Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32676:624SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voda Milan
Mandík Ladislav
 
 
Brožová Alena
Pichová Martina
 
 
-10-92623210
2.Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
Fencl Jakub
Pich Jan
 
 
13-9-9-8 1311
3.Voda MilanBrožová Alena992  3021
4.Schmoranz PavelFencl Jakub-7611-10-92322
5.Záruba DavidPich Jan-3-8-5  0323
6.Mandík LadislavPichová Martina599  3033
7.Schmoranz PavelBrožová Alena38-93 3143
8.Záruba DavidFencl Jakub-6-2-5  0344
9.Mandík LadislavPich Jan1110-93 3154
10.Voda MilanPichová Martina483  3064
11.Záruba DavidBrožová Alena9-10-11-4 1365
12.Mandík LadislavFencl Jakub-54-8-7 1366
13.Voda MilanPich Jan10-9-5-7 1367
14.Schmoranz PavelPichová Martina79-106 3177
15.Mandík LadislavBrožová Alena-11654 3187
16.Voda MilanFencl Jakub6-10-12-9 1388
17.Schmoranz PavelPich Jan-710910 3198
18.Záruba DavidPichová Martina611-129 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voda Milan22Brožová Alena13
Schmoranz Pavel31Fencl Jakub40
Záruba David13Pich Jan22
Mandík Ladislav31Pichová Martina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim Tygři AVrchní
rozhodčí:
Říha Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29722:642OÚ Blažim Tygři A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Lakatoš Roman
 
 
Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
9-77-783210
2.Uhlík Jiří
Bartko Pavel ml.
 
 
Soukup Rudolf
Nosek Jaroslav
 
 
9-7-8-9 1311
3.Bartko Pavel ml.Kafka Milan-10-713-11 1312
4.Lakatoš RomanKnieradl Josef9135  3022
5.Uhlík JiříSoukup Rudolf712-8-593232
6.Káninský JaroslavNosek Jaroslav356  3042
7.Lakatoš RomanKafka Milan-984-763252
8.Uhlík JiříKnieradl Josef776  3062
9.Káninský JaroslavSoukup Rudolf-7-9-10  0363
10.Bartko OndřejNosek Jaroslav9146  3073
11.Uhlík JiříKafka Milan-73-6453283
12.Káninský JaroslavKnieradl Josef-6-45-8 1384
13.Bartko OndřejSoukup Rudolf-148915 3194
14.Lakatoš RomanNosek Jaroslav564  30104
15.Káninský JaroslavKafka Milan8-8-5-6 13105
16.Bartko OndřejKnieradl Josef45-89 31115
17.Lakatoš RomanSoukup Rudolf2-984 31125
18.Uhlík JiříNosek Jaroslav9-8-1011-1623126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartko Pavel ml.01Kafka Milan22
Lakatoš Roman40Knieradl Josef13
Uhlík Jiří31Soukup Rudolf13
Káninský Jaroslav13Nosek Jaroslav13
Bartko Ondřej30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Pejša Otto ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Průša Dominik
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Leska Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29700:615TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leska Vojtěch
Průša Dominik
 
 
Lhotský Milan
Hadbávny Jan
 
 
6-996 3110
2.Pejša Otto ml.
Šmidílek Pavel
 
 
Soutner Václav st.
Kalánek Josef
 
 
73-7-9113220
3.Leska VojtěchSoutner Václav st.-4-11-4  0321
4.Průša DominikHadbávny Jan-8-56933231
5.Plečinda JiříKalánek Josef-911-9953241
6.Pejša Otto ml.Lhotský Milan-5457 3151
7.Průša DominikSoutner Václav st.-9-6-7  0352
8.Plečinda JiříHadbávny Jan6-9-5-14 1353
9.Pejša Otto ml.Kalánek Josef-109-12653263
10.Leska VojtěchLhotský Milan-6564 3173
11.Plečinda JiříSoutner Václav st.-10-4-6  0374
12.Pejša Otto ml.Hadbávny Jan8510  3084
13.Leska VojtěchKalánek Josef-10718 3194
14.Průša DominikLhotský Milan916  30104
15.Pejša Otto ml.Soutner Václav st.97-7-9-723105
16.Šmidílek PavelHadbávny Jan6-8-613932115
17.Průša DominikKalánek Josef463  30125
18.Plečinda JiříLhotský Milan1379  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Leska Vojtěch21Soutner Václav st.40
Průša Dominik31Hadbávny Jan13
Plečinda Jiří22Kalánek Josef04
Pejša Otto ml.31Lhotský Milan04
Šmidílek Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:Jícha Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:Hlaváč Jiří
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Větrovský Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
Šístek Pavel
Dosedělová Michaela
 
 
     1301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Krejčí Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
     3011
3.Jícha MilanDosedělová Michaela     0312
4.Hlaváč VítKrejčí Ladislav     0313
5.Kraus VáclavPašek Lukáš     3223
6.Větrovský MilanŠístek Pavel     3033
7.Hlaváč VítDosedělová Michaela     0334
8.Kraus VáclavKrejčí Ladislav     3144
9.Větrovský MilanPašek Lukáš     3154
10.Jícha MilanŠístek Pavel     3264
11.Kraus VáclavDosedělová Michaela     1365
12.Větrovský MilanKrejčí Ladislav     3175
13.Jícha MilanPašek Lukáš     3085
14.Hlaváč VítFürst Ladislav     3095
15.Větrovský MilanDosedělová Michaela     30105
16.Jícha MilanKrejčí Ladislav     03106
17.Hlaváč VítPašek Lukáš     31116
18.Kraus VáclavFürst Ladislav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan22Dosedělová Michaela31
Hlaváč Vít22Krejčí Ladislav22
Kraus Václav31Pašek Lukáš04
Větrovský Milan40Šístek Pavel02
   Fürst Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Čtvrtečka Petr
Váňa Hynek
 
 
76-76 3110
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
76-9-7113220
3.Röber JakubVáňa Hynek-46-6-9 1321
4.Pech Martin st.Sirotek Václav-76-8-8 1322
5.Mikač JiříČtvrtečka Petr-4-44-2 1323
6.Hylský ZdeněkBurš Ivan551  3033
7.Pech Martin st.Váňa Hynek8-55-983243
8.Mikač JiříSirotek Václav-8-9-8  0344
9.Hylský ZdeněkČtvrtečka Petr91-66 3154
10.Röber JakubBurš Ivan755  3064
11.Mikač JiříVáňa Hynek-6-4-7  0365
12.Hylský ZdeněkSirotek Václav597  3075
13.Röber JakubČtvrtečka Petr10-626 3185
14.Pech Martin st.Burš Ivan104-75 3195
15.Hylský ZdeněkVáňa Hynek7-9-56832105
16.Röber JakubSirotek Václav96-8-8232115
17.Pech Martin st.Čtvrtečka Petr     30125
18.Mikač JiříBurš Ivan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub31Váňa Hynek22
Pech Martin st.31Sirotek Václav22
Mikač Jiří13Čtvrtečka Petr13
Hylský Zdeněk40Burš Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most BVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:19712:567KST Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Kroc Tomáš
Cipro Petr
 
 
797  3010
2.Hofmann Martin st.
Zvolánek Pavel
 
 
Šmíd Jiří
Sučík Jan
 
 
687  3020
3.Ruta VladimírKroc Tomáš7-1298 3130
4.Zvolánek PavelCipro Petr-6-4-9  0331
5.Nemazal ZdeněkŠmíd Jiří-5883 3141
6.Vaník Jiří ml.Sučík Jan5611  3051
7.Zvolánek PavelKroc Tomáš-9789 3161
8.Nemazal ZdeněkCipro Petr537  3071
9.Vaník Jiří ml.Šmíd Jiří-101173 3181
10.Ruta VladimírSučík Jan6-9117 3191
11.Nemazal ZdeněkKroc Tomáš97-46 31101
12.Vaník Jiří ml.Cipro Petr569  30111
13.Ruta VladimírŠmíd Jiří6-9-107832121
14.Hofmann Martin st.Sučík Jan10-104-7732131
15.Vaník Jiří ml.Kroc Tomáš44-3-6632141
16.Ruta VladimírCipro Petr-10767 31151
17.Hofmann Martin st.Šmíd Jiří-1576-10-723152
18.Nemazal ZdeněkSučík Jan677  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruta Vladimír40Kroc Tomáš04
Zvolánek Pavel11Cipro Petr13
Nemazal Zdeněk40Šmíd Jiří13
Vaník Jiří ml.40Sučík Jan04
Hofmann Martin st.11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS