Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkoěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Longin
Křižka Martin
 
 
Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
     0301
2.Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
     3111
3.Mikl AntonínRáček Ladislav     3021
4.Elznic DrahomírMikula Ján     3131
5.Smolka LonginBudiš Tomáš     3041
6.Křižka MartinMlynár Radoslav     0342
7.Elznic DrahomírRáček Ladislav     3152
8.Smolka LonginMikula Ján     3162
9.Křižka MartinBudiš Tomáš     1363
10.Mikl AntonínMlynár Radoslav     3173
11.Smolka LonginRáček Ladislav     3083
12.Lunga JakubMikula Ján     0384
13.Mikl AntonínBudiš Tomáš     3094
14.Elznic DrahomírMlynár Radoslav     31104
15.Lunga JakubRáček Ladislav     23105
16.Mikl AntonínMikula Ján     30115
17.Elznic DrahomírBudiš Tomáš     30125
18.Smolka LonginMlynár Radoslav     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikl Antonín40Ráček Ladislav13
Elznic Drahomír40Mikula Ján13
Smolka Longin31Budiš Tomáš13
Křižka Martin02Mlynár Radoslav22
Lunga Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jiří
Stašek Lubomír
 
 
Dufek Josef
Komoň Richard
 
 
     3010
2.Schenel David
Vacenovský Pavel
 
 
Dřevojan Martin
Třináctý Jan
 
 
     3020
3.Král JiříDufek Josef     3130
4.Schenel DavidKomoň Richard     2331
5.Vacenovský PavelDřevojan Martin     3041
6.Stašek LubomírTřináctý Jan     3151
7.Schenel DavidDufek Josef     3061
8.Vacenovský PavelKomoň Richard     3071
9.Stašek LubomírDřevojan Martin     3081
10.Král JiříTřináctý Jan     3091
11.Vaňhara MichalDufek Josef     1392
12.Stašek LubomírKomoň Richard     2393
13.Král JiříDřevojan Martin     30103
14.Schenel DavidTřináctý Jan     30113
15.Stašek LubomírDufek Josef     32123
16.Král JiříKomoň Richard     31133
17.Schenel DavidDřevojan Martin     31143
18.Vaňhara MichalTřináctý Jan     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Jiří40Dufek Josef13
Schenel David31Komoň Richard22
Vacenovský Pavel20Dřevojan Martin04
Stašek Lubomír31Třináctý Jan13
Vaňhara Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Šnajdr Michal
Valko Jan
 
 
     3110
2.Valuch Michal
Rybecký Jakub
 
 
Šnajdr Radomír
Nikl František
 
 
     1311
3.Valuch MichalValko Jan     3221
4.Chvátal AntonínNikl František     3031
5.Chvátal TomášBoruta Matěj     3041
6.Rybecký MarekŠnajdr Michal     3051
7.Chvátal AntonínValko Jan     3161
8.Chvátal TomášNikl František     3071
9.Rybecký MarekBoruta Matěj     3281
10.Valuch MichalŠnajdr Michal     3091
11.Rybecký JakubValko Jan     1392
12.Rybecký MarekNikl František     31102
13.Valuch MichalBoruta Matěj     31112
14.Chvátal AntonínŠnajdr Radomír     30122
15.Rybecký MarekValko Jan     31132
16.Valuch MichalNikl František     31142
17.Chvátal AntonínBoruta Matěj     30152
18.Rybecký JakubŠnajdr Radomír     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valuch Michal40Valko Jan13
Chvátal Antonín40Nikl František04
Chvátal Tomáš20Boruta Matěj04
Rybecký Marek40Šnajdr Michal02
Rybecký Jakub11Šnajdr Radomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:13 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařák Václav
Charvát Petr
 
 
Brezina Ondřej
Sokol Ivan
 
 
     3010
2.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
     3120
3.Charvát PetrBrezina Ondřej     3030
4.Bařák VáclavSokol Ivan     2331
5.Kreml PavelMikuš Martin     3041
6.Fišman JanMikuš Tomáš     3051
7.Bařák VáclavBrezina Ondřej     1352
8.Kreml PavelSokol Ivan     3062
9.Fišman JanMikuš Martin     3072
10.Charvát PetrMikuš Tomáš     3082
11.Kreml PavelBrezina Ondřej     3092
12.Fišman JanSokol Ivan     30102
13.Charvát PetrMikuš Martin     31112
14.Bařák VáclavMikuš Tomáš     30122
15.Fišman JanBrezina Ondřej     31132
16.Charvát PetrSokol Ivan     31142
17.Bařák VáclavMikuš Martin     23143
18.Kreml PavelMikuš Tomáš     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Petr40Brezina Ondřej13
Bařák Václav13Sokol Ivan13
Kreml Pavel40Mikuš Martin13
Fišman Jan40Mikuš Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
     3010
2.Komosný Miloslav
Hřebíček Miroslav
 
 
Vymyslický Stanislav
Salaba Petr
 
 
     3120
3.Ondruš MilanLuzum Jaroslav     1321
4.Hřebíček MiroslavSalaba Petr     0322
5.Konečný MiroslavJuryca Dalibor     0323
6.Komosný MiloslavVymyslický Stanislav     2324
7.Hřebíček MiroslavLuzum Jaroslav     0325
8.Konečný MiroslavSalaba Petr     2326
9.Komosný MiloslavJuryca Dalibor     3236
10.Ondruš MilanVymyslický Stanislav     3146
11.Konečný MiroslavLuzum Jaroslav     3256
12.Komosný MiloslavSalaba Petr     2357
13.Ondruš MilanJuryca Dalibor     3167
14.Hřebíček MiroslavVymyslický Stanislav     0368
15.Komosný MiloslavLuzum Jaroslav     0369
16.Ondruš MilanSalaba Petr     13610
17.Hřebíček MiroslavJuryca Dalibor     13611
18.Konečný MiroslavVymyslický Stanislav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondruš Milan22Luzum Jaroslav31
Hřebíček Miroslav04Salaba Petr40
Konečný Miroslav22Juryca Dalibor22
Komosný Miloslav13Vymyslický Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 SKST Čeložnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Kučera Zdeněk st.
Palán František
 
 
     3110
2.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Pozděch Josef
Chimiak Stanislav
 
 
     1311
3.Kojecký DaliborChimiak Stanislav     0312
4.Hála ZbyněkPozděch Josef     2313
5.Kojecký JaroslavKučera Zdeněk st.     3023
6.Tihlařík OndřejPalán František     3133
7.Hála ZbyněkChimiak Stanislav     1334
8.Kojecký JaroslavPozděch Josef     3244
9.Tihlařík OndřejKučera Zdeněk st.     1345
10.Kojecký DaliborPalán František     1346
11.Kojecký JaroslavChimiak Stanislav     3156
12.Tihlařík OndřejPozděch Josef     3166
13.Kojecký DaliborKučera Zdeněk st.     0367
14.Hála ZbyněkPalán František     3077
15.Tihlařík OndřejChimiak Stanislav     0378
16.Kojecký DaliborPozděch Josef     3288
17.Hála ZbyněkKučera Zdeněk st.     3198
18.Kojecký JaroslavPalán František     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Dalibor13Chimiak Stanislav31
Hála Zbyněk22Pozděch Josef13
Kojecký Jaroslav40Kučera Zdeněk st.22
Tihlařík Ondřej22Palán František13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS