Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Lösterová Anna
 
 

 
 
WO    3010
2.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Sýs Alan
Kočí Štěpán
 
 
     3220
3.Forgáč AndrejKočí Štěpán     1321
4.Štencek JiříKubový Jan     2322
5.Lösterová AnnaSýs Alan     1323
6.Flekač TomášWO    3033
7.Štencek JiříKočí Štěpán     3243
8.Lösterová AnnaKubový Jan     2344
9.Flekač TomášSýs Alan     3054
10.Forgáč AndrejWO    3064
11.Lösterová AnnaKočí Štěpán     0365
12.Flekač TomášKubový Jan     1366
13.Forgáč AndrejSýs Alan     3176
14.Štencek JiříWO    3086
15.Flekač TomášKočí Štěpán     3196
16.Forgáč AndrejKubový Jan     30106
17.Štencek JiříSýs Alan         
18.Lösterová Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Forgáč Andrej21Kočí Štěpán22
Štencek Jiří11Kubový Jan31
Lösterová Anna03Sýs Alan12
Flekač Tomáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33 TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Martykiewiecz Dušan
 
 
Müller Radek
Král Lukáš
 
 
     1301
2.Pocz Štefan
Veselý Luboš
 
 
Kočvara Tomáš
Budík Bohuslav ml.
 
 
     0302
3.Ploc MarekBudík Bohuslav ml.     0303
4.Pocz ŠtefanMüller Radek     0304
5.Martykiewiecz DušanKrál Lukáš     1305
6.Veselý LubošKočvara Tomáš     3115
7.Pocz ŠtefanBudík Bohuslav ml.     1316
8.Martykiewiecz DušanMüller Radek     1317
9.Veselý LubošKrál Lukáš     3027
10.Ploc MarekKočvara Tomáš     3237
11.Martykiewiecz DušanBudík Bohuslav ml.     0338
12.Veselý LubošMüller Radek     1339
13.Ploc MarekKrál Lukáš     13310
14.Pocz ŠtefanKočvara Tomáš         
15.Veselý LubošBudík Bohuslav ml.         
16.Ploc MarekMüller Radek         
17.Pocz ŠtefanKrál Lukáš         
18.Martykiewiecz DušanKočvara Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ploc Marek12Budík Bohuslav ml.30
Pocz Štefan02Müller Radek30
Martykiewiecz Dušan03Král Lukáš21
Veselý Luboš21Kočvara Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
Čihák Josef
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:Kohout Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Čihák Josef ml.
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18536:373TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Čihák Josef ml.
 
 
Vojáček Miloš
Přáda Jaroslav
 
 
8-9-79-82301
2.Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Čihák Josef ml.Vojáček Miloš-6-66-5 1312
4.Král Ludvík ml.Mach Jakub986  3022
5.Krenk TomášPřáda Jaroslav7-6-89-82323
6.Kohout RadekWO    3033
7.Král Ludvík ml.Vojáček Miloš-79-12-9 1334
8.Krenk TomášMach Jakub-6788 3144
9.Kohout RadekPřáda Jaroslav1077  3054
10.Čihák Josef ml.WO    3064
11.Krenk TomášVojáček Miloš-6-10-7  0365
12.Kohout RadekMach Jakub978  3075
13.Čihák Josef ml.Přáda Jaroslav8-109-7113285
14.Král Ludvík ml.WO    3095
15.Kohout RadekVojáček MilošWO    30105
16.Čihák Josef ml.Mach Jakub         
17.Král Ludvík ml.Přáda Jaroslav         
18.Krenk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čihák Josef ml.11Vojáček Miloš30
Král Ludvík ml.11Mach Jakub03
Krenk Tomáš12Přáda Jaroslav12
Kohout Radek20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Pod Starkou 4 Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30625:587TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 
Bláha Milan
Kucharčík Jan
 
 
93-6-7-92301
2.Radil Milan
Kocian Ladislav
 
 
Houška Jaroslav
Peršl Martin
 
 
-11-78583211
3.Kocian LadislavBláha Milan-66-3-7 1312
4.Urban PavelHouška Jaroslav-7-5-5  0313
5.Radil MilanPeršl Martin758  3023
6.Motyčka OldřichKucharčík Jan-9988 3133
7.Votípka EmanuelBláha Milan1058  3043
8.Radil MilanHouška Jaroslav-10-8-8  0344
9.Motyčka OldřichPeršl Martin793  3054
10.Kocian LadislavKucharčík Jan-67-9-9 1355
11.Radil MilanBláha Milan-7105-893265
12.Motyčka OldřichHouška Jaroslav8-8-87123275
13.Kocian LadislavPeršl Martin-6-10-9  0376
14.Votípka EmanuelKucharčík Jan854  3086
15.Motyčka OldřichBláha Milan87-48 3196
16.Kocian LadislavHouška Jaroslav-948-10-52397
17.Votípka EmanuelPeršl Martin113-62 31107
18.Radil MilanKucharčík Jan46-9  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocian Ladislav04Bláha Milan13
Urban Pavel01Houška Jaroslav31
Radil Milan21Peršl Martin13
Motyčka Oldřich40Kucharčík Jan12
Votípka Emanuel30   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jan
Pastír Jiří
 
 
Ševčík Ivan
Kotrbáček Petr
 
 
     3010
2.Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
Krauz Samuel
Semaník Viktor
 
 
     3020
3.Hruška JanKrauz Samuel     3130
4.Kára PetrŠevčík Ivan     1331
5.Pastír JiříKotrbáček Petr     3241
6.Tichý KvětoslavSemaník Viktor     0342
7.Kára PetrKrauz Samuel     2343
8.Pastír JiříŠevčík Ivan     1344
9.Tichý KvětoslavKotrbáček Petr     3254
10.Hruška JanSemaník Viktor     3264
11.Pastír JiříKrauz Samuel     3174
12.Tichý KvětoslavŠevčík Ivan     3184
13.Hruška JanKotrbáček Petr     3094
14.Kára PetrSemaník Viktor     30104
15.Tichý KvětoslavKrauz Samuel         
16.Hruška JanŠevčík Ivan         
17.Kára PetrKotrbáček Petr         
18.Pastír JiříSemaník Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jan30Krauz Samuel12
Kára Petr12Ševčík Ivan21
Pastír Jiří21Kotrbáček Petr03
Tichý Květoslav21Semaník Viktor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22597:534TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Pavel
Akopyan Artur
 
 
Rucký Přemysl
Huleš Jiří
 
 
45-82 3110
2.Bialas Filip
Dvořák Petr
 
 
Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
997  3020
3.Bialas FilipRucký Přemysl11-11-1218-92321
4.Hampl PavelAbrahám Petr6-665 3131
5.Akopyan ArturDušek Zdeněk-6-8-10  0332
6.Dvořák PetrHuleš Jiří966  3042
7.Hampl PavelRucký Přemysl76-7-1053252
8.Akopyan ArturAbrahám Petr-6-5810-42353
9.Dvořák PetrDušek Zdeněk1049  3063
10.Bialas FilipHuleš Jiří7-99-12-62364
11.Akopyan ArturRucký Přemysl-56-9-8 1365
12.Dvořák PetrAbrahám Petr576  3075
13.Bialas FilipDušek Zdeněk10-44-993285
14.Hampl PavelHuleš Jiří8129  3095
15.Dvořák PetrRucký Přemysl-81099 31105
16.Bialas FilipAbrahám Petr         
17.Hampl PavelDušek Zdeněk         
18.Akopyan ArturHuleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bialas Filip12Rucký Přemysl22
Hampl Pavel30Abrahám Petr12
Akopyan Artur03Dušek Zdeněk12
Dvořák Petr40Huleš Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS