Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Zdeněk
Hladík Ivo
 
 
Domnosil Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
     3110
2.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Zerkal Sergey
Kucharčík Jan
 
 
     3020
3.Stránský ZdeněkKucharčík Jan     0321
4.Hladík IvoMirovský Ondřej     1322
5.Bielina VáclavDomnosil Tomáš     3132
6.Nevmeržický VadimZerkal Sergey     3042
7.Hladík IvoKucharčík Jan     2343
8.Bielina VáclavMirovský Ondřej     3253
9.Nevmeržický VadimDomnosil Tomáš     1354
10.Stránský ZdeněkZerkal Sergey     3164
11.Bielina VáclavKucharčík Jan     2365
12.Nevmeržický VadimMirovský Ondřej     3275
13.Stránský ZdeněkDomnosil Tomáš     3085
14.Hladík IvoZerkal Sergey     1386
15.Nevmeržický VadimKucharčík Jan     0387
16.Stránský ZdeněkMirovský Ondřej     0388
17.Hladík IvoDomnosil Tomáš     0389
18.Bielina VáclavZerkal Sergey     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Zdeněk22Kucharčík Jan40
Hladík Ivo04Mirovský Ondřej22
Bielina Václav31Domnosil Tomáš22
Nevmeržický Vadim22Zerkal Sergey13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Hamáček Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:Krajč Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Uhl Jiří
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:01Rozhodčí:Dorko Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15491:364SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Dorko Tomáš
 
 
Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
558  3010
2.Krajč Rudolf
Uhl Jiří
 
 
Hoke Daniel
Lev Daniel
 
 
WO    3020
3.Dorko TomášLev Daniel8-7-6-5 1321
4.Krajč RudolfŠimeček Jan-910-91093231
5.Uhl JiříKotlorz Lukáš-6-5-8  0332
6.Hamáček JanHoke Daniel117  3042
7.Krajč RudolfLev Daniel-76-610-162343
8.Uhl JiříŠimeček Jan-104-10843253
9.Hamáček JanKotlorz Lukáš285  3063
10.Dorko TomášHoke Daniel8-84-1093273
11.Uhl JiříLev Daniel2124  3083
12.Hamáček JanŠimeček Jan755  3093
13.Dorko TomášKotlorz Lukáš958  30103
14.Krajč RudolfHoke Daniel         
15.Hamáček JanLev Daniel         
16.Dorko Tomᚊimeček Jan         
17.Krajč RudolfKotlorz Lukáš         
18.Uhl JiříHoke Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dorko Tomáš21Lev Daniel21
Krajč Rudolf11Šimeček Jan03
Uhl Jiří21Kotlorz Lukáš12
Hamáček Jan30Hoke Daniel02
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14492:329SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybář Martin
Bajtler Martin
 
 
Skoumal Adam
Scheubová Jana
 
 
567  3010
2.Nacher Patrik
Havel Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Havel JiříSkoumal Adam99-158 3130
4.Nacher PatrikScheubová Jana-8-7-7  0331
5.Betuvsky Martinov IvanPetira Martin7-387 3141
6.Rybář MartinWO    3051
7.Nacher PatrikSkoumal Adam-88-7-9 1352
8.Betuvsky Martinov IvanScheubová Jana-610-14-5 1353
9.Rybář MartinPetira Martin10513  3063
10.Havel JiříWO    3073
11.Betuvsky Martinov IvanSkoumal Adam-7-599-112374
12.Rybář MartinScheubová Jana922  3084
13.Havel JiříPetira Martin847  3094
14.Nacher PatrikWO    30104
15.Rybář MartinSkoumal Adam         
16.Havel JiříScheubová Jana         
17.Nacher PatrikPetira Martin         
18.Betuvsky Martinov Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havel Jiří20Skoumal Adam21
Nacher Patrik02Scheubová Jana21
Betuvsky Martinov Ivan12Petira Martin03
Rybář Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Schützner Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:27644:603TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška František
Schützner Vladimír
 
 
Huňa Vladimír
Smrčina Zdeněk
 
 
898  3010
2.Pícha David
Marek Vladimír
 
 
Vencálek Jiří
Lhoták Petr
 
 
8-979 3120
3.Matuška FrantišekHuňa Vladimír-78-89103230
4.Pícha DavidSmrčina Zdeněk64-9-8-82331
5.Schützner VladimírVencálek Jiří-87-7-9 1332
6.Marek VladimírLhoták Petr888  3042
7.Pícha DavidHuňa Vladimír7-798 3152
8.Schützner VladimírSmrčina Zdeněk-86-310-102353
9.Marek VladimírVencálek Jiří879  3063
10.Matuška FrantišekLhoták Petr89-98 3173
11.Schützner VladimírHuňa Vladimír8-6-5-4 1374
12.Marek VladimírSmrčina Zdeněk78-9-9-82375
13.Matuška FrantišekVencálek Jiří7-8-9-9 1376
14.Pícha DavidLhoták Petr698  3086
15.Marek VladimírHuňa Vladimír-11-9-7  0387
16.Matuška FrantišekSmrčina Zdeněk8-988 3197
17.Pícha DavidVencálek Jiří686  30107
18.Schützner VladimírLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuška František31Huňa Vladimír22
Pícha David31Smrčina Zdeněk31
Schützner Vladimír03Vencálek Jiří22
Marek Vladimír22Lhoták Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Nousek Jiří
 
 
Žydel Jan
Taraňko Mikhail
 
 
     2301
2.Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Skříčková Ivana
Mach Jakub
 
 
     1302
3.Kruchina JiříTaraňko Mikhail     1303
4.Nousek JiříSkříčková Ivana     0304
5.Kartaš ZdeněkMach Jakub     0305
6.Dyršmíd MilanŽydel Jan     2306
7.Nousek JiříTaraňko Mikhail     0307
8.Kartaš ZdeněkSkříčková Ivana     2308
9.Dyršmíd MilanMach Jakub     3118
10.Kruchina JiříŽydel Jan     1319
11.Kartaš ZdeněkTaraňko Mikhail     03110
12.Dyršmíd MilanSkříčková Ivana         
13.Kruchina JiříMach Jakub         
14.Nousek JiříŽydel Jan         
15.Dyršmíd MilanTaraňko Mikhail         
16.Kruchina JiříSkříčková Ivana         
17.Nousek JiříMach Jakub         
18.Kartaš ZdeněkŽydel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruchina Jiří02Taraňko Mikhail30
Nousek Jiří02Skříčková Ivana20
Kartaš Zdeněk03Mach Jakub11
Dyršmíd Milan11Žydel Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33548:558TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Hejný Jakub
Myslivec Jiří
 
 
-7-9-11  0301
2.Přída Kryštof
Suchan Michael
 
 
Kolda Petr
Pour Tomáš
 
 
-12-66-3 1302
3.Beran MatějPour Tomáš-4-10-4  0303
4.Beran TomášKolda Petr-9-47-9 1304
5.Suchan MichaelMyslivec Jiří-610-85-62305
6.Přída KryštofHejný Jakub465  3015
7.Beran TomášPour Tomáš5-6-87-112316
8.Suchan MichaelKolda Petr-4-7-7  0317
9.Přída KryštofMyslivec Jiří77-310 3127
10.Beran MatějHejný Jakub476  3037
11.Suchan MichaelPour Tomáš-9-5-11  0338
12.Přída KryštofKolda Petr1149  3048
13.Beran MatějMyslivec Jiří912-99 3158
14.Beran TomášHejný Jakub-7754 3168
15.Přída KryštofPour Tomáš6-10-9-6 1369
16.Beran MatějKolda Petr38-10-8-623610
17.Beran TomášMyslivec Jiří         
18.Suchan MichaelHejný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Matěj22Pour Tomáš40
Beran Tomáš12Kolda Petr31
Suchan Michael03Myslivec Jiří12
Přída Kryštof31Hejný Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS