Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:34428:465TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fexa Martin
Štědrý Adam
 
 
Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
-98-8-9 1301
2.Hanzal Petr
Pospíšil Jan
 
 
Hubinger Lukáš
Novotný Petr
 
 
-8-776-92302
3.Pospíšil JanHaralík Stanislav-10-4-6  0303
4.Hanzal PetrHubinger Lukáš-3-476-62304
5.Štědrý AdamNovotný Petr-47-6-4 1305
6.Fexa MartinVotípka Emanuel4WOWO  1306
7.Hanzal PetrHaralík Stanislav24-8-833216
8.Štědrý AdamHubinger Lukáš-87-78-92317
9.Fexa MartinNovotný Petr9-7-57-72318
10.Pospíšil JanVotípka Emanuel-6-9-10  0319
11.Štědrý AdamHaralík Stanislav6-9-10853229
12.Fexa MartinHubinger Lukáš710-9-7-223210
13.Pospíšil JanNovotný Petr1-10   11  
14.Hanzal PetrVotípka Emanuel         
15.Fexa MartinHaralík Stanislav         
16.Pospíšil JanHubinger Lukáš         
17.Hanzal PetrNovotný Petr         
18.Štědrý AdamVotípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Jan02Haralík Stanislav12
Hanzal Petr11Hubinger Lukáš30
Štědrý Adam12Novotný Petr20
Fexa Martin03Votípka Emanuel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33397:479Avia Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bozděch Jan
Schmidtmayer František
 
 
Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
13-6-49-92301
2.Červenka Jan
Abdullin Denis
 
 
Novotný Petr
Balák Pavel
 
 
-5-9-9  0302
3.Schmidtmayer FrantišekNejedlý Pavel-2-510-9 1303
4.Červenka JanNovotná Markéta-108615 3113
5.Bozděch JanBalák Pavel-7-8-9  0314
6.Abdullin DenisNovotný Petr-8-4-8  0315
7.Červenka JanNejedlý Pavel-118-8793225
8.Bozděch JanNovotná Markéta-69-7-8 1326
9.Abdullin DenisBalák Pavel-7-84-7 1327
10.Schmidtmayer FrantišekNovotný Petr-6-8-10  0328
11.Bozděch JanNejedlý Pavel-2-12-5  0329
12.Abdullin DenisNovotná Markéta63-10-6-1023210
13.Schmidtmayer FrantišekBalák Pavel         
14.Červenka JanNovotný Petr         
15.Abdullin DenisNejedlý Pavel         
16.Schmidtmayer FrantišekNovotná Markéta         
17.Červenka JanBalák Pavel         
18.Bozděch JanNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmidtmayer František02Nejedlý Pavel21
Červenka Jan20Novotná Markéta21
Bozděch Jan03Balák Pavel20
Abdullin Denis03Novotný Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40668:703SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Půlpán David
Jež Dominik
 
 
-8-865-112301
2.Boš Petr
Zubčák Patrik
 
 
Vyvadilová Jitka
Navrátil Jiří
 
 
-13-6-9  0302
3.Semrád MartinPůlpán David-46-8-1 1303
4.Zubčák PatrikJež Dominik-9-5-9  0304
5.Boš PetrVyvadilová Jitka9-6-9823214
6.Jírovec MartinNavrátil Jiří9-5107 3124
7.Vidlák MilošPůlpán David-1-3-8  0325
8.Boš PetrJež Dominik8-9127 3135
9.Jírovec MartinVyvadilová Jitka-7-52-8 1336
10.Semrád MartinNavrátil Jiří-886-1083246
11.Boš PetrPůlpán David9-6-6-9 1347
12.Jírovec MartinJež Dominik8-982 3157
13.Semrád MartinVyvadilová Jitka8-9-107103267
14.Vidlák MilošNavrátil Jiří7-7-310-32368
15.Jírovec MartinPůlpán David119-7-7-82369
16.Semrád MartinJež Dominik892  3079
17.Vidlák MilošVyvadilová Jitka9-989 3189
18.Boš PetrNavrátil Jiří-8-78-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semrád Martin31Půlpán David40
Zubčák Patrik01Jež Dominik13
Boš Petr22Vyvadilová Jitka13
Jírovec Martin22Navrátil Jiří22
Vidlák Miloš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Pecka Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18494:399TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Pecka Milan
 
 
Jelínek Tomáš
Zahradníček Jakub
 
 
579  3010
2.Sedláček Vladimír
Hozman Bohumil
 
 
Remunda Štěpán
Chlumský Petr
 
 
-9-10-11  0311
3.Sedláček VladimírRemunda Štěpán-8698 3121
4.Pecka MilanChlumský Petr73-74 3131
5.Hozman BohumilZahradníček Jakub-7-75-6 1332
6.Černý ZdeněkJelínek Tomáš775  3042
7.Pecka MilanRemunda Štěpán-74-8-6 1343
8.Hozman BohumilChlumský Petr510-26 3153
9.Černý ZdeněkZahradníček Jakub-9788 3163
10.Sedláček VladimírJelínek Tomáš347  3073
11.Hozman BohumilRemunda Štěpán-4-88-10 1374
12.Černý ZdeněkChlumský Petr77-48 3184
13.Sedláček VladimírZahradníček Jakub-7632 3194
14.Pecka MilanJelínek Tomáš363  30104
15.Černý ZdeněkRemunda Štěpán         
16.Sedláček VladimírChlumský Petr         
17.Pecka MilanZahradníček Jakub         
18.Hozman BohumilJelínek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Vladimír30Remunda Štěpán21
Pecka Milan21Chlumský Petr03
Hozman Bohumil12Zahradníček Jakub12
Černý Zdeněk30Jelínek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Plch Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:Hrabě Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Eberl Milan
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kocábek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
Milek Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
     3110
2.Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
Rulec Jakub
Jaroněk Aleš
 
 
     0311
3.Eberl MilanKočvara Vlastimil     0312
4.Plch Jiří st.Jaroněk Aleš     3022
5.Kocábek PavelRulec Jakub     3132
6.Hrabě VáclavMilek Petr     3242
7.Plch Jiří st.Kočvara Vlastimil     3252
8.Kocábek PavelJaroněk Aleš     2353
9.Hrabě VáclavRulec Jakub     3063
10.Eberl MilanMilek Petr     1364
11.Kocábek PavelKočvara Vlastimil     3074
12.Hrabě VáclavJaroněk Aleš     3084
13.Eberl MilanRulec Jakub     3094
14.Plch Jiří st.Milek Petr     31104
15.Hrabě VáclavKočvara Vlastimil         
16.Eberl MilanJaroněk Aleš         
17.Plch Jiří st.Rulec Jakub         
18.Kocábek PavelMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eberl Milan12Kočvara Vlastimil12
Plch Jiří st.30Jaroněk Aleš12
Kocábek Pavel21Rulec Jakub03
Hrabě Václav30Milek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Sedlář Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Jan
Moravec Roman
 
 
Forgáč Andrej
Duchoslav Petr
 
 
     3010
2.Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
Kutil Jan
Flekač Tomáš
 
 
     3120
3.Hondlík JosefKutil Jan     2321
4.Müller RadekFlekač Tomáš     1322
5.Sedlář JanDuchoslav Petr     3132
6.Moravec RomanForgáč Andrej     3142
7.Müller RadekKutil Jan     1343
8.Sedlář JanFlekač Tomáš     1344
9.Moravec RomanDuchoslav Petr     3254
10.Hondlík JosefForgáč Andrej     3264
11.Sedlář JanKutil Jan     2365
12.Moravec RomanFlekač Tomáš     1366
13.Hondlík JosefDuchoslav Petr     1367
14.Müller RadekForgáč Andrej     2368
15.Moravec RomanKutil Jan     2369
16.Hondlík JosefFlekač Tomáš     03610
17.Müller RadekDuchoslav Petr         
18.Sedlář JanForgáč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hondlík Josef13Kutil Jan40
Müller Radek03Flekač Tomáš40
Sedlář Jan12Duchoslav Petr12
Moravec Roman22Forgáč Andrej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS