Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Kulturního domu Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36690:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
Svoboda Aleš
Ryšavý Luděk
 
 
-5-788-62301
2.Papež Radek
Strouhal Jiří
 
 
Vozdecký Jaromír
Bedřich Josef
 
 
8-9-8-10 1302
3.Papež RadekSvoboda Aleš-6-8-13  0303
4.Strouhal JiříRyšavý Luděk-2-612-10 1304
5.Maška KvětoslavBedřich Josef8-978 3114
6.Kolář PetrVozdecký Jaromír8-2107 3124
7.Strouhal JiříSvoboda Aleš-78-8-9 1325
8.Maška KvětoslavRyšavý Luděk89-9-993235
9.Kolář PetrBedřich Josef999  3045
10.Papež RadekHalas Pavel st.-7-710-8 1346
11.Maška KvětoslavSvoboda Aleš13413  3056
12.Kolář PetrRyšavý Luděk-8-8-8  0357
13.Papež RadekBedřich Josef7810  3067
14.Strouhal JiříHalas Pavel st.9-8-88-62368
15.Kolář PetrSvoboda Aleš9-898 3178
16.Papež RadekRyšavý Luděk8-9-6893288
17.Strouhal JiříBedřich Josef9-87-1123298
18.Maška KvětoslavHalas Pavel st.8-9-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Radek22Svoboda Aleš22
Strouhal Jiří13Ryšavý Luděk22
Maška Květoslav31Bedřich Josef04
Kolář Petr31Vozdecký Jaromír01
   Halas Pavel st.30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:42675:675Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Roman
Bílek Jan
 
 
Svoboda Michal
Pagáč Martin
 
 
-7-6-6  0301
2.Godany Milan
Smutek Pavel
 
 
Lunzar Ladislav
Měřínský Jiří
 
 
-687-813211
3.Bílek JanSvoboda Michal-10-1-11  0312
4.Godany MilanPagáč Martin-7-810873222
5.Šafařík RomanLunzar Ladislav-6-5-2  0323
6.Smutek PavelMěřínský Jiří11-3-87-82324
7.Godany MilanSvoboda Michal-1183-10-72325
8.Šafařík RomanPagáč Martin-7-8109-32326
9.Smutek PavelLunzar Ladislav-7-108-8 1327
10.Bílek JanMěřínský Jiří6-54-8-92328
11.Šafařík RomanSvoboda Michal968  3038
12.Smutek PavelPagáč Martin-7-86-7 1339
13.Bílek JanLunzar Ladislav-9-989-923310
14.Godany MilanMěřínský Jiří9-106-7832410
15.Smutek PavelSvoboda Michal-68-97-623411
16.Bílek JanPagáč Martin-877-5-223412
17.Godany MilanLunzar LadislavWO    30512
18.Šafařík RomanMěřínský JiříWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bílek Jan04Svoboda Michal31
Godany Milan21Pagáč Martin31
Šafařík Roman12Lunzar Ladislav30
Smutek Pavel04Měřínský Jiří21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35740:717TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Kuchař Pavel
 
 
Maška Roman
Sedláček Aleš
 
 
16-1089 3110
2.Horák Ondřej
Blažek Jiří
 
 
Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
56-78 3120
3.Horák OndřejPokorný Radek568  3030
4.Blažek JiříMaška Roman-101011-4-62331
5.Hušek JindřichZástěra Libor-478-10-92332
6.Kuchař PavelSedláček Aleš-965-963242
7.Blažek JiříPokorný Radek-103-10-9 1343
8.Hušek JindřichMaška Roman-5-79-9 1344
9.Kuchař PavelZástěra Libor-989-9-52345
10.Horák OndřejSedláček Aleš897  3055
11.Hušek JindřichPokorný Radek499  3065
12.Kuchař PavelMaška Roman-9-35-7 1366
13.Horák OndřejZástěra Libor8-9-6783276
14.Blažek JiříSedláček Aleš-104-610103286
15.Kuchař PavelPokorný Radek-9-3-8  0387
16.Horák OndřejMaška Roman10-987 3197
17.Blažek JiříZástěra Libor-10-6912-142398
18.Hušek JindřichSedláček Aleš7-5-88832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Ondřej40Pokorný Radek22
Blažek Jiří13Maška Roman31
Hušek Jindřich22Zástěra Libor31
Kuchař Pavel13Sedláček Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2012 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8663:405TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Jeřábek Petr
Brada Michal
 
 
768  3010
2.Polášek Zdenek
Koníček Marek
 
 
Petrla Jan
Litavský Pavel ml.
 
 
529  3020
3.Sláma MiroslavJeřábek Petr773  3030
4.Pfeffer MilanBrada Michal-9158 3140
5.Polášek ZdenekPetrla Jan993  3050
6.Koníček MarekLitavský Pavel ml.457  3060
7.Pfeffer MilanJeřábek Petr886  3070
8.Polášek ZdenekBrada Michal9113  3080
9.Koníček MarekPetrla Jan6-875 3190
10.Sláma MiroslavLitavský Pavel ml.66-98 31100
11.Polášek ZdenekJeřábek Petr334  30110
12.Koníček MarekBrada Michal-7653 31120
13.Sláma MiroslavPetrla Jan831  30130
14.Pfeffer MilanLitavský Pavel ml.6-969 31140
15.Koníček MarekJeřábek Petr543  30150
16.Sláma MiroslavBrada Michal-769-11532160
17.Pfeffer MilanPetrla Jan359  30170
18.Polášek ZdenekLitavský Pavel ml.-7669 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláma Miroslav40Jeřábek Petr04
Pfeffer Milan40Brada Michal04
Polášek Zdenek40Petrla Jan04
Koníček Marek40Litavský Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Vranovice, Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40515:618TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Michal
Goliáš Petr
 
 
Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
9-9-7-7 1301
2.Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
-6-9-6  0302
3.Hanuš MichalPinkas Václav-11-665-72303
4.Ponížil DavidStávek Jaroslav576  3013
5.Goliáš PetrProkeš Zdeněk-9-5-10  0314
6.Zouhar RudolfStávek Radim7106  3024
7.Ponížil DavidPinkas Václav79-7-8-92325
8.Goliáš PetrStávek Jaroslav-8-7-5  0326
9.Zouhar RudolfProkeš Zdeněk8-8-9883236
10.Hanuš MichalStávek Radim-6-4-6  0337
11.Goliáš PetrPinkas Václav-10-6-11  0338
12.Zouhar RudolfStávek Jaroslav1085  3048
13.Hanuš MichalProkeš Zdeněk-10-49-5 1349
14.Ponížil DavidStávek Radim-5-810883259
15.Zouhar RudolfPinkas Václav128  3069
16.Hanuš MichalStávek Jaroslav-10-5-5  03610
17.Ponížil DavidProkeš ZdeněkWO    03611
18.Goliáš PetrStávek RadimWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanuš Michal04Pinkas Václav31
Ponížil David21Stávek Jaroslav22
Goliáš Petr03Prokeš Zdeněk21
Zouhar Rudolf40Stávek Radim12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44652:702TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Valoušek František
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
-8-5-9  0301
2.Fridrich Bronislav
Vala Vítězslav
 
 
Šafařík Václav st.
Fiala Jiří
 
 
-55-4-9 1302
3.Valoušek FrantišekFurch František8-77-10-62303
4.Berka PetrŠafařík Václav st.7810  3013
5.Fridrich BronislavSýkora Daniel-6-5-7  0314
6.Vala VítězslavFiala Jiří-785-9-102315
7.Berka PetrFurch František7-9-101093225
8.Fridrich BronislavŠafařík Václav st.-99-8-7 1326
9.Vala VítězslavSýkora Daniel-98-7-9 1327
10.Valoušek FrantišekFiala Jiří79-7-953237
11.Fridrich BronislavFurch František-7-5-5  0338
12.Vala VítězslavŠafařík Václav st.-9-7-8  0339
13.Valoušek FrantišekSýkora Daniel8-9-7-8 13310
14.Berka PetrFiala Jiří712-9-8932410
15.Vala VítězslavFurch František10-9-510-1223411
16.Valoušek FrantišekŠafařík Václav st.WO    30511
17.Berka PetrSýkora Daniel-8-710141032611
18.Fridrich BronislavFiala Jiří-5-6-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valoušek František12Furch František31
Berka Petr40Šafařík Václav st.21
Fridrich Bronislav04Sýkora Daniel31
Vala Vítězslav04Fiala Jiří22
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy