jan
Karczmarczyk Michal
 
 
-39-7-3 1302
3.Polák PetrKarczmarczyk Michal-6-7-8  0303
4.Orság ErikKrupník Jan-99-7-7 1304
5.Doležel TomášKadlec Vít8137  3014
6.Novák JosefVybíral Filip-3-2-5  0315
7.Orság ErikKarczmarczyk Michal-3-312-5 1316
8.Doležel TomášKrupník Jan789  3026
9.Novák JosefKadlec Vít-5-7-9  0327
10.Krejčiřík DavidVybíral Filip-9-6-7  0328
11.Doležel TomášKarczmarczyk Michal-54-8-8 1329
12.Novák JosefKrupník Jan-7-9-7  03210
13.Krejčiřík DavidKadlec VítWO    03  
14.Orság ErikVybíral Filip8-8   11  
15.Novák JosefKarczmarczyk Michal         
16.Krejčiřík DavidKrupník Jan         
17.Orság ErikKadlec Vít         
18.Doležel TomášVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polák Petr01Karczmarczyk Michal30
Orság Erik02Krupník Jan21
Doležel Tomáš21Kadlec Vít11
Novák Josef03Vybíral Filip20
Krejčiřík David01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Siebert Karel
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31299:411TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
398  3010
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
7-6-8-7 1311
3.Wollný MichalMaršálek Vladimír-6-9-4  0312
4.Siebert KarelKaloč Svatopluk-3-2-5  0313
5.Harazim ZdeněkTobola Petr-5-29-8 1314
6.Burdík VítězslavKotek Dominik2-5-910-72315
7.Siebert KarelMaršálek Vladimír-6-6-5  0316
8.Harazim ZdeněkKaloč Svatopluk-7-8-7  0317
9.Burdík VítězslavTobola Petr-5-7-7  0318
10.Wollný MichalKotek Dominik-5794 3128
11.Harazim ZdeněkMaršálek Vladimír-4-3-9  0329
12.Burdík VítězslavKaloč Svatopluk-4-11-8  03210
13.Wollný MichalTobola Petr69-3  21  
14.Siebert KarelKotek Dominik         
15.Burdík VítězslavMaršálek Vladimír         
16.Wollný MichalKaloč Svatopluk         
17.Siebert KarelTobola Petr         
18.Harazim ZdeněkKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wollný Michal11Maršálek Vladimír30
Siebert Karel02Kaloč Svatopluk30
Harazim Zdeněk03Tobola Petr20
Burdík Vítězslav03Kotek Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Vrtal Oldřich
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Kaloč Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33696:683TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalina František
Unzeitig Daniel
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
13-311-11-52301
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Cvečko Daniel
Bártek Dušan
 
 
-7-7101163211
3.Štůsek DavidSagáčik Štefan7811  3021
4.Unzeitig DanielCvečko Daniel-77-78-102322
5.Skalický JiříSlováček Libor-12-710863232
6.Kalina FrantišekBártek Dušan-7-695-72333
7.Unzeitig DanielSagáčik Štefan5-685 3143
8.Skalický JiříCvečko Daniel-10-7-4  0344
9.Kalina FrantišekSlováček Libor10-64-883254
10.Štůsek DavidBártek Dušan7118  3064
11.Skalický JiříSagáčik Štefan12-6-128-52365
12.Kalina FrantišekCvečko Daniel-5-6-9  0366
13.Štůsek DavidSlováček Libor-811410 3176
14.Unzeitig DanielBártek Dušan878  3086
15.Kalina FrantišekSagáčik Štefan-4-5-8  0387
16.Štůsek DavidCvečko Daniel-926-9-62388
17.Unzeitig DanielSlováček Libor87-38 3198
18.Skalický JiříBártek Dušan546  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štůsek David31Sagáčik Štefan22
Unzeitig Daniel31Cvečko Daniel40
Skalický Jiří22Slováček Libor04
Kalina František13Bártek Dušan13
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33325:483T. J. Sokol Olomouc-Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
WO    0301
2.Maděrka Svatopluk
Galanda Tomáš
 
 
Pospíšil Jaroslav
Dočkal Tomáš
 
 
-1110-8883211
3.Maděrka SvatoplukPospíšil Jaroslav8-9-37-42312
4.Valošek JanWO    0313
5.Jarolím TomášKovačik Jakub7-8-2-6 1314
6.Galanda TomášDočkal Tomáš7-8711 3124
7.Pospíšil JaroslavWO    0325
8.Jarolím TomášValošek Jan11-10-9-7 1326
9.Galanda TomášKovačik Jakub-6-8-8  0327
10.Maděrka SvatoplukDočkal Tomáš-12-979-92328
11.Jarolím TomášPospíšil Jaroslav-37-4-6 1329
12.Galanda TomášValošek Jan-5-67-5 13210
13.Maděrka SvatoplukKovačik Jakub-3-10-6  03  
14.Dočkal Tomáš         
15.Galanda TomášPospíšil Jaroslav         
16.Maděrka SvatoplukValošek Jan         
17.Kovačik Jakub         
18.Jarolím TomášDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maděrka Svatopluk02Pospíšil Jaroslav20
Jarolím Tomáš03Valošek Jan20
Galanda Tomáš12Kovačik Jakub20
   Dočkal Tomáš11
WO03WO30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34579:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Skalský Ondřej
 
 
Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
-9-2-5  0301
2.Vlach Martin
Olejník Jakub
 
 
Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
-10-7-2  0302
3.Valašík LukášPlšek Josef-6886 3112
4.Vlach MartinMergenthal Otmar-6-78-7 1313
5.Skalský OndřejKrál Filip-9-3-10  0314
6.Olejník JakubKonečný Lukáš-9-8-9  0315
7.Vlach MartinPlšek Josef877  3025
8.Skalský OndřejMergenthal Otmar114-1314 3135
9.Olejník JakubKrál Filip-9-10-8  0336
10.Valašík LukášKonečný Lukáš-38-5-6 1337
11.Skalský OndřejPlšek Josef410-83 3147
12.Olejník JakubMergenthal Otmar9-78-793257
13.Valašík LukášKrál Filip-2-8-1  0358
14.Vlach MartinKonečný Lukáš454  3068
15.Olejník JakubPlšek Josef576  3078
16.Valašík LukášMergenthal Otmar1079  3088
17.Vlach MartinKrál Filip85-5-8-12389
18.Skalský OndřejKonečný Lukáš-10-98933299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valašík Lukáš22Plšek Josef04
Vlach Martin22Mergenthal Otmar13
Skalský Ondřej31Král Filip40
Olejník Jakub22Konečný Lukáš22
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS