Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha BVrchní
rozhodčí:
Beran Matěj
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:36:10141:150TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan nejml.Daníček Adam7-85-6-62301
2.Kaucký JakubDvořák Petr6-6-8-11 1302
3.Beran MatějMarat Filip68-66 3112
4.Dvořák Jan nejml.Dvořák Petr-9-8-7  0313
5.Kaucký JakubDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Dvořák Jan nejml.02Daníček Adam10
Kaucký Jakub01Dvořák Petr20
Beran Matěj10Marat Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Krameš Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:964:109TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš JanPrůša David10-2-5-8 1301
2.Knobloch MiroslavMarat Petr-3-6-9  0302
3.Havránek JakubFausek Matěj-4-9-6  0303
4.Krameš JanMarat Petr         
5.Knobloch MiroslavPrůša David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Krameš Jan01Průša David10
Knobloch Miroslav01Marat Petr10
Havránek Jakub01Fausek Matěj10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 3 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Kulveit Jonáš
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:959:109SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulveit Jonᚊálený David-9-3-5  0301
2.Šebl JáchymStach Matěj-4-3-5  0302
3.Šimůnek OndřejPřída Kryštof10-7-8-3 1303
4.Kulveit JonášStach Matěj         
5.Šebl JáchymŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kulveit Jonáš01Šálený David10
Šebl Jáchym01Stach Matěj10
Šimůnek Ondřej01Přída Kryštof10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy