Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27225:355SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Pěnkavová Kristýna
Pytlíková Tereza
 
 
-8-8-2  0301
2.Bačinová LuciePěnkavová Kristýna8-3-4-4 1302
3.Bačinová PavlaZelingrová Kamila-7-5-6  0303
4.Koďousková EliškaPytlíková Tereza-2-3-5  0304
5.Bačinová PavlaPěnkavová Kristýna-7-898-72305
6.Bačinová LuciePytlíková Tereza-7-3-6  0306
7.Koďousková EliškaZelingrová Kamila664  3016
8.Bačinová PavlaPytlíková Tereza-6-5-3  0317
9.Koďousková EliškaPěnkavová Kristýna-5-37-5 1318
10.Ducháčová KateřinaZelingrová Kamila-7-310-4 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Lucie02Pěnkavová Kristýna30
Bačinová Pavla03Zelingrová Kamila21
Koďousková Eliška12Pytlíková Tereza30
Ducháčová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27239:342SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
Bošinová Aneta
Bošinová Veronika
 
 
-6-4-9  0301
2.Cyranyová LucieLajdová Anežka-4-510-6 1302
3.Částková EliškaBošinová Veronika-2-7-7  0303
4.Motlová MonikaBošinová Aneta-3-8-7  0304
5.Částková EliškaLajdová Anežka-5-89-10 1305
6.Cyranyová LucieBošinová Aneta-6-12-3  0306
7.Motlová MonikaBošinová Veronika-3-1-7  0307
8.Částková EliškaBošinová Aneta546  3017
9.Motlová MonikaLajdová Anežka-7-74-12 1318
10.Cyranyová LucieBošinová Veronika-8-7-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie03Lajdová Anežka30
Částková Eliška12Bošinová Veronika30
Motlová Monika03Bošinová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19348:342nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
 
 
Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
-8769 3110
2.Nováková EvaSvojanovská Jana7-1046 3120
3.Schneiderová JanaBezdíčková Lenka-9-9-8  0321
4.Svatoňová TerezaŠedová Eliška-111310-8-92322
5.Schneiderová JanaSvojanovská Jana-4-8-7  0323
6.Nováková EvaŠedová Eliška67-58 3133
7.Svatoňová TerezaBezdíčková Lenka-6569 3143
8.Kacálková KristýnaŠedová Eliška-7-7-9  0344
9.Svatoňová TerezaSvojanovská Jana-612-6-5 1345
10.Nováková EvaBezdíčková Lenka546  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva30Svojanovská Jana21
Schneiderová Jana02Bezdíčková Lenka12
Svatoňová Tereza12Šedová Eliška21
Kacálková Kristýna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Vašina Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3368:228SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Rozínková Monika
Švábová Ráchel Magdaléna
 
 
697  3010
2.Vašinová KarinaRozínková Monika8-8-4553220
3.Nováková MartinaGrimmerová Diana372  3030
4.Smíšková MartinaŠvábová Ráchel Magdaléna21211  3040
5.Nováková MartinaRozínková Monika8105  3050
6.Vašinová KarinaŠvábová Ráchel Magdaléna435  3060
7.Smíšková MartinaGrimmerová Diana359  3070
8.Nováková MartinaŠvábová Ráchel Magdaléna754  3080
9.Smíšková MartinaRozínková Monika-1116115 3190
10.Vašinová KarinaGrimmerová Diana556  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina30Rozínková Monika03
Nováková Martina30Grimmerová Diana03
Smíšková Martina30Švábová Ráchel Magdaléna03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15391:342KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Koutská Marie
 
 
Vránová Martina
Sedláčková Tereza
 
 
10911  3010
2.Demjanová EliškaVránová Martina-636-1393220
3.Faiglová KamilaSedláčková Tereza9-6-9-7 1321
4.Koutská MarieJuklová Kateřina-9763 3131
5.Faiglová KamilaVránová Martina5-8-66-82332
6.Demjanová EliškaJuklová Kateřina-7-67973242
7.Koutská MarieSedláčková Tereza8-967 3152
8.Faiglová KamilaJuklová Kateřina645  3062
9.Koutská MarieVránová Martina986  3072
10.Demjanová EliškaSedláčková Tereza-8-37-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Demjanová Eliška21Vránová Martina12
Faiglová Kamila12Sedláčková Tereza21
Koutská Marie30Juklová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bečvář Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Doležal Martin
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Heršálek Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18294:312SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Bečvářová Michaela
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
-4-579-72301
2.Čubová JanaHejzlarová Lucie-9-3-4  0302
3.Stránská AnnaMacurová Andrea-468-10-32303
4.Bečvářová MichaelaŠitinová Petra-5-6-6  0304
5.Stránská AnnaHejzlarová Lucie379  3014
6.Čubová JanaŠitinová Petra12145  3024
7.Bečvářová MichaelaMacurová Andrea-5-4-9  0325
8.Stránská AnnaMacurová Denisa434  3035
9.Bečvářová MichaelaHejzlarová Lucie3145  3045
10.Čubová JanaMacurová Andrea-5-9-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čubová Jana12Hejzlarová Lucie12
Stránská Anna21Macurová Andrea30
Bečvářová Michaela12Šitinová Petra11
   Macurová Denisa01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline