Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37470:560KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Lokaj Roman
 
 
Orlowski Milan
Panský Jindřich
 
 
-8-11-4  0301
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Havlík Tomáš
Javůrek Petr
 
 
-78-9693211
3.Wawrosz PavelPanský Jindřich-47-8-3 1312
4.Lokaj RomanOrlowski Milan957  3022
5.Sikora FilipHavlík Tomáš97-56 3132
6.Revay RadomírJavůrek Petr-27-8-9 1333
7.Lokaj RomanPanský Jindřich-87-8-1 1334
8.Sikora FilipOrlowski Milan8-98-6-82335
9.Revay RadomírHavlík Tomáš-6-10-8  0336
10.Wawrosz PavelJavůrek Petr-8-5-6  0337
11.Sikora FilipPanský Jindřich-9-5-7  0338
12.Revay RadomírOrlowski Milan-68-8743248
13.Wawrosz PavelHavlík Tomáš-6-8-8  0349
14.Lokaj RomanJavůrek Petr-4-988123259
15.Revay RadomírPanský Jindřich-6-6-4  03510
16.Wawrosz PavelOrlowski Milan         
17.Lokaj RomanHavlík Tomáš         
18.Sikora FilipJavůrek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel03Panský Jindřich40
Lokaj Roman21Orlowski Milan12
Sikora Filip12Havlík Tomáš21
Revay Radomír13Javůrek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32573:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev Oleksandr
Vaculovič Libor
 
 
Gavlas Petr
Polák Michal
 
 
796  3010
2.Trunov Mykhailo
Mikeska Jaroslav
 
 
Gavlas Antonín ml.
Pavlovský Lukáš
 
 
-3-7-5  0311
3.Trunov MykhailoGavlas Antonín ml.97-7-1373221
4.Mikeska JaroslavGavlas Petr-86-6-8 1322
5.Vaculovič LiborPavlovský Lukáš-5-6-9  0323
6.Tymofieiev OleksandrPolák Michal7109  3033
7.Mikeska JaroslavGavlas Antonín ml.-6-3-6  0334
8.Vaculovič LiborGavlas Petr1089  3044
9.Tymofieiev OleksandrPavlovský Lukáš1189  3054
10.Trunov MykhailoPolák Michal6134  3064
11.Vaculovič LiborGavlas Antonín ml.-2-5-7  0365
12.Tymofieiev OleksandrGavlas Petr8-759 3175
13.Trunov MykhailoPavlovský Lukáš-695-11-92376
14.Mikeska JaroslavPolák Michal-3-711-1 1377
15.Tymofieiev OleksandrGavlas Antonín ml.-9-12-15  0378
16.Trunov MykhailoGavlas Petr6-746 3188
17.Mikeska JaroslavPavlovský Lukáš-6-8-9  0389
18.Vaculovič LiborPolák Michal9-699 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trunov Mykhailo31Gavlas Antonín ml.31
Mikeska Jaroslav04Gavlas Petr13
Vaculovič Libor22Pavlovský Lukáš31
Tymofieiev Oleksandr31Polák Michal13
ŽK - Gavlas Petr (KST Cheb) - udeření raketou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Janeba Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Špaček Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8396:276SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Tomáš
Obešlo Marek
 
 
Žoldoš Petr
Handl Petr
 
 
666  3010
2.Schwarzer Antonín
Turček Peter
 
 
Šmerda Marek
Vybíral Marek
 
 
8-56-9103220
3.Schwarzer AntonínŠmerda Marek826  3030
4.Málek TomášHandl Petr86-114 3140
5.Turček PeterŽoldoš Petr-1175-683250
6.Obešlo MarekVybíral Marek633  3060
7.Málek Tomᚊmerda Marek-72-8933270
8.Turček PeterHandl Petr967  3080
9.Obešlo MarekŽoldoš Petr5-887 3190
10.Schwarzer AntonínVybíral Marek578  30100
11.Turček PeterŠmerda Marek8    10  
12.Obešlo MarekHandl Petr         
13.Schwarzer AntonínŽoldoš Petr         
14.Málek TomášVybíral Marek         
15.Obešlo MarekŠmerda Marek         
16.Schwarzer AntonínHandl Petr         
17.Málek Tomᚎoldoš Petr         
18.Turček PeterVybíral Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwarzer Antonín20Šmerda Marek02
Málek Tomáš20Handl Petr02
Turček Peter20Žoldoš Petr02
Obešlo Marek20Vybíral Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33436:506TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Holáň Jan
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
-7-3-7  0301
2.Hlaváček Tomáš
Průša David
 
 
Vrba Jan
Kowal René
 
 
-178-67-102302
3.Průša DavidMarek David-8-8-4  0303
4.Šedivý ZdeněkKadlček Michal-92-107-82304
5.Hlaváček TomášKowal René213-8-7-92305
6.Holáň JanVrba Jan673  3015
7.Šedivý ZdeněkMarek David-5-4-7  0316
8.Hlaváček TomášKadlček Michal-1110-8-6 1317
9.Holáň JanKowal René-135-8-8 1318
10.Průša DavidVrba Jan78-8-7113228
11.Hlaváček TomášMarek DavidWO    0329
12.Holáň JanKadlček Michal-4877 3139
13.Průša DavidKowal René9-8-8-5 13310
14.Šedivý ZdeněkVrba Jan-811   11  
15.Holáň JanMarek David         
16.Průša DavidKadlček Michal         
17.Šedivý ZdeněkKowal René         
18.Hlaváček TomášVrba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša David12Marek David20
Šedivý Zdeněk02Kadlček Michal21
Hlaváček Tomáš02Kowal René30
Holáň Jan21Vrba Jan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Herot František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25588:508SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Kratochvíl Michal
 
 
Lebeda Michal ml.
Brát Karel ml.
 
 
1046  3010
2.Rozínek Vojtěch
Mikolašík Michal
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-9-7-2  0311
3.Rozínek VojtěchLebeda Michal ml.-9-84-8 1312
4.Mikolašík MichalBuben Vlastimil9-7-6-10 1313
5.Kratochvíl MichalHort Tomáš-11-88-9 1314
6.Karabec IvanBrát Karel ml.744  3024
7.Mikolašík MichalLebeda Michal ml.6-107-3-82325
8.Kratochvíl MichalBuben Vlastimil710-55 3135
9.Karabec IvanHort Tomáš65-89 3145
10.Rozínek VojtěchBrát Karel ml.633  3055
11.Kratochvíl MichalLebeda Michal ml.-10-9-9  0356
12.Karabec IvanBuben Vlastimil-11592 3166
13.Rozínek VojtěchHort Tomáš788  3076
14.Mikolašík MichalBrát Karel ml.611-86 3186
15.Karabec IvanLebeda Michal ml.6-838 3196
16.Rozínek VojtěchBuben Vlastimil97-10-6732106
17.Mikolašík MichalHort Tomáš         
18.Kratochvíl MichalBrát Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch31Lebeda Michal ml.31
Mikolašík Michal12Buben Vlastimil13
Kratochvíl Michal12Hort Tomáš12
Karabec Ivan40Brát Karel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Radim Peetr
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34548:580SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Karásek Karel
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-2-1135-52301
2.Martinko Jiří
Klimek Vojtěch
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
-10-9-9  0302
3.Karásek KarelŠtrof Vojtěch-7-1-11  0303
4.Klimek VojtěchPřistál Tomáš6-8-74-82304
5.Martinko JiříČopián Ondřej4310  3014
6.Dzida JanGregořica Radek7911  3024
7.Klimek VojtěchŠtrof Vojtěch-9-78-8 1325
8.Martinko JiříPřistál Tomáš5-397 3135
9.Dzida JanČopián Ondřej3-5-17103245
10.Karásek KarelGregořica Radek56-9-3-132346
11.Martinko JiříŠtrof Vojtěch-710-6-5 1347
12.Dzida JanPřistál Tomáš-5-69-9 1348
13.Martinko TomášČopián Ondřej-4178-11-82349
14.Klimek VojtěchGregořica Radek-15576 3159
15.Dzida JanŠtrof Vojtěch-14-5-8  03510
16.Martinko TomášPřistál Tomáš         
17.Klimek VojtěchČopián Ondřej         
18.Martinko JiříGregořica Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karásek Karel02Štrof Vojtěch40
Klimek Vojtěch12Přistál Tomáš21
Martinko Jiří21Čopián Ondřej12
Dzida Jan22Gregořica Radek12
Martinko Tomáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline