Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov AVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17490:413KST Jirkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Hrnčál Miroslav
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
698  3010
2.Feifrlík Marcel
Šmucr Jiří
 
 
Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
-129107 3120
3.Malý MichalBeránek Miroslav-654-863230
4.Rödling JanKastner Milan7-3811 3140
5.Feifrlík MarcelFencl Lukáš5-56-1043250
6.Šmucr JiříČejka Vratislav694  3060
7.Rödling JanBeránek Miroslav-109-95-42361
8.Feifrlík MarcelKastner Milan-9-6-8  0362
9.Šmucr JiříFencl Lukáš452  3072
10.Malý MichalČejka Vratislav6-1288 3182
11.Hrnčál MiroslavBeránek Miroslav-8-9-7  0383
12.Šmucr JiříKastner Milan3128  3093
13.Malý MichalFencl Lukáš9-4411 31103
14.Rödling JanČejka Vratislav         
15.Šmucr JiříBeránek Miroslav         
16.Malý MichalKastner Milan         
17.Rödling JanFencl Lukáš         
18.Hrnčál MiroslavČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Michal30Beránek Miroslav21
Rödling Jan11Kastner Milan12
Feifrlík Marcel11Fencl Lukáš03
Šmucr Jiří30Čejka Vratislav02
Hrnčál Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29660:619SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Šťovíček Petr
 
 
Broum Pavel
Plečinda Jiří
 
 
-73-34-82301
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Hofreiter Zdeněk
Pejša Otto ml.
 
 
7-8-129153211
3.Holovčák JiříBroum Pavel-4-7-8  0312
4.Bartes PetrHofreiter Zdeněk8-9-98113222
5.Šťovíček PetrPejša Otto ml.-10788 3132
6.Klouček Luboš ml.Plečinda Jiří86-87 3142
7.Bartes PetrBroum Pavel78-99 3152
8.Šťovíček PetrHofreiter Zdeněk99-8-1543262
9.Klouček Luboš ml.Pejša Otto ml.-7-89-8 1363
10.Holovčák JiříPlečinda Jiří685  3073
11.Šťovíček PetrBroum Pavel-83-7-5 1374
12.Klouček Luboš ml.Hofreiter Zdeněk7-98-783284
13.Holovčák JiříPejša Otto ml.-87-98-62385
14.Bartes PetrPlečinda Jiří8106  3095
15.Klouček Luboš ml.Broum Pavel912-10-6-72396
16.Holovčák JiříHofreiter Zdeněk299  30106
17.Bartes PetrPejša Otto ml.         
18.Šťovíček PetrPlečinda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří22Broum Pavel31
Bartes Petr30Hofreiter Zdeněk04
Šťovíček Petr21Pejša Otto ml.21
Klouček Luboš ml.22Plečinda Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30638:592SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
6-7-9-4 1301
2.Rúža David
Štěpánek Ivan
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
-825-1693211
3.Růžička JiříZedník Josef6-146-693221
4.Stehlík PetrLuňák Radek9-787 3131
5.Štěpánek IvanBeneš Jiří-7-4-8  0332
6.Rúža DavidŠpička Zbyněk8106  3042
7.Stehlík PetrZedník Josef-8-11-8  0343
8.Štěpánek IvanLuňák Radek8-8-9-7 1344
9.Rúža DavidBeneš Jiří929  3054
10.Růžička JiříŠpička Zbyněk393  3064
11.Štěpánek IvanZedník Josef10-10-7-5 1365
12.Rúža DavidLuňák Radek64-108 3175
13.Růžička JiříBeneš Jiří-8-84-6 1376
14.Stehlík PetrŠpička Zbyněk87-46 3186
15.Rúža DavidZedník Josef5-9117 3196
16.Růžička JiříLuňák Radek-1085-6-92397
17.Stehlík PetrBeneš Jiří-5967 31107
18.Štěpánek IvanŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří22Zedník Josef22
Stehlík Petr31Luňák Radek22
Štěpánek Ivan03Beneš Jiří22
Rúža David40Špička Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Pivoňka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:33617:635TJ Krupka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ajdini Tereza
Blažek Jan
 
 
Pospíšil Václav
Boháč Dominik
 
 
-899-863210
2.Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
695  3020
3.Ajdini TerezaPospíšil Václav-5-9-7  0321
4.Blažek JanBoháč Dominik-37-1-5 1322
5.Brožek MiroslavSkokan Viktor10-4-10983232
6.Brožek MichalChrvala Radovan84-98 3142
7.Blažek JanPospíšil Václav-5-5-2  0343
8.Brožek MiroslavBoháč Dominik9-872 3153
9.Brožek MichalSkokan Viktor788  3063
10.Ajdini TerezaChrvala Radovan-8-5-10  0364
11.Brožek MiroslavPospíšil Václav6-9-7993274
12.Brožek MichalBoháč Dominik67-86 3184
13.Ajdini TerezaSkokan Viktor-911-810-92385
14.Blažek JanChrvala Radovan76-7-6-42386
15.Brožek MichalPospíšil Václav9-895 3196
16.Ajdini TerezaBoháč Dominik-6-8-4  0397
17.Blažek JanSkokan Viktor-888-121232107
18.Brožek MiroslavChrvala Radovan47-10  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ajdini Tereza04Pospíšil Václav22
Blažek Jan13Boháč Dominik22
Brožek Miroslav30Skokan Viktor13
Brožek Michal40Chrvala Radovan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Uldrich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:Uldrich Miroslav
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36514:570SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
104-7-10-72301
2.Filín Jan
Koželuh Jindřich
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-11-5-8  0302
3.Zlatohlávek JaroslavSvěchota Vojtěch10-119-883212
4.Ledvina VilémSobíšek Martin-57312 3122
5.Koželuh JindřichTauš Jiří6-97-793232
6.Filín JanMatas Jan-5-3-7  0333
7.Ledvina VilémSvěchota Vojtěch-8-9-7  0334
8.Koželuh JindřichSobíšek Martin2-78-11-72335
9.Filín JanTauš Jiří7-68-5-102336
10.Zlatohlávek JaroslavMatas Jan97-88 3146
11.Koželuh JindřichSvěchota Vojtěch9-77-6-92347
12.Filín JanSobíšek Martin-8-9-6  0348
13.Zlatohlávek JaroslavTauš Jiří-710-15-5 1349
14.Ledvina VilémMatas Jan-9-8-7  03410
15.Filín JanSvěchota Vojtěch         
16.Zlatohlávek JaroslavSobíšek Martin         
17.Ledvina VilémTauš Jiří         
18.Koželuh JindřichMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlatohlávek Jaroslav21Svěchota Vojtěch21
Ledvina Vilém12Sobíšek Martin21
Koželuh Jindřich12Tauš Jiří21
Filín Jan03Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Leska Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Keller Filip
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Štěpnička Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37645:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Kadlec Matěj
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
-5-7-3  0301
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
946  3011
3.Vízner JiříRambousek Jiří ml.-86-10-7 1312
4.Petrlík Jiří ml.Franěk Tomáš811-11-1273222
5.Kadlec MatějNeumann Jan9-7-412-52323
6.Kubovský ZdeněkPhanthe Dung-6-9-7  0324
7.Petrlík Jiří ml.Rambousek Jiří ml.7-95-4-42325
8.Kadlec MatějFraněk Tomáš-8-7-6  0326
9.Kubovský ZdeněkNeumann Jan-7-7-8  0327
10.Vízner JiříPhanthe Dung49-7-973237
11.Kadlec MatějRambousek Jiří ml.-4-2-12  0338
12.Kubovský ZdeněkFraněk Tomáš7210  3048
13.Vízner JiříNeumann Jan-51-8873258
14.Petrlík Jiří ml.Phanthe Dung7159  3068
15.Kubovský ZdeněkRambousek Jiří ml.712-9-8-62369
16.Vízner JiříFraněk Tomáš7-87-283279
17.Petrlík Jiří ml.Neumann Jan95-6-973289
18.Kadlec MatějPhanthe Dung769  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vízner Jiří31Rambousek Jiří ml.40
Petrlík Jiří ml.31Franěk Tomáš13
Kadlec Matěj13Neumann Jan22
Kubovský Zdeněk13Phanthe Dung13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS