Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velká tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Krčmář Libor
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Holík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30189:354SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčmářová Magdaléna
Holíková Kristýna
 
 
Bezděčíková Lenka
Chovancová Marie
 
 
-6-7-9  0301
2.Novosadová HanaChovancová Marie-3-4-4  0302
3.Holíková KristýnaBajgerová Kristýna7-77-10-42303
4.Krčmářová MagdalénaBezděčíková Lenka-4-7-6  0304
5.Holíková KristýnaChovancová Marie-5-10-5  0305
6.Novosadová HanaBezděčíková Lenka-2-5-4  0306
7.Krčmářová MagdalénaBajgerová Kristýna-4-3-6  0307
8.Holíková KristýnaBezděčíková Lenka-4-4-7  0308
9.Krčmářová MagdalénaChovancová Marie8-3-4-7 1309
10.Novosadová HanaBajgerová Kristýna-7-2-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novosadová Hana03Chovancová Marie30
Holíková Kristýna03Bajgerová Kristýna30
Krčmářová Magdaléna03Bezděčíková Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Glück Roman
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Ďulák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:18287:283nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková Lenka
Kadlčáková Alena
 
 
Chlebcová Lucie
Somrová Gabriela
 
 
-92-8593210
2.Ďuláková KateřinaPapíková Irena Elizabeth366  3020
3.Kadlčáková AlenaSomrová Gabriela-8-6-6  0321
4.Glücková LenkaChlebcová Lucie7-957 3131
5.Kadlčáková AlenaPapíková Irena Elizabeth638  3041
6.Ďuláková KateřinaChlebcová Lucie-5-7-4  0342
7.Glücková LenkaSomrová Gabriela7-4-6-2 1343
8.Kadlčáková AlenaChlebcová Lucie-9-9-5  0344
9.Glücková LenkaPapíková Irena Elizabeth344  3054
10.Ďuláková KateřinaSomrová Gabriela-4-5-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ďuláková Kateřina12Papíková Irena Elizabeth03
Kadlčáková Alena12Somrová Gabriela30
Glücková Lenka21Chlebcová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Michaela
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Vondrová Michaela
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Brom Vladan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:26223:338SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Doucková Aneta
Sazimová Adéla
 
 
7-895 3110
2.Píšová AdélaDoucková Aneta-4-7-3  0311
3.Cahová ZuzanaBačinová Pavla-4-5-3  0312
4.Vondrová MichaelaSazimová Adéla-4-7-10  0313
5.Cahová ZuzanaDoucková Aneta-8-5-5  0314
6.Píšová AdélaSazimová Adéla-4-5-8  0315
7.Vondrová MichaelaBačinová Pavla-7877 3125
8.Cahová ZuzanaSazimová Adéla-6-5-4  0326
9.Vondrová MichaelaDoucková Aneta-8-8-6  0327
10.Píšová AdélaBačinová Pavla8-4-5-3 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla03Doucková Aneta30
Cahová Zuzana03Bačinová Pavla21
Vondrová Michaela12Sazimová Adéla30
Vrchní rozhodčí se nedostavil k utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Šula Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:12403:285TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Zánová Martina
Halasová Ludmila
 
 
5-10-61163210
2.Sedláčková MartinaZánová Martina-489-7-82311
3.Sedláčková TerezaHalasová Ludmila8710  3021
4.Heřmánková AndreaWO    3031
5.Sedláčková TerezaZánová Martina10-9-51283241
6.Sedláčková MartinaWO    3051
7.Heřmánková AndreaHalasová Ludmila-11698 3161
8.Sedláčková TerezaWO    3071
9.Heřmánková AndreaZánová Martina-9968 3181
10.Sedláčková MartinaHalasová Ludmila-10-86-12 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Martina02Zánová Martina12
Sedláčková Tereza20Halasová Ludmila12
Heřmánková Andrea20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16350:316TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Motlová Monika
 
 
Šprtová Karolína
Látalová Lucie
 
 
393  3010
2.Motlová JitkaŠprtová Karolína-6132-4-82311
3.Cyranyová LucieDohnálková Natálie37-47 3121
4.Motlová MonikaLátalová Lucie-8-9-10  0322
5.Cyranyová LucieŠprtová Karolína-3-10-5  0323
6.Motlová JitkaLátalová Lucie4310  3033
7.Motlová MonikaDohnálková Natálie-125-8953243
8.Cyranyová LucieLátalová Lucie7-10129 3153
9.Motlová MonikaŠprtová Karolína-12-7-5  0354
10.Motlová JitkaDohnálková Natálie1064  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Jitka21Šprtová Karolína30
Cyranyová Lucie21Dohnálková Natálie03
Motlová Monika12Látalová Lucie12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS