Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44557:658TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ihl Roman
Lauko Ladislav
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
-10-93-9 1301
2.Havlíčková Markéta
Král Jan
 
 
Pöschl Miroslav st.
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-56-8-6 1302
3.Šveňha JiříPöschl Miroslav st.-4-6-4  0303
4.Král JanZwiefelhofer Jiří-5-69-13 1304
5.Lauko LadislavEibich Jan10-9107 3114
6.Havlíčková MarkétaBárta Kryštof-457-7-92315
7.Král JanPöschl Miroslav st.10-9199 3125
8.Lauko LadislavZwiefelhofer Jiří366  3035
9.Havlíčková MarkétaEibich Jan9-77-7-42336
10.Šveňha JiříBárta Kryštof-67-6-8 1337
11.Lauko LadislavPöschl Miroslav st.-6-547-112338
12.Havlíčková MarkétaZwiefelhofer Jiří-7-6-5  0339
13.Ihl RomanEibich Jan-11-6-8  03310
14.Král JanBárta Kryštof-4-8-10  03311
15.Havlíčková MarkétaPöschl Miroslav st.-3-5-8  03312
16.Ihl RomanZwiefelhofer Jiří-3-4-1  03313
17.Král JanEibich Jan-69-6-7 13314
18.Lauko LadislavBárta Kryštof434  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šveňha Jiří02Pöschl Miroslav st.31
Král Jan13Zwiefelhofer Jiří31
Lauko Ladislav31Eibich Jan31
Havlíčková Markéta04Bárta Kryštof31
Ihl Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46625:718Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píš Daniel
Blažek Jiří
 
 
Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
-8-8-7  0301
2.Pavlín Jiří
Heřman Miroslav
 
 
Požárský Josef
Wimmerová Lucie
 
 
7-8-11-3 1302
3.Heřman MiroslavPožárský Josef99-310 3112
4.Blažek JiříWimmerová Lucie82-9-683222
5.Pavlín JiříJelínek Vladimír5-10-7-11 1323
6.Píš DanielNágr Pavel9-6-10-5 1324
7.Blažek JiříPožárský Josef-1-8511-82325
8.Pavlín JiříWimmerová Lucie8-88-483235
9.Píš DanielJelínek Vladimír10-99-593245
10.Heřman MiroslavNágr Pavel-69-5-2 1346
11.Pavlín JiříPožárský Josef-986-7-42347
12.Píš DanielWimmerová Lucie665  3057
13.Heřman MiroslavJelínek Vladimír-9-8-8  0358
14.Blažek JiříNágr Pavel10-3-7-5 1359
15.Píš DanielPožárský Josef-8-95-5 13510
16.Heřman MiroslavWimmerová Lucie53-8-4-1223511
17.Blažek JiříJelínek Vladimír-7-4-3  03512
18.Pavlín JiříNágr Pavel5-7-9-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heřman Miroslav13Požárský Josef31
Blažek Jiří13Wimmerová Lucie13
Pavlín Jiří13Jelínek Vladimír31
Píš Daniel22Nágr Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš DavleRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1525:51669:784TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
7-12-108123210
2.Nágl Václav
Braný Václav
 
 
Černý Radek
Nykl Václav
 
 
-159-107-82311
3.Tománek FrantišekKvětoň Jan-6-67-9 1312
4.Počta TomášČerný Radek-776-893222
5.Nágl VáclavHoleček David-13-9-5  0323
6.Hrstka FrantišekNykl Václav-5-128-8 1324
7.Počta TomášKvětoň Jan-6-5-5  0325
8.Nágl VáclavČerný Radek-88-7-8 1326
9.Hrstka FrantišekHoleček David-77-106-92327
10.Tománek FrantišekNykl Václav-6-610663237
11.Nágl VáclavKvětoň Jan-7-7-10  0338
12.Hrstka FrantišekČerný Radek-6-710-7 1339
13.Tománek FrantišekHoleček David-78-7-7 13310
14.Braný VáclavNykl Václav-810-78-523311
15.Hrstka FrantišekKvětoň Jan-4-786-523312
16.Tománek FrantišekČerný Radek99-6-12-923313
17.Braný VáclavHoleček David-4-8-4  03314
18.Nágl VáclavNykl Václav-79-9-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek František13Květoň Jan40
Počta Tomáš11Černý Radek31
Nágl Václav04Holeček David40
Hrstka František04Nykl Václav31
Braný Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26705:602Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Stypa Jiří
Votoček Jaroslav
 
 
748  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
-6816 3120
3.Vácha Vladimír ml.Framberk Jan54-87 3130
4.Vácha Vladimír st.Votoček Jaroslav5510  3040
5.Roziňák JanTkadlec Jaroslav549  3050
6.Merta JiříStypa Jiří1012-11-853260
7.Vácha Vladimír st.Framberk Jan9-782 3170
8.Roziňák JanVotoček Jaroslav-9173 3180
9.Merta JiříTkadlec Jaroslav14-6-12-10 1381
10.Vácha Vladimír ml.Stypa Jiří869  3091
11.Roziňák JanFramberk Jan-12-585-102392
12.Merta JiříVotoček Jaroslav-5-5-6  0393
13.Vácha Vladimír ml.Tkadlec Jaroslav-1179-9232103
14.Vácha Vladimír st.Stypa Jiří-68-8-9 13104
15.Merta JiříFramberk Jan-4-9-5  03105
16.Vácha Vladimír ml.Votoček Jaroslav-13-9992032115
17.Vácha Vladimír st.Tkadlec Jaroslav2610  30125
18.Roziňák JanStypa Jiří6-789 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vácha Vladimír ml.40Framberk Jan22
Vácha Vladimír st.31Votoček Jaroslav13
Roziňák Jan31Tkadlec Jaroslav13
Merta Jiří13Stypa Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30641:599TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimler Lukáš
Zmatlík Lukáš
 
 
Navrátil Lukáš
Dalihod Miroslav
 
 
78-9-6-82301
2.Hrdina Pavel
Zmatlík Petr
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
-13-7-10  0302
3.Hrdina PavelNavrátil Lukáš-7-10-8  0303
4.Zmatlík PetrDalihod Miroslav6-579 3113
5.Zmatlík LukášCarvan Miloslav116-57 3123
6.Cimler LukášKrásný Antonín886  3033
7.Zmatlík PetrNavrátil Lukáš-9-106-9 1334
8.Zmatlík LukášDalihod Miroslav-976-753244
9.Cimler LukášCarvan Miloslav697  3054
10.Hrdina PavelKrásný Antonín-7-6-7  0355
11.Zmatlík LukášNavrátil Lukáš-7-1011-8 1356
12.Cimler LukášDalihod Miroslav-93104 3166
13.Hrdina PavelCarvan Miloslav698  3076
14.Zmatlík PetrKrásný Antonín8-9-710-52377
15.Cimler LukášNavrátil Lukáš487  3087
16.Hrdina PavelDalihod Miroslav857  3097
17.Zmatlík PetrCarvan Miloslav-5-9-10  0398
18.Zmatlík LukášKrásný Antonín89-86 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdina Pavel22Navrátil Lukáš31
Zmatlík Petr13Dalihod Miroslav04
Zmatlík Lukáš31Carvan Miloslav13
Cimler Lukáš40Krásný Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34727:674TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Tůma Martin
 
 
Špiegel Jan
Manek Jakub
 
 
-9-5-4  0301
2.Bujárek Milan
Freisleben Zdeněk
 
 
Telipský Josef
Klinga Petr
 
 
-8-1010-5 1302
3.Doležal Tomᚊpiegel Jan6-78-11-102303
4.Tůma MartinManek Jakub993  3013
5.Freisleben ZdeněkTelipský Josef-49-2-9 1314
6.Bujárek MilanKlinga Petr-9744 3124
7.Tůma MartinŠpiegel Jan576  3034
8.Freisleben ZdeněkManek Jakub27-9-12-22335
9.Bujárek MilanTelipský Josef45-128 3145
10.Skoupil LukášKlinga Petr-5-97-6 1346
11.Freisleben ZdeněkŠpiegel Jan-88-136-102347
12.Bujárek MilanManek Jakub6-68-5-102348
13.Skoupil LukášTelipský Josef7-9-12863258
14.Tůma MartinKlinga Petr696  3068
15.Bujárek MilanŠpiegel Jan857  3078
16.Skoupil LukášManek Jakub-42-108113288
17.Tůma MartinTelipský Josef8-4-129113298
18.Freisleben ZdeněkKlinga Petr-95-115632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Tomáš01Špiegel Jan22
Tůma Martin40Manek Jakub22
Freisleben Zdeněk13Telipský Josef13
Bujárek Milan31Klinga Petr13
Skoupil Lukáš21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy