Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28663:593TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Zimčík Lukáš
Suvorov Maxim
 
 
-4-7-5  0301
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Kubát Petr
Plachý Jiří
 
 
44-910 3111
3.Šimůnek OndřejZimčík Lukáš-55-5-8 1312
4.Šebl JáchymSuvorov Maxim-7-104-7 1313
5.Tvrdý MiroslavPlachý Jiří-138-8-6 1314
6.Linert MartinKubát Petr986  3024
7.Šebl JáchymZimčík Lukáš97-6-8-92325
8.Tvrdý MiroslavSuvorov Maxim11-6812 3135
9.Linert MartinPlachý Jiří-98138 3145
10.Šimůnek OndřejKubát Petr76-811 3155
11.Tvrdý MiroslavZimčík Lukáš3-86-10-102356
12.Linert MartinSuvorov Maxim86-89 3166
13.Šimůnek OndřejPlachý Jiří7107  3076
14.Šebl JáchymKubát Petr1271  3086
15.Linert MartinZimčík Lukáš16-8-9-122387
16.Šimůnek OndřejSuvorov Maxim26-710 3197
17.Šebl JáchymPlachý Jiří64-56 31107
18.Tvrdý MiroslavKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Ondřej31Zimčík Lukáš40
Šebl Jáchym22Suvorov Maxim13
Tvrdý Miroslav12Plachý Jiří13
Linert Martin31Kubát Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Lomský Gustav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37 TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toula Vladimír
Lomský Gustav
 
 
Sedlář Jan
Zapletal Jan
 
 
     1301
2.Taraňko Mikhail
Kašpar Ladislav
 
 
Satorie Michal
Pacák Miroslav
 
 
     0302
3.Lomský GustavSatorie Michal     3112
4.Taraňko MikhailSedlář Jan     3222
5.Kašpar LadislavPacák Miroslav     1323
6.Toula VladimírZapletal Jan     3133
7.Taraňko MikhailSatorie Michal     1334
8.Kašpar LadislavSedlář Jan     2335
9.Toula VladimírPacák Miroslav     0336
10.Lomský GustavZapletal Jan     3146
11.Kašpar LadislavSatorie Michal     1347
12.Toula VladimírSedlář Jan     3157
13.Lomský GustavPacák Miroslav     3167
14.Taraňko MikhailZapletal Jan     1368
15.Toula VladimírSatorie Michal     2369
16.Lomský GustavSedlář Jan     23610
17.Taraňko MikhailPacák Miroslav         
18.Kašpar LadislavZapletal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lomský Gustav31Satorie Michal31
Taraňko Mikhail12Sedlář Jan22
Kašpar Ladislav03Pacák Miroslav21
Toula Vladimír22Zapletal Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26 TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Marek Vladimír
Laube Petr
 
 
     1301
2.Branžovský Milan
Červeňák Miroslav
 
 
Matuška František
Matoušek Jan
 
 
     3011
3.Branžovský MilanMatoušek Jan     3221
4.Raiser DanMarek Vladimír     3031
5.Pospíšil JanMatuška František     1332
6.Červeňák MiroslavLaube Petr     3242
7.Raiser DanMatoušek Jan     3252
8.Pospíšil JanMarek Vladimír     2353
9.Červeňák MiroslavMatuška František     2354
10.Branžovský MilanLaube Petr     3064
11.Pospíšil JanMatoušek Jan     3074
12.Červeňák MiroslavMarek Vladimír     3184
13.Branžovský MilanMatuška František     3094
14.Raiser DanLaube Petr     1395
15.Červeňák MiroslavMatoušek Jan     1396
16.Branžovský MilanMarek Vladimír     31106
17.Raiser DanMatuška František     03  
18.Pospíšil JanLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Branžovský Milan40Matoušek Jan13
Raiser Dan21Marek Vladimír13
Pospíšil Jan12Matuška František21
Červeňák Miroslav22Laube Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:Ako David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:Králová Michaela
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:Kozdera Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28586:546TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
Dobeš Tomáš st.
Slavata Josef
 
 
10-8-10973210
2.Stejskal Tomáš
Ruml Jiří
 
 
Filip Michal
Pinkas Jan
 
 
11-78-5-42311
3.Stejskal TomášDobeš Tomáš st.3710  3021
4.Ruml JiříFilip Michal-7-5-4  0322
5.Kanzelsberger MartinSlavata Josef48-98 3132
6.Vřešťál MilanPinkas Jan-12399 3142
7.Ruml JiříDobeš Tomáš st.-88-8-8 1343
8.Kanzelsberger MartinFilip Michal-104-8-5 1344
9.Vřešťál MilanSlavata Josef5-898 3154
10.Stejskal TomášPinkas Jan-9654 3164
11.Kanzelsberger MartinDobeš Tomáš st.418  3074
12.Vřešťál MilanFilip Michal-9-9-6  0375
13.Stejskal TomášSlavata Josef8-765 3185
14.Ruml JiříPinkas Jan-6-5-7  0386
15.Vřešťál MilanDobeš Tomáš st.-85109 3196
16.Stejskal TomášFilip Michal6-8-79732106
17.Ruml JiříSlavata Josef         
18.Kanzelsberger MartinPinkas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš40Dobeš Tomáš st.13
Ruml Jiří03Filip Michal31
Kanzelsberger Martin21Slavata Josef03
Vřešťál Milan31Pinkas Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17 TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vorel Martin
 
 
Thomka Pavel
Chalupa Jaroslav
 
 
     3110
2.Šimberský Jiří
Vedral František
 
 
Herrmann Vít
Popelka Antonín st.
 
 
     3020
3.Hofman JaroslavHerrmann Vít     3230
4.Vorel MartinChalupa Jaroslav     3140
5.Šimberský JiříThomka Pavel     3150
6.Vedral FrantišekPopelka Antonín st.     3160
7.Vorel MartinHerrmann Vít     1361
8.Šimberský JiříChalupa Jaroslav     3171
9.Vedral FrantišekThomka Pavel     3081
10.Hofman JaroslavPopelka Antonín st.     3191
11.Šimberský JiříHerrmann Vít     2392
12.Vedral FrantišekChalupa Jaroslav     2393
13.Hofman JaroslavThomka Pavel     30103
14.Vorel MartinPopelka Antonín st.         
15.Vedral FrantišekHerrmann Vít         
16.Hofman JaroslavChalupa Jaroslav         
17.Vorel MartinThomka Pavel         
18.Šimberský JiříPopelka Antonín st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav30Herrmann Vít21
Vorel Martin11Chalupa Jaroslav12
Šimberský Jiří21Thomka Pavel03
Vedral František21Popelka Antonín st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39706:687TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Tomáš
Mazánek Jiří
 
 
Veselý Vojtěch
Valeš Zbyněk
 
 
-79-9-3 1301
2.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Hrdlička Jakub
Kubeš Václav
 
 
-99-8563211
3.Řepík JaroslavVeselý Vojtěch12-46-11-42312
4.Mazánek JiříValeš Zbyněk84-5-8-92313
5.Pavlovský TomášKubeš Václav-6-8-7  0314
6.Kubera FrantišekHrdlička Jakub999  3024
7.Mazánek JiříVeselý Vojtěch-9-62-4 1325
8.Pavlovský TomášValeš Zbyněk6-6-89-92326
9.Kubera FrantišekKubeš Václav-78-6623236
10.Řepík JaroslavHrdlička Jakub778  3046
11.Pavlovský TomášVeselý Vojtěch-96-9-8 1347
12.Kubera FrantišekValeš Zbyněk87-86 3157
13.Řepík JaroslavKubeš Václav-9613 3167
14.Mazánek JiříHrdlička Jakub-1077-983277
15.Kubera FrantišekVeselý Vojtěch-9-8-5  0378
16.Řepík JaroslavValeš Zbyněk5-2-107-92379
17.Mazánek JiříKubeš Václav910-102 3189
18.Pavlovský TomášHrdlička Jakub9-11-89-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řepík Jaroslav22Veselý Vojtěch40
Mazánek Jiří22Valeš Zbyněk31
Pavlovský Tomáš04Kubeš Václav13
Kubera František31Hrdlička Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS