Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice B ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:42683:702TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Hubinger Lukáš
Tichý Jiří
 
 
-45-7-7 1301
2.Novotný Petr
Suchomel Tomáš
 
 
Ambrož Adam
Koděra Miloš
 
 
-98-66103211
3.Nejedlý PavelTichý Jiří-8-6-9  0312
4.Suchomel TomášKoděra Miloš7-9-5-9 1313
5.Šimáček MilanAmbrož Adam-9-8-6  0314
6.Novotný PetrHubinger Lukáš-9-98773224
7.Suchomel TomášTichý Jiří-88-7-7 1325
8.Šimáček MilanKoděra Miloš49-10-1073235
9.Novotný PetrAmbrož Adam-95-7-7 1336
10.Nejedlý PavelHubinger Lukáš10-5-4993246
11.Šimáček MilanTichý Jiří-9-88-13 1347
12.Novotný PetrKoděra Miloš776  3057
13.Nejedlý PavelAmbrož Adam-7-7-7  0358
14.Suchomel TomášHubinger Lukáš4-956 3168
15.Novotný PetrTichý Jiří-15897 3178
16.Nejedlý PavelKoděra Miloš-8-9105-92379
17.Suchomel TomášAmbrož Adam9-5-8953289
18.Šimáček MilanHubinger Lukáš-9-10-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlý Pavel13Tichý Jiří31
Suchomel Tomáš22Koděra Miloš22
Šimáček Milan13Ambrož Adam31
Novotný Petr31Hubinger Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24580:530AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Gaydoš Vít
 
 
Dvořák Petr
Daníček Adam
 
 
7-767 3110
2.Martiška Jan
Stano Peter
 
 
Lamr Martin
Juhasz Martin
 
 
-9-10-6  0311
3.Stano PeterLamr Martin-7-7-11  0312
4.Gaydoš VítDvořák Petr673  3022
5.Martiška JanJuhasz Martin9-3-26-62323
6.Kubát Jan ml.Daníček Adam787  3033
7.Gaydoš VítLamr Martin8-8-78-92334
8.Martiška JanDvořák Petr428  3044
9.Kubát Jan ml.Juhasz Martin598  3054
10.Stano PeterDaníček Adam-96-4-9 1355
11.Martiška JanLamr Martin-5-710-5 1356
12.Kubát Jan ml.Dvořák Petr8810  3066
13.Stano PeterJuhasz Martin9311  3076
14.Gaydoš VítDaníček Adam-98117 3186
15.Kubát Jan ml.Lamr Martin-3512-1153296
16.Stano PeterDvořák Petr4-12-99732106
17.Gaydoš VítJuhasz Martin         
18.Martiška JanDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stano Peter22Lamr Martin31
Gaydoš Vít21Dvořák Petr04
Martiška Jan12Juhasz Martin12
Kubát Jan ml.40Daníček Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačaba Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:Chadt Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
Pašek Dominik
Sklenář Ondřej
 
 
     2301
2.Chadt Jiří
Kačaba Vojtěch
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
     3211
3.Chadt JiříPašek Dominik     0312
4.Tenglová VendulaŠebl Jáchym     3022
5.Kačaba VojtěchŠimůnek Ondřej     3232
6.Drechsler PetrSklenář Ondřej     2333
7.Tenglová VendulaPašek Dominik     3043
8.Kačaba VojtěchŠebl Jáchym     2344
9.Drechsler PetrŠimůnek Ondřej     3154
10.Chadt JiříSklenář Ondřej     3264
11.Kačaba VojtěchPašek Dominik     1365
12.Drechsler PetrŠebl Jáchym     3075
13.Chadt JiříŠimůnek Ondřej     3285
14.Tenglová VendulaSklenář Ondřej     0386
15.Drechsler PetrPašek Dominik     0387
16.Chadt JiříŠebl Jáchym     3097
17.Tenglová VendulaŠimůnek Ondřej     2398
18.Kačaba VojtěchSklenář Ondřej     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadt Jiří31Pašek Dominik31
Tenglová Vendula22Šebl Jáchym13
Kačaba Vojtěch13Šimůnek Ondřej13
Drechsler Petr22Sklenář Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30584:575Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Pavel
Růžička Filip
 
 
Lánský Jakub
Schmidtmayer František
 
 
-6-7-5  0301
2.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Havazík Ondřej
Šenk Jakub
 
 
-8-87-6 1302
3.Růžička FilipŠenk Jakub-78-6-5 1303
4.Kadavý VladimírLánský Jakub9-71210 3113
5.Brož PavelHavazík Ondřej57-8-9123223
6.Maršík RichardSchmidtmayer František4-9-51-72324
7.Kadavý VladimírŠenk Jakub8-99-853234
8.Brož PavelLánský Jakub-6-3-7  0335
9.Maršík RichardHavazík Ondřej-757-853245
10.Růžička FilipSchmidtmayer František646  3055
11.Brož PavelŠenk Jakub-3-6-6  0356
12.Maršík RichardLánský Jakub10-4107 3166
13.Růžička FilipHavazík Ondřej1076  3076
14.Kadavý VladimírSchmidtmayer František87-86 3186
15.Maršík RichardŠenk Jakub887  3096
16.Růžička FilipLánský Jakub-7-10-5  0397
17.Kadavý VladimírHavazík Ondřej938  30107
18.Brož PavelSchmidtmayer František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip22Šenk Jakub22
Kadavý Vladimír40Lánský Jakub22
Brož Pavel12Havazík Ondřej04
Maršík Richard31Schmidtmayer František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Plachý Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39678:709TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Počta Tomáš
Špaček Zbyněk
 
 
Jírovec Martin
Zubčák Patrik
 
 
986  3010
2.Plachý Ladislav
Remeš Zdeněk
 
 
Tinkl Pavel
Olejár Filip
 
 
-87-56123220
3.Počta TomášOlejár Filip-87-9-8 1321
4.Špaček ZbyněkTinkl Pavel-5-8-12  0322
5.Remeš ZdeněkZubčák Patrik-121036 3132
6.Plachý LadislavJírovec Martin1034  3042
7.Špaček ZbyněkOlejár Filip8-85-883252
8.Remeš ZdeněkTinkl Pavel-4-5-5  0353
9.Plachý LadislavZubčák Patrik1211-911 3163
10.Počta TomášJírovec Martin-7769 3173
11.Remeš ZdeněkOlejár Filip-5-6-3  0374
12.Plachý LadislavTinkl Pavel-89-6-5 1375
13.Počta TomášZubčák Patrik-109-9763285
14.Špaček ZbyněkJírovec Martin-1198-5-22386
15.Plachý LadislavOlejár Filip-9-7-5  0387
16.Počta TomášTinkl Pavel-1293-5-102388
17.Plachý JiříZubčák Patrik-97-1010-102389
18.Remeš ZdeněkJírovec Martin-11-6108-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Počta Tomáš22Olejár Filip31
Špaček Zbyněk12Tinkl Pavel40
Remeš Zdeněk13Zubčák Patrik13
Plachý Ladislav22Jírovec Martin22
Plachý Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Dušek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38740:733nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Adam
Vojtěch Radek
 
 
Kala Petr
Kuba Miloslav
 
 
685  3010
2.Kadlec Tomáš
Dušek Jan
 
 
Rybář Martin
Sladovník Daniel
 
 
-10-710-12 1311
3.Vojtěch RadekSladovník Daniel-9-7910-82312
4.Dušek JanKala Petr-9-108773222
5.Kadlec TomášKuba Miloslav69-7-563232
6.Slobodzian AdamRybář Martin-11666 3142
7.Dušek JanSladovník Daniel-6-76-8 1343
8.Kadlec TomášKala Petr-1016-98-42344
9.Slobodzian AdamKuba Miloslav8-78-883254
10.Vojtěch RadekRybář Martin-118-68-82355
11.Kadlec TomášSladovník Daniel-12-512-9 1356
12.Slobodzian AdamKala Petr95-88 3166
13.Vojtěch RadekKuba Miloslav-87-6-7 1367
14.Dušek JanRybář Martin6105  3077
15.Slobodzian AdamSladovník Daniel-7-6-6  0378
16.Vojtěch RadekKala Petr10-676 3188
17.Dušek JanKuba Miloslav8-98-1193298
18.Kadlec TomášRybář Martin-456-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Radek13Sladovník Daniel40
Dušek Jan31Kala Petr13
Kadlec Tomáš13Kuba Miloslav13
Slobodzian Adam31Rybář Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy