Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:14312:287MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya EkaterinaKmeťová Veronika7-7-9653210
2.Mikulcová KristýnaŠevčíková Klára5136  3020
3.Kapounová BarboraBrateyko Solomiya-7-2-6  0321
4.Mikulcová KristýnaKmeťová Veronika8-7610 3131
5.Chernyavskaya EkaterinaBrateyko Solomiya-7-8-7  0332
6.Kapounová BarboraŠevčíková Klára665  3042
7.Mikulcová KristýnaBrateyko Solomiya-510-3-9 1343
8.Kapounová BarboraKmeťová Veronika-9-1071093253
9.Chernyavskaya EkaterinaŠevčíková Klára238  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chernyavskaya Ekaterina21Kmeťová Veronika03
Mikulcová Kristýna21Ševčíková Klára03
Kapounová Barbora21Brateyko Solomiya30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Kouša Roman
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19185:265SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková TerezaPěnkavová Kateřina-4-510-5 1301
2.Slezáková StanislavaGuo Ruichen-7-7-5  0302
3.Záděrová LindaŠevčíková Markéta109-105 3112
4.Slezáková StanislavaPěnkavová Kateřina-10-57-8 1313
5.Pytlíková TerezaŠevčíková Markéta-3-3-4  0314
6.Záděrová LindaGuo Ruichen-8-5-6  0315
7.Slezáková StanislavaŠevčíková Markéta-139-5-4 1316
8.Záděrová LindaPěnkavová Kateřina-5-2-5  03  
9.Pytlíková TerezaGuo Ruichen         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pytlíková Tereza02Pěnkavová Kateřina20
Slezáková Stanislava03Guo Ruichen20
Záděrová Linda11Ševčíková Markéta21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4231:144MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienŠtěpánová Gabriela236  3010
2.Adámková KarinŠtefcová Kristýna-5489 3120
3.Kučerová AnetaGrigelová Natália6911  3030
4.Adámková KarinŠtěpánová Gabriela-732-943240
5.Čechová DanaGrigelová Natália-10945 3150
6.Kučerová AnetaŠtefcová Kristýna635  3060
7.Adámková KarinGrigelová Natália9    10  
8.Kučerová AnetaŠtěpánová Gabriela         
9.Čechová DanaŠtefcová Kristýna         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Štefcová Kristýna
Štěpánová Gabriela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien10Štěpánová Gabriela02
Adámková Karin20Štefcová Kristýna02
Kučerová Aneta20Grigelová Natália02
Čechová Dana10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18127:222CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaSáglová Miroslava-6-1-5  0301
2.Radnicová LenkaTomanová Tamara7-3-4-3 1302
3.Veselá JaroslavaKubátová Hana-6-5-4  0303
4.Radnicová LenkaSáglová Miroslava-12-78-9 1304
5.Vondráková MarkétaKubátová Hana-3-5-7  0305
6.Veselá JaroslavaTomanová Tamara-4-46-6 1306
7.Radnicová LenkaKubátová Hana         
8.Veselá JaroslavaSáglová Miroslava         
9.Vondráková MarkétaTomanová Tamara         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Ságlová Miroslava20
Radnicová Lenka02Tomanová Tamara20
Veselá Jaroslava02Kubátová Hana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Jirásek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21359:350SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová OlesjaBlašková Zdena97-5-8-92301
2.Mynářová KarolínaRozínková Daniela345  3011
3.Jirásková TerezaBlašková Dagmar9-7-9-6 1312
4.Mynářová KarolínaBlašková Zdena-7-14-7  0313
5.Stachová OlesjaBlašková Dagmar-654-1033223
6.Jirásková TerezaRozínková Daniela76-8-10-92324
7.Mynářová KarolínaBlašková Dagmar4-394 3134
8.Jirásková TerezaBlašková Zdena-3-10-8  0335
9.Stachová OlesjaRozínková Daniela959  3045
10.Mynářová Karolína
Stachová Olesja
 
 
Blašková Dagmar
Blašková Zdena
 
 
8-3-10-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stachová Olesja21Blašková Zdena30
Mynářová Karolína21Rozínková Daniela12
Jirásková Tereza03Blašková Dagmar12
ŽK - Stakhová Olesia - odpálení míčku z hracího prostoru

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS