Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1036:35678:647TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Radim
Dočkalová Gabriela
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
97-6-6-112301
2.Kapusta Ján
Beneš Zbyněk
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
458  3011
3.Beneš ZbyněkKrejčí Dalibor-98-2963221
4.Masařík RadimRotrekl David-7-988-82322
5.Dočkalová GabrielaRobek Petr788  3032
6.Kapusta JánJečmínek Radek-8-108-9 1333
7.Masařík RadimKrejčí Dalibor9-9-8-13 1334
8.Dočkalová GabrielaRotrekl David-83-99-92335
9.Kapusta JánRobek Petr977  3045
10.Beneš ZbyněkJečmínek Radek-96-8963255
11.Dočkalová GabrielaKrejčí Dalibor6-7-99-72356
12.Kapusta JánRotrekl David52-1110 3166
13.Beneš ZbyněkRobek Petr744  3076
14.Masařík RadimJečmínek Radek-711-9-4 1377
15.Kapusta JánKrejčí Dalibor9-7-88-62378
16.Beneš ZbyněkRotrekl David4-8-5-6 1379
17.Masařík RadimRobek Petr-96-9-9 13710
18.Dočkalová GabrielaJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Zbyněk31Krejčí Dalibor31
Masařík Radim04Rotrekl David31
Dočkalová Gabriela12Robek Petr13
Kapusta Ján22Ječmínek Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20551:505KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
378  3010
2.Drápal Petr
Olejníček Vojtěch
 
 
Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
117-10-7-72311
3.Beránek PavelSehnal Stanislav877  3021
4.Srna AntonínZouhar Michal13-10-8-6 1322
5.Drápal PetrSvoboda Jan1247  3032
6.Trávniček BorisKoumar Jiří2-3-36-92333
7.Srna AntonínSehnal Stanislav84-89 3143
8.Drápal PetrZouhar Michal1075  3053
9.Trávniček BorisSvoboda Jan884  3063
10.Beránek PavelKoumar Jiří97-8-983273
11.Drápal PetrSehnal Stanislav9-5-2-4 1374
12.Trávniček BorisZouhar Michal-58-13983284
13.Beránek PavelSvoboda Jan11-4915 3194
14.Srna AntonínKoumar Jiří-119-54632104
15.Trávniček BorisSehnal Stanislav246  30  
16.Beránek PavelZouhar Michal         
17.Srna AntonínSvoboda Jan         
18.Drápal PetrKoumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Pavel30Sehnal Stanislav12
Srna Antonín21Zouhar Michal12
Drápal Petr21Svoboda Jan03
Trávniček Boris21Koumar Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7415:291STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Suchý Petr
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
78-9-5-122301
2.Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
1135  3011
3.Cetkovský MartinHarna Václav5118  3021
4.Suchý PetrSvěrák Martin10310  3031
5.Krása Petr st.Sekanina Jan9-473 3141
6.Křepela LubomírKřepela Zdeněk467  3051
7.Suchý PetrHarna Václav-8686 3161
8.Krása Petr st.Svěrák Martin3-96-1053271
9.Křepela LubomírSekanina Jan999  3081
10.Cetkovský MartinKřepela Zdeněk635  3091
11.Krása Petr st.Harna Václav477  30101
12.Křepela LubomírSvěrák Martin         
13.Cetkovský MartinSekanina Jan         
14.Suchý PetrKřepela Zdeněk         
15.Křepela LubomírHarna Václav         
16.Cetkovský MartinSvěrák Martin         
17.Suchý PetrSekanina Jan         
18.Krása Petr st.Křepela Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin20Harna Václav03
Suchý Petr20Svěrák Martin02
Krása Petr st.30Sekanina Jan02
Křepela Lubomír20Křepela Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31379:488SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Karla
Pokorný Martin
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-1-8-6  0301
2.Kaluža Tomáš
Zukal Aleš
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
11711  3011
3.Pokorný MartinŠípka Zdeněk-69-5-5 1312
4.Trávníčková KarlaVermouzek František10127  3022
5.Zukal AlešFučík Petr10-6-5-2 1323
6.Bednář JosefŠťastný Pavel7-886 3133
7.Trávníčková KarlaŠípka Zdeněk11-8-611-82334
8.Zukal AlešVermouzek František-6-99-6 1335
9.Bednář JosefFučík Petr-4-3-3  0336
10.Pokorný MartinŠťastný Pavel-6-9-9  0337
11.Zukal AlešŠípka Zdeněk-511-97-92338
12.Bednář JosefVermouzek František-5-7-8  0339
13.Pokorný MartinFučík Petr-8-4-4  03310
14.Trávníčková KarlaŠťastný Pavel911   20  
15.Bednář JosefŠípka Zdeněk         
16.Pokorný MartinVermouzek František         
17.Trávníčková KarlaFučík Petr         
18.Zukal AlešŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Martin03Šípka Zdeněk30
Trávníčková Karla11Vermouzek František21
Zukal Aleš03Fučík Petr30
Bednář Josef12Šťastný Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:16551:342TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
8-656 3110
2.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 

 
 
WO    3020
3.Salajka Jaroslav ml.Kalousek Viktor6-955 3130
4.Vojáček JaromírSedláček Radek7-10-9-8 1331
5.Bubla Jaroslav st.Bastl Pavel556  3041
6.Šebeček MarekWO    3051
7.Vojáček JaromírKalousek Viktor7-1348 3161
8.Bubla Jaroslav st.Sedláček Radek9-8-86-102362
9.Šebeček MarekBastl Pavel337  3072
10.Salajka Jaroslav ml.WO    3082
11.Bubla Jaroslav st.Kalousek Viktor77-8-9-82383
12.Šebeček MarekSedláček Radek912-8-9-102384
13.Salajka Jaroslav ml.Bastl Pavel-8775 3194
14.Vojáček JaromírWO    30104
15.Šebeček MarekKalousek Viktor         
16.Salajka Jaroslav ml.Sedláček Radek         
17.Vojáček JaromírBastl Pavel         
18.Bubla Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Salajka Jaroslav ml.20Kalousek Viktor12
Vojáček Jaromír11Sedláček Radek30
Bubla Jaroslav st.12Bastl Pavel03
Šebeček Marek11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:40634:667TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Tomáš
Rulíšek Karel
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
89-95 3110
2.Mráz David
Jelínek Marek
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
-87-7653220
3.Spáčil TomášBil Martin77-7-7-92321
4.Mráz DavidDragan Tomáš-3-9-8  0322
5.Rulíšek KarelSpirit Michal8-8-10-10 1323
6.Jelínek MarekMacháň David99-8-1173233
7.Mráz DavidBil Martin7-39-543243
8.Rulíšek KarelDragan Tomáš-6137-733253
9.Jelínek MarekSpirit Michal9-988 3163
10.Spáčil TomášMacháň David-7-855-82364
11.Rulíšek KarelBil Martin8-69-4-102365
12.Jelínek MarekDragan Tomáš-148-8-8 1366
13.Spáčil TomášSpirit Michal5-99-7-82367
14.Mráz DavidMacháň David-4-8-3  0368
15.Jelínek MarekBil Martin-6-7-10  0369
16.Spáčil TomášDragan Tomáš6-96-6-623610
17.Mráz DavidSpirit Michal10    10  
18.Rulíšek KarelMacháň David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spáčil Tomáš04Bil Martin31
Mráz David12Dragan Tomáš31
Rulíšek Karel12Spirit Michal21
Jelínek Marek22Macháň David21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS