Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32382:470TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-139-8-4 1301
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Dočekal Petr
Ryšavý Filip
 
 
69-3-8103211
3.Levardi RobertDočekal Petr-7-355-82312
4.Rotrekl MichalRyšavý Filip-3-9-10  0313
5.Hofírek DominikPrachař Marek-3-9-9  0314
6.Vojtěch TomášMusil Ondřej3-5-3-8 1315
7.Rotrekl MichalDočekal Petr-7-6-8  0316
8.Hofírek DominikRyšavý Filip847  3026
9.Vojtěch TomášPrachař Marek-4-7-3  0327
10.Levardi RobertMusil Ondřej-3-7-5  0328
11.Hofírek DominikDočekal Petr1077  3038
12.Vojtěch TomášRyšavý Filip-876-10-102339
13.Levardi RobertPrachař Marek-78-1-5 13310
14.Rotrekl MichalMusil Ondřej         
15.Vojtěch TomášDočekal Petr         
16.Levardi RobertRyšavý Filip         
17.Rotrekl MichalPrachař Marek         
18.Hofírek DominikMusil Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert03Dočekal Petr21
Rotrekl Michal02Ryšavý Filip21
Hofírek Dominik21Prachař Marek30
Vojtěch Tomáš03Musil Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33490:519TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Galla Martin
Sova Jan
 
 
411-11-963210
2.Kucin Michal
Burda Radim
 
 
Brandštettr Tomáš
Urbánek Pavel
 
 
-7-6-8  0311
3.Chlíbek DavidBrandštettr Tomáš-75-106-42312
4.Kucin MichalGalla Martin-66-86-62313
5.Burda RadimSova Jan-3-8-8  0314
6.Pernička PavelUrbánek Pavel857  3024
7.Kucin MichalBrandštettr Tomáš-145-8-7 1325
8.Burda RadimGalla Martin-7-8-6  0326
9.Pernička PavelSova Jan375  3036
10.Chlíbek DavidUrbánek Pavel1032  3046
11.Burda RadimBrandštettr Tomáš-7-5-7  0347
12.Pernička PavelGalla Martin1110-78 3157
13.Chlíbek DavidSova Jan-10-7-3  0358
14.Kucin MichalUrbánek Pavel-8108-5-102359
15.Pernička PavelBrandštettr Tomáš-6-7-8  03510
16.Chlíbek DavidGalla Martin7    10  
17.Kucin MichalSova Jan         
18.Burda RadimUrbánek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlíbek David12Brandštettr Tomáš40
Kucin Michal03Galla Martin21
Burda Radim03Sova Jan21
Pernička Pavel31Urbánek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33534:550Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-1047-10-72301
2.Pospíšil Josef
Žilka Milan
 
 
Škorpík Jan
Kolbert Radek
 
 
-10-110-7 1302
3.Škvařil PetrKolbert Radek-6-710-7 1303
4.Žilka MilanZáděra František-896-783213
5.Pospíšil JosefŠkorpík Jan-54-114-112314
6.Vysloužil JanZáděra Kamil1177  3024
7.Žilka MilanKolbert Radek-7-76-7 1325
8.Pospíšil JosefZáděra František1058  3035
9.Vysloužil JanŠkorpík Jan-87-8-9 1336
10.Škvařil PetrZáděra Kamil-11-64-9 1337
11.Pospíšil JosefKolbert Radek-7-98-10 1338
12.Vysloužil JanZáděra František-6-9-16  0339
13.Škvařil PetrŠkorpík Jan4-888 3149
14.Žilka MilanZáděra Kamil-814-10-9 13410
15.Vysloužil JanKolbert Radek         
16.Škvařil PetrZáděra František         
17.Žilka MilanŠkorpík Jan         
18.Pospíšil JosefZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škvařil Petr12Kolbert Radek30
Žilka Milan12Záděra František12
Pospíšil Josef12Škorpík Jan21
Vysloužil Jan12Záděra Kamil21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:Štěpánek Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:Štourač Milan
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Šplíchal Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30285:396TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Milan
Šplíchal Jiří
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-610-7-8 1301
2.Jízdný Martin
Štěpánek Luděk
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
7-7-8-5 1302
3.Šplíchal JiříDamborský Bohumil-11-6-6  0303
4.Jízdný MartinHimal Tomáš-98-7-5 1304
5.Štěpánek LuděkZajíc René10-7-93-52305
6.Štourač MilanKonečný Jaroslav-7-11-6  0306
7.Jízdný MartinDamborský Bohumil-8-786-82307
8.Štěpánek LuděkHimal Tomáš-68-5-9 1308
9.Štourač MilanZajíc René-6-11-5  0309
10.Šplíchal JiříKonečný JaroslavWO    03010
11.Štěpánek LuděkDamborský Bohumil         
12.Štourač MilanHimal Tomáš         
13.Šplíchal JiříZajíc René         
14.Jízdný MartinKonečný Jaroslav         
15.Štourač MilanDamborský Bohumil         
16.Šplíchal JiříHimal Tomáš         
17.Jízdný MartinZajíc René         
18.Štěpánek LuděkKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šplíchal Jiří01Damborský Bohumil20
Jízdný Martin02Himal Tomáš20
Štěpánek Luděk02Zajíc René20
Štourač Milan02Konečný Jaroslav10
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34640:526KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
-5-53-8 1301
2.Daněk Zdeněk st.
Hynšt Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Götz BořivojMusil Tomáš-7-75-9 1312
4.Hynšt MartinŠalamoun Lubomír7-710-8-72313
5.Frimmer JánOndra Milan6-966 3123
6.Horák PetrWO    3033
7.Hynšt MartinMusil Tomáš-954-883243
8.Frimmer JánŠalamoun Lubomír1-5-9-7 1344
9.Horák PetrOndra Milan7-698 3154
10.Götz BořivojWO    3064
11.Frimmer JánMusil Tomáš8-8-8-12 1365
12.Horák PetrŠalamoun Lubomír-9-4-10  0366
13.Daněk Zdeněk st.Ondra Milan5-13-59-62367
14.Hynšt MartinWO    3077
15.Horák PetrMusil Tomáš51-8-10-32378
16.Daněk Zdeněk st.Šalamoun Lubomír7-57-5-102379
17.Hynšt MartinOndra Milan-86-79-723710
18.Frimmer Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Götz Bořivoj01Musil Tomáš31
Hynšt Martin12Šalamoun Lubomír40
Frimmer Ján12Ondra Milan22
Horák Petr12   
Daněk Zdeněk st.02   
WO40WO04
Přítomen delegát JmSST od 10:00 do 10:05 pán Pavel Halas



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15459:385TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Mergenthalová Petra
 
 
Hruška Petr
Kovář Josef st.
 
 
7-983 3110
2.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Tuhý Roman
Kazdera Pavel
 
 
886  3020
3.Barč AndrejHruška Petr-6-7-6  0321
4.Mergenthalová PetraTuhý Roman428  3031
5.Střítežský RomanKovář Josef st.7710  3041
6.Chmelík DanielKazdera Pavel8-10-8-8 1342
7.Mergenthalová PetraHruška Petr995  3052
8.Střítežský RomanTuhý Roman-10768 3162
9.Chmelík DanielKovář Josef st.768  3072
10.Barč AndrejKazdera Pavel-7-7-8  0373
11.Střítežský RomanHruška Petr88-311 3183
12.Chmelík DanielTuhý Roman-81156 3193
13.Barč AndrejKovář Josef st.8-9-74632103
14.Mergenthalová PetraKazdera Pavel535  30  
15.Chmelík DanielHruška Petr         
16.Barč AndrejTuhý Roman         
17.Mergenthalová PetraKovář Josef st.         
18.Střítežský RomanKazdera Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barč Andrej12Hruška Petr12
Mergenthalová Petra20Tuhý Roman03
Střítežský Roman30Kovář Josef st.03
Chmelík Daniel21Kazdera Pavel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS