Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13434:341SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suková Helena
Roubalová Alice
 
 
Navrátil Ladislav
Gyori Gabriel
 
 
726  3010
2.Botek Radomír
Vystrčil Tomáš
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
3-676 3120
3.Suková HelenaNavrátil Ladislav5-910-1033230
4.Vystrčil TomášHořínek Pavel810-77 3140
5.Hrazdira AdamJeřábek Michal-86-6983250
6.Botek RadomírGyori Gabriel259  3060
7.Vystrčil TomášNavrátil Ladislav-4-8-6  0361
8.Hrazdira AdamHořínek Pavel-9-776123271
9.Botek RadomírJeřábek Michal677  3081
10.Suková HelenaGyori Gabriel382  3091
11.Hrazdira AdamNavrátil Ladislav-7-9861232101
12.Botek RadomírHořínek Pavel38-6-14-823  
13.Suková HelenaJeřábek Michal         
14.Vystrčil TomášGyori Gabriel         
15.Botek RadomírNavrátil Ladislav         
16.Suková HelenaHořínek Pavel         
17.Vystrčil TomášJeřábek Michal         
18.Hrazdira AdamGyori Gabriel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suková Helena20Navrátil Ladislav12
Vystrčil Tomáš11Hořínek Pavel02
Hrazdira Adam30Jeřábek Michal02
Botek Radomír20Gyori Gabriel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Rezek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35587:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Kosmák Tomáš
 
 
Tvrdík Petr
Matoušek Jiří
 
 
-5-2-4  0301
2.Reich František
Brůček František
 
 
Bauer Václav
Hlaváč Jiří
 
 
-1012-6643211
3.Procházka Ivan st.Tvrdík Petr-6-610-8 1312
4.Brůček FrantišekMatoušek Jiří-74-10983222
5.Reich FrantišekBauer Václav2-854 3132
6.Kosmák TomášHlaváč Jiří76-65 3142
7.Rezek Jan st.Tvrdík Petr9-3-9-8 1343
8.Reich FrantišekMatoušek Jiří-65-5-9 1344
9.Kosmák TomášBauer Václav-7-598-72345
10.Procházka Ivan st.Hlaváč Jiří647  3055
11.Reich FrantišekTvrdík Petr536  3065
12.Kosmák TomášMatoušek Jiří-4-6-6  0366
13.Procházka Ivan st.Bauer Václav1068  3076
14.Rezek Jan st.Hlaváč Jiří71-56 3186
15.Kosmák TomášTvrdík Petr-3-10-4  0387
16.Procházka Ivan st.Matoušek Jiří-4-2105-82388
17.Rezek Jan st.Bauer Václav-4-4-6  0389
18.Reich FrantišekHlaváč Jiří98-46 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.22Tvrdík Petr31
Brůček František10Matoušek Jiří31
Reich František31Bauer Václav22
Kosmák Tomáš13Hlaváč Jiří04
Rezek Jan st.12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14504:368TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
Vošický Otto
Milota Martin
 
 
-116-11243210
2.Fiala Aleš
Filip Miroslav
 
 
Veselý Filip
Hroch Michal
 
 
104-95 3120
3.Filip MiroslavVošický Otto8-7-99-72321
4.Fiala AlešMilota Martin177  3031
5.Jansa JiříVeselý Filip67-9-6-92332
6.Smíšek JaroslavHroch Michal421  3042
7.Fiala AlešVošický Otto733  3052
8.Jansa JiříMilota Martin5-9109 3162
9.Smíšek JaroslavVeselý Filip656  3072
10.Filip MiroslavHroch Michal984  3082
11.Jansa JiříVošický Otto-8-98-8 1383
12.Smíšek JaroslavMilota Martin969  3093
13.Filip MiroslavVeselý Filip-5965 31103
14.Fiala AlešHroch Michal837  30  
15.Smíšek JaroslavVošický Otto         
16.Filip MiroslavMilota Martin         
17.Fiala AlešVeselý Filip         
18.Jansa JiříHroch Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filip Miroslav21Vošický Otto21
Fiala Aleš20Milota Martin03
Jansa Jiří12Veselý Filip12
Smíšek Jaroslav30Hroch Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Maršálek Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30649:602SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Čítek Roman
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
675  3010
2.Vobruba Aleš
Maršálek Petr
 
 
Pastorek Lukáš
Štefan Nikola
 
 
-8-99-9 1311
3.Kop FrantišekPastorek Lukáš5-478 3121
4.Čítek RomanŠtefan Nikola4105  3031
5.Vobruba AlešFilípek Martin6-10-10-8 1332
6.Maršálek PetrKořének František-789-693242
7.Čítek RomanPastorek Lukáš-911-8883252
8.Vobruba AlešŠtefan Nikola6-84-863262
9.Maršálek PetrFilípek Martin-57-11-9 1363
10.Kop FrantišekKořének František10-64-7-72364
11.Vobruba AlešPastorek Lukáš-10-13-6  0365
12.Maršálek PetrŠtefan Nikola-812510 3175
13.Kop FrantišekFilípek Martin598  3085
14.Čítek RomanKořének František8-77-1083295
15.Maršálek PetrPastorek Lukáš-68-10-8 1396
16.Kop FrantišekŠtefan Nikola5-95-9932106
17.Čítek RomanFilípek Martin         
18.Vobruba AlešKořének František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kop František31Pastorek Lukáš22
Čítek Roman30Štefan Nikola04
Vobruba Aleš12Filípek Martin21
Maršálek Petr22Kořének František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
Krupa Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 - Spořilov, Chodovská 3, České dráhy, Depo kolejových vozidel, hala 518, schodiště 3. 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34594:615AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Cízner Josef
 
 
Bartoň Tomáš
Suk Matouš
 
 
8-9-410-82301
2.Mička Zdeněk
Čížek Václav
 
 
Podrazil Vojtěch
Podrazil Václav
 
 
664  3011
3.Cízner JosefPodrazil Vojtěch-8-9-7  0312
4.Mička ZdeněkBartoň Tomáš-6910-7-52313
5.Čížek VáclavSuk Matouš3810  3023
6.Krupa ZdeněkPodrazil Václav7-57-9-92324
7.Mička ZdeněkPodrazil Vojtěch8-793 3134
8.Čížek VáclavBartoň Tomáš-73106 3144
9.Krupa ZdeněkSuk Matouš7-5-7-7 1345
10.Cízner JosefPodrazil Václav-3-6-5  0346
11.Čížek VáclavPodrazil Vojtěch9-88-8103256
12.Krupa ZdeněkBartoň Tomáš-4-7-7  0357
13.Cízner JosefSuk Matouš879  3067
14.Mička ZdeněkPodrazil Václav7916  3077
15.Krupa ZdeněkPodrazil Vojtěch-11-6-8  0378
16.Cízner JosefBartoň Tomáš-8-88-8 1379
17.Mička ZdeněkSuk Matouš473  3089
18.Čížek VáclavPodrazil Václav-4-6-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cízner Josef13Podrazil Vojtěch22
Mička Zdeněk31Bartoň Tomáš31
Čížek Václav31Suk Matouš13
Krupa Zdeněk04Podrazil Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
Dusílek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Josef
Klouček Martin
 
 
Polášek Lukáš
Pocar Jan
 
 
     3110
2.Vrba Karel
Dusílek Jaromír
 
 
Jantačová Zuzana
Šmidt Ivan
 
 
     3020
3.Dusílek JaromírPolášek Lukáš     3030
4.Vrba KarelPocar Jan     3140
5.Klouček MartinJantačová Zuzana     3050
6.Trnka JosefŠmidt Ivan     3060
7.Vrba KarelPolášek Lukáš     0361
8.Klouček MartinPocar Jan     3071
9.Trnka JosefJantačová Zuzana     3281
10.Dusílek JaromírPospíšil Marek     1382
11.Klouček MartinPolášek Lukáš     3192
12.Trnka JosefPocar Jan     30102
13.Dusílek JaromírJantačová Zuzana         
14.Vrba KarelPospíšil Marek         
15.Trnka JosefPolášek Lukáš         
16.Dusílek JaromírPocar Jan         
17.Vrba KarelJantačová Zuzana         
18.Klouček MartinPospíšil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusílek Jaromír11Polášek Lukáš12
Vrba Karel11Pocar Jan03
Klouček Martin30Jantačová Zuzana02
Trnka Josef30Šmidt Ivan01
   Pospíšil Marek10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy