Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15 Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chýleová Eva
Kadavá Tereza
 
 
Špicarová Ivana
Hájková Anna
 
 
     2301
2.Kadavá TerezaNesvačilová Petra     3111
3.Maršíková JitkaHájková Anna     3121
4.Chýleová EvaŠpicarová Ivana     3131
5.Maršíková JitkaNesvačilová Petra     3041
6.Kadavá TerezaŠpicarová Ivana     1342
7.Chýleová EvaHájková Anna     3052
8.Maršíková JitkaŠpicarová Ivana     3062
9.Chýleová EvaNesvačilová Petra     1363
10.Kadavá TerezaHájková Anna     0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadavá Tereza12Nesvačilová Petra12
Maršíková Jitka30Hájková Anna12
Chýleová Eva21Špicarová Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Opravilová Scheubová Lucie
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19320:341TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
Zýková Renata
Klaková Michaela
 
 
336  3010
2.Scheubová JanaKlaková Michaela7810  3020
3.Opravilová Scheubová LucieZýková Renata-106-2-5 1321
4.Drgoňová VeronikaZávodská Katarína-3-749-42322
5.Opravilová Scheubová LucieKlaková Michaela95-5-6-82323
6.Scheubová JanaZávodská Katarína7912  3033
7.Drgoňová VeronikaZýková Renata-77-6-9 1334
8.Opravilová Scheubová LucieZávodská Katarína-7-10-8  0335
9.Drgoňová VeronikaKlaková Michaela-2-2-7  0336
10.Scheubová JanaZýková Renata710-98 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Klaková Michaela21
Opravilová Scheubová Lucie03Zýková Renata21
Drgoňová Veronika03Závodská Katarína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Lipovčanová Helena
Šimonovská Blanka
 
 
     3010
2.Matoušková AndreaBenedová Zuzana     0311
3.Strnadová KarolínaŠimonovská Blanka     3021
4.Dvořáková AnnaLipovčanová Helena     0322
5.Strnadová KarolínaBenedová Zuzana     2323
6.Matoušková AndreaLipovčanová Helena     0324
7.Dvořáková AnnaŠimonovská Blanka     3134
8.Strnadová KarolínaLipovčanová Helena     0335
9.Dvořáková AnnaBenedová Zuzana     3145
10.Matoušková AndreaŠimonovská Blanka     3255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea12Benedová Zuzana21
Strnadová Karolína12Šimonovská Blanka03
Dvořáková Anna21Lipovčanová Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:19393:376nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
4-6103 3110
2.Merhautová AlenaŠišková Gabriela5714  3020
3.Slatinská NatašaDvořáková Lucie4-8-4-8 1321
4.Vránová HelenaHavlíková Jana-997-8-112322
5.Slatinská NatašaŠišková Gabriela45-95 3132
6.Merhautová AlenaHavlíková Jana8-6-12983242
7.Vránová HelenaDvořáková Lucie710-5-8-62343
8.Slatinská NatašaHavlíková Jana9-7-7-9 1344
9.Vránová HelenaŠišková Gabriela-64-1-12 1345
10.Merhautová AlenaDvořáková Lucie1179  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Merhautová Alena30Šišková Gabriela12
Slatinská Nataša12Dvořáková Lucie21
Vránová Helena03Havlíková Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Nováková Hana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21 TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Čápová Kateřina
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
     1301
2.Nováková HanaStočesová Silvie     0302
3.Bulantová PavlaAdamčíková Dana     2303
4.Čápová KateřinaWO    3013
5.Bulantová PavlaStočesová Silvie     0314
6.Nováková HanaWO    3024
7.Čápová KateřinaAdamčíková Dana     0325
8.Bulantová PavlaWO    3035
9.Čápová KateřinaStočesová Silvie     0336
10.Nováková HanaAdamčíková Dana     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana02Stočesová Silvie30
Bulantová Pavla02Adamčíková Dana30
Čápová Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Loukotová Regina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:15395:332SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chloupková Pavlína
Loukotová Regina
 
 
Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
-6-109583210
2.Cmíralová NatálieRosová Kateřina856  3020
3.Chloupková PavlínaMaršíková Martina28-8-5-62321
4.Loukotová ReginaLuňová Zuzana4-766 3131
5.Chloupková PavlínaRosová Kateřina296  3041
6.Cmíralová NatálieLuňová Zuzana54-99 3151
7.Loukotová ReginaMaršíková Martina8-5-67113261
8.Chloupková PavlínaLuňová Zuzana76-9-5-102362
9.Loukotová ReginaRosová Kateřina248  3072
10.Cmíralová NatálieMaršíková Martina-510-7-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cmíralová Natálie21Rosová Kateřina03
Chloupková Pavlína12Maršíková Martina21
Loukotová Regina30Luňová Zuzana12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy