Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36514:603TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
8-989 3110
2.Ibl Josef
Marek Jaroslav
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
-9-310-1 1311
3.Marek JaroslavStudničný Jaromír-8-7-6  0312
4.Hájek BedřichKlatovský Karel747  3022
5.Ibl JosefKoťátko PravoslavWO    0323
6.Skoupý LiborOppitz Karel747  3033
7.Hájek BedřichStudničný Jaromír-6-79-10 1334
8.Ibl JosefKlatovský KarelWO    0335
9.Skoupý LiborKoťátko Pravoslav-88-7773245
10.Marek JaroslavOppitz Karel652  3055
11.Ibl JosefStudničný JaromírWO    0356
12.Skoupý LiborKlatovský Karel-7869 3166
13.Marek JaroslavKoťátko Pravoslav12-9-137-72367
14.Hájek BedřichOppitz Karel-9-7-9  0368
15.Skoupý LiborStudničný Jaromír-92-6773278
16.Marek JaroslavKlatovský Karel3310  3088
17.Hájek BedřichKoťátko Pravoslav-449-9-92389
18.Ibl JosefOppitz KarelWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jaroslav22Studničný Jaromír21
Hájek Bedřich13Klatovský Karel03
Skoupý Libor40Koťátko Pravoslav21
   Oppitz Karel12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38602:649SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Náhlik Pavol
Khalaila Adam
 
 
68-97 3110
2.Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
Korchak Oleksandr
Němec Filip
 
 
-5128-793220
3.Havel JiříKorchak Oleksandr108-9-7-122321
4.Bajtler MartinKhalaila Adam7-10-6-9 1322
5.Nacher PatrikNáhlik Pavol-1087-7-42323
6.Adášek JanNěmec Filip-8-71011-82324
7.Bajtler MartinKorchak Oleksandr-8-6-8  0325
8.Nacher PatrikKhalaila Adam-12-9-9  0326
9.Adášek JanNáhlik Pavol-57-10-10 1327
10.Havel JiříNěmec Filip59-89 3137
11.Nacher PatrikKorchak Oleksandr-12-12-7  0338
12.Adášek JanKhalaila Adam9-796 3148
13.Havel JiříNáhlik Pavol-739-1353258
14.Bajtler MartinNěmec Filip-77-11-9 1359
15.Adášek JanKorchak Oleksandr-10676 3169
16.Havel JiříKhalaila AdamWO    03610
17.Bajtler MartinNáhlik Pavol         
18.Nacher PatrikNěmec Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havel Jiří21Korchak Oleksandr31
Bajtler Martin03Khalaila Adam21
Nacher Patrik03Náhlik Pavol21
Adášek Jan22Němec Filip21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Hladík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32715:642TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Petr
Ruml Jiří
 
 
Svatoš Daniel
Kunert Ladislav
 
 
1088  3010
2.Elčkner Miroslav ml.
Treybal Václav
 
 
Jágr Martin
Celler Jiří
 
 
-10-105-15 1311
3.Elčkner Miroslav ml.Svatoš Daniel4-665 3121
4.Treybal VáclavJágr Martin-9-912-11 1322
5.Ruml JiříCeller Jiří1081  3032
6.Hladík PetrKunert Ladislav164  3042
7.Treybal VáclavSvatoš Daniel9-85-8-102343
8.Ruml JiříJágr Martin8-9189 3153
9.Hladík PetrCeller Jiří5-8-98-92354
10.Elčkner Miroslav ml.Kunert Ladislav-11-6-7  0355
11.Ruml JiříSvatoš Daniel4-7-8-8 1356
12.Hladík PetrJágr Martin-10384 3166
13.Elčkner Miroslav ml.Celler Jiří-10-8-9  0367
14.Treybal VáclavKunert Ladislav-510-81093277
15.Hladík PetrSvatoš Daniel53-8-7-52378
16.Elčkner Miroslav ml.Jágr Martin8-785 3188
17.Treybal VáclavCeller Jiří9-7-8983298
18.Ruml JiříKunert Ladislav877  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav ml.22Svatoš Daniel31
Treybal Václav22Jágr Martin13
Ruml Jiří31Celler Jiří22
Hladík Petr22Kunert Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29618:588SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Kohout Pavel
 
 
Budík Bohuslav st.
Vodička Šimon
 
 
-9-1074-82301
2.Vojta Martin
Vojta Libor
 
 
Špicarová Ivana
Hedervári Robert
 
 
9910  3011
3.Kohout PavelBudík Bohuslav st.-77710 3121
4.Vojta LiborVodička Šimon696  3031
5.Vojta MartinHedervári Robert-97-6-9 1332
6.Mára KarelŠpicarová Ivana-12-89383242
7.Vojta LiborBudík Bohuslav st.-10468 3152
8.Vojta MartinVodička Šimon-11-8-3  0353
9.Mára KarelHedervári Robert3-2-9-2 1354
10.Kohout PavelŠpicarová Ivana583  3064
11.Vojta MartinBudík Bohuslav st.676  3074
12.Mára KarelVodička Šimon12-5-7-12 1375
13.Kohout PavelHedervári Robert388  3085
14.Vojta LiborŠpicarová Ivana-598-653295
15.Mára KarelBudík Bohuslav st.-10-3-3  0396
16.Kohout PavelVodička Šimon-8-66-7 1397
17.Vojta LiborHedervári Robert7-13-691232107
18.Vojta MartinŠpicarová Ivana-10-5-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohout Pavel31Budík Bohuslav st.13
Vojta Libor40Vodička Šimon31
Vojta Martin12Hedervári Robert22
Mára Karel13Špicarová Ivana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pína Jan
Nágr Pavel
 
 
Poluk Alexandr
Hanke Tomáš
 
 
     3210
2.Hlaváček Ivan
Veselý Filip
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
     0311
3.Pína JanSvoboda Vladimír     1312
4.Nágr PavelPoluk Alexandr     0313
5.Veselý FilipHanke Tomáš     0314
6.Hlaváček IvanHrdý Jiří     3024
7.Nágr PavelSvoboda Vladimír     3134
8.Veselý FilipPoluk Alexandr     2335
9.Hlaváček IvanHanke Tomáš     3245
10.Pína JanHrdý Jiří     1346
11.Veselý FilipSvoboda Vladimír     2347
12.Hlaváček IvanPoluk Alexandr     2348
13.Pína JanHanke Tomáš     3158
14.Nágr PavelHrdý Jiří     3168
15.Hlaváček IvanSvoboda Vladimír     1369
16.Pína JanPoluk Alexandr     3179
17.Nágr PavelHanke Tomáš     3089
18.Veselý FilipHrdý Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan22Svoboda Vladimír31
Nágr Pavel31Poluk Alexandr31
Veselý Filip13Hanke Tomáš13
Hlaváček Ivan22Hrdý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Svobodová Nikola
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:35419:481Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
-511-8-6 1301
2.Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
Pinkas Jan
Matuna Václav
 
 
-284-6-62302
3.Svobodová NikolaCihlář Matěj-9-35-4 1303
4.Karpíšek OndřejKouba Jan-7-11-6  0304
5.Provazník LukášPinkas Jan-9-9-9  0305
6.Lüder JanMatuna Václav-6-9-7  0306
7.Karpíšek OndřejCihlář Matěj-4-10-9  0307
8.Provazník LukášKouba Jan-93-10763217
9.Lüder JanPinkas Jan-8-11-9  0318
10.Svobodová NikolaMatuna Václav35-98 3128
11.Provazník LukášCihlář Matěj-12-6-11  0329
12.Lüder JanKouba Jan5-9-8563239
13.Svobodová NikolaPinkas Jan-5-79-4 13310
14.Karpíšek OndřejMatuna Václav         
15.Lüder JanCihlář Matěj         
16.Svobodová NikolaKouba Jan         
17.Karpíšek OndřejPinkas Jan         
18.Provazník LukášMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svobodová Nikola12Cihlář Matěj30
Karpíšek Ondřej02Kouba Jan12
Provazník Lukáš12Pinkas Jan30
Lüder Jan12Matuna Václav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy