Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Boháč Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:18400:368TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebková Kristýna
Pokorná Eva
 
 
Lipovčanová Helena
Šimůnková Veronika
 
 
1138  3010
2.Černá LenkaBenedová Zuzana6-6-3923220
3.Šebková KristýnaLipovčanová Helena-975-893230
4.Pokorná EvaŠimůnková Veronika-48-106-82331
5.Šebková KristýnaBenedová Zuzana-85-11-4 1332
6.Černá LenkaŠimůnková Veronika101-89 3142
7.Pokorná EvaLipovčanová Helena-10958 3152
8.Šebková KristýnaŠimůnková Veronika-3-11-7  0353
9.Pokorná EvaBenedová Zuzana6-1110-10-92354
10.Černá LenkaLipovčanová Helena7125  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černá Lenka30Benedová Zuzana21
Šebková Kristýna12Lipovčanová Helena03
Pokorná Eva12Šimůnková Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Kopřiva Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD U Tří ZvonkůRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24295:363TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisárová Kateřina
Cimrmanová Eliška
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
-3-7-3  0301
2.Mašková MarieSuchomanová Jana-6-5-4  0302
3.Cimrmanová EliškaUlihrachová Jitka-8-6-10  0303
4.Pisárová KateřinaČerná Martina-5-89-3 1304
5.Cimrmanová EliškaSuchomanová Jana-84-8-6 1305
6.Mašková MarieČerná Martina8-7-9-4 1306
7.Pisárová KateřinaUlihrachová Jitka-6-6810-62307
8.Cimrmanová EliškaČerná Martina797  3017
9.Pisárová KateřinaSuchomanová Jana6-7-76-82318
10.Mašková MarieUlihrachová Jitka1095  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mašková Marie12Suchomanová Jana30
Cimrmanová Eliška12Ulihrachová Jitka21
Pisárová Kateřina03Černá Martina21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25268:362TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Luňová Zuzana
 
 
Polcarová Anežka
Matoušová Aneta
 
 
-9-5-4  0301
2.Maršíková MartinaSkopová Šárka71010  3011
3.Vinklářová VeronikaMatoušová Aneta9-2-2-7 1312
4.Luňová ZuzanaPolcarová Anežka-55-6-5 1313
5.Vinklářová VeronikaSkopová Šárka-8-7-4  0314
6.Maršíková MartinaPolcarová Anežka-94511 3124
7.Luňová ZuzanaMatoušová Aneta-5-512-6 1325
8.Vinklářová VeronikaPolcarová Anežka-5-4-4  0326
9.Luňová ZuzanaSkopová Šárka5-7-89-22327
10.Maršíková MartinaMatoušová Aneta-7-5-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maršíková Martina21Skopová Šárka21
Vinklářová Veronika03Matoušová Aneta30
Luňová Zuzana03Polcarová Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:Bartošková Marta
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30214:359Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melnyková Liana
Holubová Klaudie
 
 
Marešová Zdeňka
Marešová Zdeňka ml.
 
 
-4-8-11  0301
2.Vyletová HelenaHnojská Andrea-2-5-2  0302
3.Holubová KlaudieJehlíková Petra-8-5-5  0303
4.Melnyková LianaMarešová Zdeňka ml.5-9-9-9 1304
5.Holubová KlaudieHnojská Andrea-3-4-1  0305
6.Vyletová HelenaMarešová Zdeňka ml.11-11-2-6 1306
7.Melnyková LianaJehlíková Petra-7-19-8 1307
8.Holubová KlaudieMarešová Zdeňka ml.-8-3-6  0308
9.Melnyková LianaHnojská Andrea-5-6-6  0309
10.Vyletová HelenaMarešová Zdeňka-8-8-9  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena03Hnojská Andrea30
Holubová Klaudie03Jehlíková Petra20
Melnyková Liana03Marešová Zdeňka ml.30
   Marešová Zdeňka10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS