Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33504:554TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frühauf Filip
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Kocura Jiří
Palátka Daniel
 
 
447  3010
2.Franc Štěpán
Říšský Pavel
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-5-5-3  0311
3.Šlehofer Stanislav ml.Pejša Karel ml.8-4-510103221
4.Frühauf FilipFaktor Radovan-8-3-6  0322
5.Hrčka JaroslavKocura Jiří-7-411-8 1323
6.Franc ŠtěpánPalátka Daniel286  3033
7.Frühauf FilipPejša Karel ml.810-810 3143
8.Hrčka JaroslavFaktor Radovan-7-5-11  0344
9.Franc ŠtěpánKocura Jiří-9-7-4  0345
10.Šlehofer Stanislav ml.Palátka Daniel255  3055
11.Hrčka JaroslavPejša Karel ml.-7-5-3  0356
12.Franc ŠtěpánFaktor Radovan-4-512-4 1357
13.Šlehofer Stanislav ml.Kocura Jiří-1198-7-82358
14.Frühauf FilipPalátka Daniel837  3068
15.Franc ŠtěpánPejša Karel ml.12-98-10-92369
16.Šlehofer Stanislav ml.Faktor Radovan8-8-8-10 13610
17.Frühauf FilipKocura Jiří         
18.Hrčka JaroslavPalátka Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.22Pejša Karel ml.22
Frühauf Filip21Faktor Radovan40
Hrčka Jaroslav03Kocura Jiří30
Franc Štěpán13Palátka Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Vacík Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Pour Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23577:499TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Copák František
 
 
Budělovský Petr
Růžička Josef
 
 
10710  3010
2.Noha Miroslav
Chvátal Martin
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-1186-6-82311
3.Pour Pavel ml.Zítek Patrik-93-7523221
4.Chvátal MartinŠmejkal Radek10-13-7963231
5.Noha MiroslavRůžička Josef448  3041
6.Copák FrantišekBudělovský Petr56-77 3151
7.Chvátal MartinZítek Patrik6-5-6-6 1352
8.Noha MiroslavŠmejkal Radek-10-27-6 1353
9.Copák FrantišekRůžička Josef-849-1063263
10.Pour Pavel ml.Budělovský Petr277  3073
11.Noha MiroslavZítek Patrik-719-883283
12.Copák FrantišekŠmejkal Radek8-888 3193
13.Pour Pavel ml.Růžička Josef-1096-6-122394
14.Chvátal MartinBudělovský Petr7-666 31104
15.Copák FrantišekZítek Patrik         
16.Pour Pavel ml.Šmejkal Radek         
17.Chvátal MartinRůžička Josef         
18.Noha MiroslavBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.21Zítek Patrik12
Chvátal Martin21Šmejkal Radek12
Noha Miroslav21Růžička Josef12
Copák František30Budělovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis PolesíVrchní
rozhodčí:
Kotil Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Volavka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:Vodička Bohuslav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22544:480SK Tenis Polesí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareš Oldřich
Smola Igor
 
 
Dunovský Libor
Hrazdira Patrik
 
 
-71047 3110
2.Korbel Filip ml.
Korbel Alen
 
 
Krahulec Jiří
Kortus Filip
 
 
4-6-116123220
3.Smola IgorKrahulec Jiří10-10-101093230
4.Jareš OldřichKortus Filip-6-6-11  0331
5.Korbel AlenDunovský Libor68-94 3141
6.Korbel Filip ml.Hrazdira Patrik1079  3051
7.Jareš OldřichKrahulec Jiří-5-4-8  0352
8.Korbel AlenKortus Filip7-9-7-9 1353
9.Korbel Filip ml.Dunovský Libor956  3063
10.Smola IgorHrazdira Patrik5141  3073
11.Korbel AlenKrahulec Jiří-678-743283
12.Korbel Filip ml.Kortus Filip6-115-5-72384
13.Smola IgorDunovský Libor6-649 3194
14.Jareš OldřichHrazdira Patrik36-99 31104
15.Korbel Filip ml.Krahulec Jiří         
16.Smola IgorKortus Filip         
17.Jareš OldřichDunovský Libor         
18.Korbel AlenHrazdira Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor30Krahulec Jiří12
Jareš Oldřich12Kortus Filip30
Korbel Alen21Dunovský Libor03
Korbel Filip ml.21Hrazdira Patrik03
žÁDNÉ



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Světlík Milan st.
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:35Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Vrzáček Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10424:323SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
-9673 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Svoboda David
Hach Martin
 
 
1068  3020
3.Herout FrantišekHach Martin984  3030
4.Uher PetrDavid Jakub-510-7-10 1331
5.Škopek PavelBorovka Tomáš446  3041
6.Nevřela DanielSvoboda David375  3051
7.Uher PetrHach Martin68-98 3161
8.Škopek PavelDavid Jakub-48511 3171
9.Nevřela DanielBorovka Tomáš1155  3081
10.Herout FrantišekSvoboda David-87-8593291
11.Škopek PavelHach Martin117-8-7632101
12.Nevřela DanielDavid Jakub         
13.Herout FrantišekBorovka Tomáš         
14.Uher PetrSvoboda David         
15.Nevřela DanielHach Martin         
16.Herout FrantišekDavid Jakub         
17.Uher PetrBorovka Tomáš         
18.Škopek PavelSvoboda David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Hach Martin03
Uher Petr11David Jakub11
Škopek Pavel30Borovka Tomáš02
Nevřela Daniel20Svoboda David02
Hosté dorazili po čekací době bez udání vyšší moci. Domácí souhlasili s odehráním utkání dle čl. SŘ 332.04.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Pod Starkou 4 Praha 4Rozhodčí:Kulich
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36647:677AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
Kocáb Jan
Cholínský Jan
 
 
10-6-10-4 1301
2.Šimeček Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
8-1178 3111
3.Vorlíček LubošCholínský Jan97-11-883221
4.Benák LiborBartošek Vít-51089 3131
5.Bucifal AlešKuchař Jan-8-9-10  0332
6.Šimeček JanKocáb Jan9-97-8-52333
7.Benák LiborCholínský Jan11-7-6-4 1334
8.Bucifal AlešBartošek Vít-8-7-9  0335
9.Šimeček JanKuchař Jan54-4-8-22336
10.Vorlíček LubošKocáb Jan757  3046
11.Bucifal AlešCholínský Jan8167  3056
12.Šimeček JanBartošek Vít-99124 3166
13.Vorlíček LubošKuchař Jan-11-8-8  0367
14.Benák LiborKocáb Jan7-8-69-62368
15.Šimeček JanCholínský Jan9-786 3178
16.Vorlíček LubošBartošek Vít6810  3088
17.Benák LiborKuchař Jan7-3-5-7 1389
18.Bucifal AlešKocáb Jan-8-48-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorlíček Luboš31Cholínský Jan13
Benák Libor13Bartošek Vít13
Bucifal Aleš13Kuchař Jan40
Šimeček Jan22Kocáb Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Frolík Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Adamová Božena
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34662:626SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Jiří
Kolář Vlastimil
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
911-9-9-62301
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
11-9310 3111
3.Pospíšil MilanŠálený David-7-12-7  0312
4.Kuba JosefKrejcar Vilém597  3022
5.Kolář VlastimilEzr Václav-94-111033232
6.Kubík JiříPůlpán David-1252-8-72333
7.Kuba JosefŠálený David-11-105-6 1334
8.Kolář VlastimilKrejcar Vilém3310  3044
9.Kubík JiříEzr Václav66-5-12-92345
10.Pospíšil MilanPůlpán David6-8-34-82346
11.Kolář VlastimilŠálený David10-176 3156
12.Kubík JiříKrejcar Vilém9133  3066
13.Pospíšil MilanEzr Václav-7-9-5  0367
14.Kuba JosefPůlpán David2-9-6-8 1368
15.Kubík JiříŠálený David9-6-78-72369
16.Pospíšil MilanKrejcar Vilém597  3079
17.Kuba JosefEzr Václav7-8-711-523710
18.Kolář VlastimilPůlpán David979  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan13Šálený David31
Kuba Josef13Krejcar Vilém04
Kolář Vlastimil30Ezr Václav31
Kubík Jiří13Půlpán David30
EZR ŽK Hození Pálkou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline