Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
Kmeťo Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Šural Václav
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:27183:311MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubinová Dagmar
Příkaská Lenka
 
 
Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
-10-2-7  0301
2.Příkaská LenkaPinnerová Eliška9-5-1-10 1302
3.Koplíková KláraŠafaříková Sandra-2-1-4  0303
4.Kubinová DagmarTelecká Jana-3-6-4  0304
5.Koplíková KláraPinnerová Eliška-6-3-2  0305
6.Příkaská LenkaTelecká Jana-5-7-6  0306
7.Kubinová DagmarŠafaříková Sandra-7-12-6  0307
8.Koplíková KláraTelecká Jana-1-5-1  0308
9.Kubinová DagmarPinnerová EliškaWO    3018
10.Příkaská LenkaŠafaříková Sandra-9-6-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Příkaská Lenka03Pinnerová Eliška20
Koplíková Klára03Šafaříková Sandra30
Kubinová Dagmar02Telecká Jana30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SPŠ Bošky BošoviceRozhodčí:Novák David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4357:214SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Marková Michaela
Procházková Marcela
 
 
238  3010
2.Novotná LucieLakomá Denisa698  3020
3.Šíblová SáraProcházková Marcela-9-9710-102321
4.Šprtová KarolínaMarková Michaela683  3031
5.Šíblová SáraLakomá Denisa776  3041
6.Novotná LucieMarková Michaela655  3051
7.Šprtová KarolínaProcházková Marcela-9875 3161
8.Šíblová SáraMarková Michaela947  3071
9.Šprtová KarolínaLakomá Denisa371  3081
10.Novotná LucieProcházková Marcela444  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Lakomá Denisa03
Šíblová Sára21Procházková Marcela12
Šprtová Karolína30Marková Michaela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega Olomouc GRM systemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náklo 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21381:387nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Bednářová Lenka
Hrdličková Tereza
 
 
98-910 3110
2.Tušlová VeronikaZáděrová Linda-18-5-6  0311
3.Veiglová JarmilaHrdličková Tereza6-11-134-82312
4.Velechová AdélaBednářová Lenka-49-8-11 1313
5.Veiglová JarmilaZáděrová Linda-8-6-6  0314
6.Tušlová VeronikaBednářová Lenka109-75 3124
7.Velechová AdélaHrdličková Tereza6-4-9-6 1325
8.Veiglová JarmilaBednářová Lenka-77-7273235
9.Kadlčáková AlenaZáděrová Linda-6859 3145
10.Tušlová VeronikaHrdličková Tereza68-119 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tušlová Veronika21Záděrová Linda21
Veiglová Jarmila12Hrdličková Tereza21
Velechová Adéla02Bednářová Lenka12
Kadlčáková Alena10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:30 Začátek
utkání
10:22Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:22325:359SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
-589-7-82301
2.Králová LucieRůžičková Daniela78-10-2-92302
3.Komárková KateřinaPíšová Adéla6-7-11-6 1303
4.Véghová ViolaMorkusová Michaela-6-6-10  0304
5.Komárková KateřinaRůžičková Daniela943  3014
6.Králová LucieMorkusová Michaela7-3-4-3 1315
7.Véghová ViolaPíšová Adéla1169  3025
8.Komárková KateřinaMorkusová Michaela-8-5-4  0326
9.Véghová ViolaRůžičková Daniela5-958 3136
10.Králová LuciePíšová Adéla-8-78-9 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie03Růžičková Daniela12
Komárková Kateřina12Píšová Adéla21
Véghová Viola21Morkusová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČejčRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7382:183TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
Výmolová Marta
Michtová Romana
 
 
6-644 3110
2.Bezděčíková LenkaMichtová Romana447  3020
3.Jurdzinová PetraVýmolová Marta6-864 3130
4.Koblovská DominikaWO    3040
5.Jurdzinová PetraMichtová Romana633  3050
6.Bezděčíková LenkaWO    3060
7.Koblovská DominikaVýmolová Marta113-11-9-92361
8.Jurdzinová PetraWO    3071
9.Koblovská DominikaMichtová Romana-9-93583281
10.Bezděčíková LenkaVýmolová Marta782  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděčíková Lenka20Michtová Romana03
Jurdzinová Petra20Výmolová Marta12
Koblovská Dominika11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline